Robin Hood

Robin Hood (Robin Hood)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Úplné zatmění

Psanci se vrátí ze Svaté země a Robin se rozejde s gangem – jediné, co chce je pomstít smrt Marian...

Robin sám spěchá do panství v Locksley, aby čelil Gisbornovi – epická bitva může začít. Psanci dorazí, když Gisborne shazuje Robina ze srázu do řeky.

Sir Jasper přijíždí do hradu se zprávou od Prince Johna. Obviňuje Šerifa za zpackání atentátu a požaduje 1 000 korun měsíčně a tělo Robina Hooda, právě když vstoupí Gisborne a oznamuje, že Robina zabil.

Mnich Tuck zachrání Robina z řeky. Robin se snaží odejít, ale Tuck ho srazí a sváže, trvá na tom, že si musí odpočinout. Robinovi pak říká, že je poslední nadějí Anglie.

Šerif pošle Gisborna do Locksley, ale Sir Jasper navrhne, že by raději měli najít lup Robina Hooda. Mučí Muche, který je nakonec dovede k vymyšlenému lupu. Naštěstí se objeví Malý John a Allan a zachrání ho přímo pod nosem samotného Šerifa.

Tuck Robinovi ukáže, jak moc ho lidé potřebují, ale Robina nezajímá nic jiného než pomsta – i když to znamená, že by sám měl zemřít. Tuck potřebuje nový plán. Musí vymyslet rázný čin a vše tím riskovat.
Gisbornovi tedy řekne, že Hoodovo tělo je pohřbeno na Křižovatce Mrtvého muže, zatímco ostatním z Robinova gangu řekne, že Robin žije a setká se s nimi na tom samém místě. Tuck sleduje, v utajení, jak je Gisborne zatýká.

Robin si uvědomí, že se opět musí stát "Robinem Hoodem". Musí zachránit své muže. Naštěstí má Tuck výborný plán a s pomocí zatmění slunce Robin své muže zachrání. Poté se utká s Gisbornem, ale místo aby ho zabil si uvědomí, že je pro něj mnohem větším potrestáním nechat ho žít v utrpení ("pekle").
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
patka01