plakát seriálu

Resurrection

(Resurrection)

Názory uživatelů

Tak, jak má být

Na první pohled mě obrázek seriálu moc nezaujal, vypadal tak staře, zvláštně, ale poté, co jsem si přečetla popis, jsem hned věděla, že to bude to, co hledám. Splňuje všechny mé požadavky, od A až do Z, nikdy se u toho nenudím. Je pravda, že jsou to teprve začátky, ale už pilot mě zaujal a baví mě to stále víc a víc. Když už si myslím, že to bude nuda, tak BUM něco se stane. Opravdu za sebe můžu říct, že jsem s tímto seriálem naprosto spokojená a doufám, že mě mé očekávání v dalších dílech nezklame :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

What if someone you lost............returned?

Resurrection. Seriál, ktorý svojím námetom či trailerom dokázal nalákať a pilotom ešte viacej. Vďaka až tak neobvyklému námetu, má v sebe seriál veľký potenciál. No akoby z neho dokázal ťažiť maximum len v pilote a v druhej časti série. To ostatné medzi tým akoby bola vata či výplň rodinných drám a osudov.

Pilot nám ponúkol mnoho otázok a plno tajomstiev, ktoré sme mali postupne odkrývať. Len osem častí na odkrytie niečoho veľkého či závratného je málo. Za celú sériu sa toho odohrá veľa ale zároveň aj málo. Seriál nesie v sebe určité prvky tajomna spojené s ľuďmi, ktorí sa vrátili. No skôr na dôvod prečo sa tak stalo, sa sústreďuje na ich prijatie do svojich rodín späť. Sem tam je nám síce niečo odhalené, no aj to pôsobí nejasne. Po pútavom pilote, prichádza pomalšie tempo, vyplnené spomínanými rodinnými drámami (veď skoro každá z rodín mala svoje tajomstvo), ktoré drží asi tak do polovice série. Tempo kedy seriál od rodinných drám kvázi upustí a začne naberať tempo z pilotu. Začnú sa objavovať ďalšie a ďalšie záhady či prekvapenia. Tá tajomná až nadprirodzená či záhadná atmosféra tu je ale nie je, ako sa to vezme. Skôr ako na rodinné dramata sa však mohol seriál venovať nadprirodzenej stránke seriálu, ísť viacej do hĺbky toho prečo sa ľudia vracajú a čo je za tým všetkým.
Postavy nie sú vybraté zlé a celkovo to medzi nimi aj funguje, no žiaľ ani jedná z nich nepôsobí nejako výrazne a nevyčnieva nad ostatnými. Ich príbehy a osudy sú spolu prepletené, no zároveň sa dajú brať aj ako samostatné kapitoly.

Resurrection má zaujímavý námet. Námet, z ktorého aj ťaží. Spočiatku síce pomenej, neskôr už poriadne. Seriál aj napriek pomalšiemu tempu dokáže svojím spôsobom zaujať a vy čakáte ako to všetko vlastne dopadne a čo sa bude ďalej diať. Po poslednej časti sme sa síce dočkali nejakých tých odpovedí, no aj napriek tomu ostalo veľa vecí nejasných a nevypovedaných. Seriál si tak pripravil priestor pre druhú sériu. Snáď v nej nám bude odhalené viacej.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Když se vrátí někdo, kdo nemá...

Tenhle seriál mě loni svým trailerem navnadil, možná víc než mě nyní dokázal samotný seriál zaujmout. Bohužel vím přesně, co mi tady nesedělo, byla to hned dvojice herců. Po dlouhé době se mi stalo, že herec, kterého mám docela rád, mě ve své nové roli nedokázal přesvědčit. Platí to jak u Omara Eppse (Foremana z House), tak i u Kurtwooda Smitha (Reda ze Zlatých sedmdesátých). Podle mě ani jednomu z nich nová role neseděla a zbytek obsazení mi zase přišel docela nevýraznej. Nicméně nápad je to docela zajímavej a do posledního dílu jsem byl zvědavej jak se vše vyřeší. I když je jasné, že na úplné rozluštění si budeme muset počkat. Jelikož už víme, že se seriál dočká i druhé série, tak si nejspíš najdu čas, abych se na ni podíval. Jen to nebude mou prioritou...

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

resurrection

námet zaujímavý, prevedenie celkom vydarené, výber hercov poslabší.
dalo sa to pozrieť raz, opäť by som do toho nešla, bolo tma veľa epizód, kde sa nič poriadne nerobilo, navyše výber hercov sa nepodaril. malý chalan ušiel, šerif tiež ( bol vynikajúco zahraný, človek nevedel či je na strane navrátilcov alebo nie ), doktorka mala stále vypúlené oči, ale empatická, tvrdohlavá a nápomocná bola, najviac mi tma nesedel doktorko z housa a matka šerifa a jeho brata.
príbeh bol natoľko dobrý, že ma poväčšine zlý výber hercov neodradil.
ak seriál bude pokračovať tak si ho pozriem lebo príbeh ma zaujal, ak skončí tak si myslím, mal dôstojné ukončenie a tie najdôležitejšie veci sa vyriešili takže nikto nemôže nadávať

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

comeback

Páni,k tomuto seriálu jsem přišla jak slepý k houslím a nemůžu tomu uvěřit.
Už od začátku mě děj naprosto pohltil a když vyšlo najevo,že ten malý chlapec je syn starých lidí,kteří o něj před dvaatřiceti lety přišli,úplně mě to dostalo,nevím proč a nevím čím to je,ale hned jsem pustila druhý díl,pak třetí,hned nato čtvrtý atd.
Mám v sobě ještě šílený pocit,když v závěru prvního dílu vylezl ze stodoly Maggiein táta,považovaný také za mrtvého,no co mě čeká dál?
Je to jedno,ale hrozně se těším :)

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pilot

Samozřejmě, mít ucelený názor hned po pilotu asi nelze, nicméně tušení už ano. Zaujalo mne to. V první řadě proto, že tvůrci seriálu nepodlehli té módě, či jak bych to nazval, a nezačali ve zběsilém tempu rvát do pilotu od první minuty CGI efekty a nové a nové informace, zápletky a postavy, v zoufalé snaze upoutat. Pozvolné tempo a dobrý nápad jasně vedou. Byť tedy ten nápad je zřejmě ukraden bratrům Strugackým z knihy Piknik u cesty. Jsem zvědav na druhý díl a doufám v to lepší.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Mysteriózní podívaná

Drama o návrátivších zemřelých v jednom malém městečku. První polovina série spíše seznamovací, ale zbytek čím dál více intenzivní a závěrečná scéna (ač nedošlo prozatím na žádná objasnění) vyrazila dech. 80% [2. série BUDE]

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po 2.díle....

Od Resurrection jsem toho moc nečekal, ale něco přece přišlo. Seriál disponuje originálním nápadem (FR originál neznám), žel to je zatím vše. Možná by mu prospěla kratší stopáž, první polovina pilotu utíká pěkně, druhá už se vleče a vleče....Herci mě vůbec nezaujali, postava Maggie je přímo příšerná a ostatní si už (hodinu po pilotu) ani nepamatuju. Atmosféra neexistuje. Těžko říct, kam se seriál bude ubírat, pilot toho moc neprozradil. Snad se to zlepší, ale pokud bych si měl v USA v neděli v devět večer vybrat, zapnu si Believe.

Ve druhém díle se nestane vůbec NIC, končím.

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

No popravdě......

Buď jsem divnej já, nebo seriál....Jak to někoho může bavit, no zatím nechápu. Mne možná 1-ní půlka 1-ního dílu.Dal jsem šanci, že mrknu i na 2-hej díl,ale nic moc...neba mne to.Možná se k tomu někdy vrátím, ale pro tentokrát stačí.
....neuběhl ani týden a co jsem napsal tu nechám, protože chci, aby bylo vidět, že se můj názor docela trochu změnil. A nestydím se za to....
Prostě mne to nedalo, no a začal jsem se na ten seriálek jednoduše dívat. Neptejte se mne proč.Asi jsem divnej :-) Prostě mne nějak začalo zajímat co se vlastně z toho vyklube, jestli se dozvím, proč se vlastně vrací. No a taky jsem čekal, že by se mohlo třebáá, něco ukázat z té druhé strany.....no bohužel. Nicméně suma sumárum, zkouknul jsem všechno a zase tak špatný to není.Je to prostě něco jiného. Nečekejte nějaký ukrutný spád, nebo akčnost, nebo dokonce něco,ě co by Vás nezapomenutelně zaujalo. Toho se rozhodně nedočkáte. Herci jáákž táákž,ještě že tam je aspoň Omar Epps,od House... Jinak nic moc.
Na závěr uvedu, že bych nikdy neřekl, že škoda, že to nemá další díly. No možná se dočkám. , že by to byla nějaká hitovka. Ale přesto změním mejch počátečních 20% na 50% .Což si myslím úplně stačí. Takže asi tak. Ahoj.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé