Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (Rizzoli & Isles) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky 4.serie

Shelly

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
2.4.2015 / 10:38:48 (před 168 týdny)
Spoluprekladatelke prajem rýchle uzdravenie. :) a dá sa to pozrieť aj s anglickými titulkami :) nie je to také ťažké aby tomu človek nerozumel :) :) ...Keď už ma nasledované serialy tak by už mal nejakú tu angličtinu ovládať :)
Gabik.029

Cool level: 92
Leroy 'Jethro' Gibbs

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.4.2015 / 13:58:24 (před 168 týdny)

Shelly napsal(a):

Spoluprekladatelke prajem rýchle uzdravenie. :)

Děkuju, už je to lepší. :) Přeloženo mám, teď už jen fandapcd přeloží své části a pak to dáme dohromady. ;)

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
Shelly

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
6.4.2015 / 17:37:15 (před 167 týdny)

Gabik.029 napsal(a):

Děkuju, už je to lepší. :) Přeloženo mám, teď už jen fandapcd přeloží své části a pak to dáme dohromady. ;)

Pekná práce :) :)

Yanek1

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Nechápu
7.4.2015 / 03:11:28 (před 167 týdny)
Sorry za otázku: jak je to myšlený s vydánim titulků na díl 18 po vydání dílu 17? Díl 17 vyšel před čtrnácti dny. Stáhnou lze například TADY.
Dík za odpověď.
Erin

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.4.2015 / 05:44:48 (před 167 týdny)

Yanek1 napsal(a):

Sorry za otázku: jak je to myšlený s vydánim titulků na díl 18 po vydání dílu 17? Díl 17 vyšel před čtrnácti dny. Stáhnou lze například TADY.
Dík za odpověď.

No jak asi, přece až vyjdou titulky na 17. díl, vyjdou i na 18. Kdo by sledoval 18. díl dřív jak 17. :-)

Yanek1

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.4.2015 / 19:19:54 (před 167 týdny)

Erin napsal(a):

No jak asi, přece až vyjdou titulky na 17. díl, vyjdou i na 18. Kdo by sledoval 18. díl dřív jak 17. :-)

Dík za odpověď, ale vzhledem k tomu, že ty díly v podstatě nenavazujou mi to přišlo putna.

saluckaf

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.4.2015 / 01:28:23 (před 167 týdny)

Yanek1 napsal(a):

Dík za odpověď, ale vzhledem k tomu, že ty díly v podstatě nenavazujou mi to přišlo putna.

Ted si zrovna nevybavuji co bylo v díle 5x17 a 5x18, ale vyvozuji z celého seriálu. A musím konstatovat, že díly pokud se nepletu příběhem hlavních hrdinek navazují. Je zvrhlost sledovat seriál a přeskakovat některé díly. Souhlasím s přidáním titulků na poslední díl až po přidání dílu předchozího. Lidi buďte trochu tolerantní!

fandapcd

Cool level: 30
Nathan Ford

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.4.2015 / 13:37:05 (před 167 týdny)

saluckaf napsal(a):

Ted si zrovna nevybavuji co bylo v díle 5x17 a 5x18, ale vyvozuji z celého seriálu. A musím konstatovat, že díly pokud se nepletu příběhem hlavních hrdinek navazují. Je zvrhlost sledovat seriál a přeskakovat některé díly. Souhlasím s přidáním titulků na poslední díl až po přidání dílu předchozího. Lidi buďte trochu tolerantní!

Stačí trocha logickýho uvažování a většině logicky dojde, že po 17 přijde 18. A souhlasím, že sledovat díly na přeskáčku je prasárna. :D

Následující