plakát seriálu

Rewind

(Rewind)

Názory uživatelů

Rewind

Snažím se nehodnotit seriál hned po pilotu, ale když je jenom ten pilot, tak to prostě jinak nejde:-) Takže po zhlédnutí Rewind se vážně nedivím, že zůstalo jenom u toho pilotu.

Rewind je totiž strašně nudný a nezajímavý. Vůbec ničím nedokáže překvapit a z pilotu je zřejmé, že by takhle vypadal i zbytek série. Výběr herců taky nebyl zrovna příliš šťastný.

Co se týče postav, tak víc klišé asi přidat nemohli. Takže tu je hlavní hrdina s traumatem, jeho nejlepší kamarád, milovaná manželka, potenciální milostný objekt, banda vědeckých pošuků a tvrďák z armády, který samozřejmě háže kladným hrdinům klacky pod nohy. Prostě hlavní hrdinové vždycky zachrání situaci. Tahle jednoduchost možná fungovala za časů Stargate, ale v současnosti tyhle černobílé postavy prostě nemají velkou šanci na úspěch.

Mám ráda seriály o cestování časem, ale tady ten příběh je dost naivní. Dialogy jsou otřesné. Na těch hercích je občas vidět, jak ten text horkotěžko loví v paměti, a tu následnou úlevu, když si uvědomí, že to řekli přesně tak, jak měli:-)

Ani nelze říct, na koho měl být tenhle seriál cílen. Jestli na mladší publikum, tak tam není dostatek hezkých lidí:-), jestli na starší, tak je to zase moc jednoduché a přímočaré. Takže tohle dílo nemá nic, čím by mě dokázalo zaujmout.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí