plakát seriálu

Retired at 35

(Retired at 35)

Názory uživatelů

When your carreer goes south.

Retired at 35 bylo mé první seznámení se stanicí TV Land. Podle traileru to vypadalo na příjemnou oddychovku, která nenadchne, ale ani neurazí. Když seriál zrušili, zrovna jsem měla před noční v práci, a řekla jsem si, že nejlepší, co si můžu vzít sebou do mobilu, je nenáročný sitcom.

A to je přesně to, čeho jsem se dočkala. Rozhodně se nedá říct, že se jedná o nějakou seriálovou perlu, to ani náhodou. V průběhu dvou sérií jsem se příliš nenasmála, i když občasnému chichotání jsem se neubránila. Pořád se dá ale nedostatek smíchu svést na nedostatečné věnování pozornosti, přece jen, práce by měla být přednější že..

O nějaké dějové lince se vůbec nedá mluvit. Popravdě jsem byla hodně zklamaná hned první epizodou, ve které se hlavní hrdina z ničeho nic rozhodne, že skončí ve své úspěšné práci, a všem to přijde naprosto v pořádku, ještě ho za to pochválí. Nikoho nezajímá, proč to vlastně udělal nebo co plánuje dál. Jakoby se z něj opět stalo malé dítě, které bydlí, spí a jí zadarmo u rodičů, které nepotřebuje žádné závazky nebo nějakou práci. K mému nemilému překvapení se za celou dobu seriálu k této události již tvůrci nevrátili a já tak odcházela s tím, že vlastně netuším důvod hlavního momentu celého sitcomu.

Začínám mít pocit, že více než sitcomy upřednostňuju dramata. Díly jsou sice delší a tolik neubíhají, na druhou stranu se tam ale něco děje, není to jen prkenné klábosení o ničem. Zdejší herci velmi zklamali. Z celého osazenstva jsem znala jen herečku v roli matky hlavního hrdiny, ovšem ač se velmi snažila, její role mi vůbec nesedla. Každopádně se těším, až ji uvidím v něčem vážnějším (i to obyčejné 90210 bude lepší). Ostatní ani nestojí za řeč. Typická skupinka lidí, hrdina, dívka jeho snů, buranský nejlepší přítel, bezstarostný otec a nespokojená matka. Viděli jsme to již tisíckrát, zde se tento koncept tvůrci ani náznakem nesnažili obměnit. Herci byli nevýrazní, nesympatičtí a nudní.

Retired at 35 nedoporučuju nikomu, kdo si chce k seriálu sednout nebo lehnout a dívat se na něj. Každopádně jako podkres k jiné činnosti je tento sitcom ideální. Protože opravdu nepotřebujete vidět každičkou chvilku, stačí na to kouknout každých pár minut a stejně jste v obraze, o co v daném díle jde.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé