plakát seriálu

Rodinka na kousky

(Life in Pieces)

Názory uživatelů

Povedená rodinka

Rodinku na kousky jsem začala sledovat teprve nedávno, i když jsem jí znala už dříve. Rozhodně jsem ale ráda, že takovýhle seriál existuje. Někdo si může říct, že je to napodobenina Moderní rodinky, ale podle mě ne.
Každý pár/ rodinka je jiná a tím je to výjimečné. Nejvíc mě osobně baví Jen a Greg, jakož to novopečení rodiče. Herečku, co hraje Jen, mám ráda a řekla bych, že to byla role, která se pro ní skvěle hodí, stejně jako ta v Friends With better lives.
Pokud váháte, tak přestaňte. Rozhodně se na Rodinku podívejte, určitě to stojí za to. Já jedu díl za dílem a netěším se, až narazím na ten poslední. :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tahle komedie mě opravdu baví

Celkem mě překvapuje nízké hodnocení tohoto seriálu, mě se naopak moc líbí a to komedie nějak nevyhledávám, většinou mi málokdy přijdou vtipný. Možná je to tím, že se někdy vidím v příbězích dvojice s miminkem, jelikož mám dvě malý děti a hodně z těch věcí mi je blízkých. Ale nevadí mi ani ostatní postavy a většinou se minimálně jednou za epizodu opravdu zasměju.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Chaotické, ale vtipné

Pripomína mi to Lásku nebeskú trochu, najmä tým, že je to niekoľko príbehov jednej veľkej rodiny naraz. Možno to mnohým nesadne, ale mne na tom nepríde nič zlé. Chcela som si pozrieť seriál, pri ktorom nemusím myslieť, že čo s kým, kedy začo, načo, prečo, a čo sa to vlastne stalo. Nie je to dlhé, nezožerie to kopu času ako niektoré zbytočne ponaťahované seriály. A myslím si, že tento seriál dokáže aj pobaviť, hoci sú v ňom mnohé situácie úplne nezmyselné. Potešilo ma, že konečne niekde vidím Colina Hanksa. :) Rozhodla som sa mu dať šancu aj naďalej a uvidím, čo sa z neho vyvinie. Tento názor píšem preto, lebo nerozumiem tomu tak prehnane nízkemu hodnoteniu. Zo seriálov, ktoré odštartovali ako novinky v tejto sezóne som začala pozerať napríklad aj Scream Queens, síce je to úplne iný žáner a naďalej mám v pláne ho pozerať, no považujem ho za oveľa väčšiu blbosť než Life in Pieces.

Zatiaľ odo mňa 70%, dúfam, že ma nesklame.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk