plakát seriálu

Rosalinda

(Rosalinda)

Názory uživatelů

:) -> :(

Snad keždá holka ve věku 5-10 a starší paní ve věku 50 a výš má/měla svoji oblíbenou latinskoamerickou telenovelu, která měla snad milion dílů, byly všechny beznadějně romantické, med tekl z televize a poslední díl byl pořádně oplakán. Poslední dobou tento trend střídají seriály naší produkce - nevím, co je trestuhodnější.
Rosalinda byla moje nejoblíbenější telenovela :). Děj si pamatuju jen tak matně, ale vím, že tam byla spousta květin, Rosalinda je prodávala, poté se zamilovala do Chosé Fernanda, všechno jim stálo v cestě, ale oni si svoji lásku ubránili a měli kopu dětí :D Jojo, takováhle zápletka se dá netáhnout na bezmála 400 dílů mám pocit :). Teď mi to taky připadá hrozný, ale já prostě Rosalindu bezmezně milovala :)
Musím jí proto dát CELÝCH 30%

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

A další...

Další telenovela která profrčela světem a přitom kdyby se nevysílala, tak by se vlastně ani moc nestalo. Ano, znám horší, ale taky mnohem lepší. I když si moc dobře pamatuju, že irčitě pár dílů jsem viděla, ale taky si vybavuju, že jsem kroutila hlavou co to v tý televizi opět dávaj. Nic neříkající telenovela, která tu byla už nespočetně vysílaná. Proto tak nízký hodnocení.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí