plakát seriálu

S tebou je mi líp

(Better with You)

Názory uživatelů

They called me Ariel! No, they called you Sebastian the crab. I had the sunburn that summer!

Better With You se řadí mezi nováčkovské oběti této sezóny. Byla jsem hodně zvědavá, jak dopadl další počin Joanny Garciy, která po Rebě nemůže najít stálého fleka. Je to trošku zvláštní, že Garcia vzala tuto roli, kdy její postava otěhotní, zasnoubí se a musí se svěřit rodičům..
Krom Joanny jsem se těšila také na Debru Jo Rupp, která mě okouzlila jako Kitty v That 70s Show - další herečka, která pro mě navždy bude jedinou postavou. Mám za to, že Vicky, ač měla několik vtipných scén, nesahala Kitty ani po kotníky.
Pro mě Better With You nebylo nic extra zábavného nebo speciálního, co by mi ho vrylo do paměti na delší dobu. Šla jsem do toho s velkým očekáváním a skončila jsem zklamaná. Herci jsou sice od pohledu sympatičtí, hodně ale přehrávají, vím, že v sitcomu se všechno víc hrotí, ale tady mě to až moc bilo do očí.
Stejně jako ševča ale musím ocenit srovnání přístupů jednotlivých párů k nadhozeným tématům. Tyto scény byly bez pochyby na seriálu to nejlepší, už kvůli tomu se na něj stojí za to podívat.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jaký by byl život bez příbuzných...

Seriál mě na první pohled upoutal obsazením. Joanna Garcia z Reby a pro mě legendární Debra Jo Rupp jako moje oblíbená Kitty z That 70´show znamenaly, že seriál musím zkusit, i kdyby se mi nelíbil trailer. Kromě představitele Caseyho jsem odněkud znala i ostatní, tak jsem do toho šla. Musím říct, že nelituji. Konečně sitcom, který se mně líbí a který má šanci na víc než jednu sérii.
Better with you je zábavný seriál, u něhož si nepřipadáte, že scénář nenapsalo osmileté dítě, jak se to občas stává. Co já mám osobně nejradši, jsou porovnání, jak k různým věcem přistupují páry, které jsou spolu různou dobu. Obvykle se nejvíc nasměji u rodičů.
Jediné, co jsem fakt nepochopila, je změna názvu ještě před vysíláním prvního dílu. Better together podle mě vystihovalo seriál lépe.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé