Robin Hood

Robin Hood (Robin Hood)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Otcovy hříchy

Gisborne se ještě nevrátil do Nottinghamu. Chamtivý Šerif mezitím lační po větším bohatství a najímá nového výběrčího daní – Rufuse Ruthlesse, který přijíždí i se svým synem Edmundem. Ti jsou svědky toho, jak Robin s ostatními napadli Šerifovy muže.

Gisborne se ještě nevrátil do Nottinghamu. Chamtivý Šerif mezitím lační po větším bohatství a najímá nového výběrčího daní – Rufuse Ruthlesse, který přijíždí i se svým synem Edmundem. Ty jsou svědky toho, jak Robin s ostatními napadli Šerifovi muže.

Tak, aby dostál své pověsti drsného muže, vtrhne Rufus do Loxley a zdemoluje rodině Kate hrnčířské výrobky a pec. Kate se brání a je přinucena dělat násilnému Rufusovi společnost v panství Loxsley - v jeho novém domě. Much a Robin ji zachrání, ale zároveň docílí toho, že se z Kate stane také psanec.

Robin rozhodne, že musí Rufuse unést, přesto jejich léčka nejde podle plánu. Kate a Allan jsou chyceni Rufusem, ale Robin zase zajme Edmunda. Rufus požaduje, aby mu byl jeho syn vrácen do poledne, pokud se tak stane Kate a Allan možná přežijou.

Mezitím jsou Kate a Allan drženi jako vězni v obchodě řezníka – o kterém Rufus tvrdí, že je jeho. Robin prohledává panství Loxley, zatímco Tuck vyslýchá Edmunda. Díky háku na maso si Malý John vzpomene odkud Rufuse zná.

Rufus přinutí Scropa – pokladníka Šerifa, aby tajně pracoval pro něj. Ten přesvědčí Šerifa, aby poskytl vojáky hraběti z Northumberlandu, tím Rufusovi umožnil vyplenit pokladnu. Když Šerif zjistí, že byl okraden, bez mrknutí oka zabije Scopa a vydá se do řezníkova obchodu.

Mezitím, opět v lese, Edmund vysvětluje Tuckovi, že Rufusův otec byl zabit Šerifem a prozradí, že obchod řezníka je otcova skrýš – kde drží Kate a Allana.

Následně vznikne konflikt mezi Robinem a jeho gangem, Šerifem, Rufusem a Edmundem – a bude odhalena hrozná pravda.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
patka01