plakát seriálu

Samantha Who?

(Samantha Who?)

Názory uživatelů

Nezáživný

Nemastné-neslané. Mně nesympatičtí herci. Ohraný příběh. Neurazí ani nenadchne. Nic mě nelákalo si pouštět další díly. Spíš horší průměr.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

SW? ... 95%

1. série (2007 - 2008)
Tak tohle jsem nečekala. Samanthu jsem si pustila jen tak z nudy, abych neseděla úplně potichu. Tento sitcom mě ale dostal úplně do kolen. Skvělý příběh, zajímavé podání, neuvěřitelně vtipné scény a sympatičtí herci, pro mě obsahuje Samatha Who všechno, co od kvalitního seriálu očekávám. Každý díl byl zaměřený na jiné téma, které bylo stručně zhrnuté v názvu episody. To musím hodně ocenit, protože se nestává tak často, že když se kouknu na název episody, automaticky mi naskočí, o čem byla. Pro někoho to může kazit dojem ze znovusledování seriálu, ale já to ocením. Jedno z překvapení léta.
Celkově: 95%

2. série (2008 - 2009)
Skvělé pokračování první série. Seriál neubral na kvalitě a i když se ani nezlepšil, zůstal na kvalitní úrovni, která je vysoko nad hranicí minimální tolerance toho, co se sledovat musí a od čeho naopak ruce dál. Trochu zmatené, ale po chvíli to začne dávat smysl. :) V druhé sérii se objevilo pár dílů, které bych vyměnila za lepší (Out of Africa, The Dog), ale závěrečný díl byl skvělý, nádherný, možná trochu otřepaný, ale šťastný a rozbrečel mě a byla jsem úplně ááách, což je naprosto dokonalé. :) Škoda, že se Samantha nedočká třetí série, rozhodně to je seriál, ke kterému se jednou vrátím.
Celkově: 95%

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

What am I?

Christinu jsem měl rád už v Ženatém se závazky, a to byl hlavní důvod, proč jsem se rozhodl jít do sledování tohoto sitcomu, a mohu říci, že toho rozhodně nelituji. Bravurně se zhostila své role, a to jak "zlé", tak i hodné Samanthy. Zdatně ji sekundují její dvě kamarádky a rodiče. Každý díl měl své kouzlo a seriál si udržel vtip a kvalitu i během druhé série. Škoda, že se tvůrci neodhodlali natočit závěrečnou třetí sérii.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí