Tým Škorpion

Tým Škorpion (Scorpion) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
nekronaut

12. listopadu 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hra čísel

Výborný seriál, skvelé obsadenie ktoré dokazuje že nepotrebujete ani Hallet Berry (sarkazmus na prepadák extant) do hlavnej úlohy..nové tváre ale veľmi zaujímavé. A možno som len zahľadený do Paige :) . Časti zatiaľ zaujímavé , uvidíme ako to tvorcom pôjde..snaď si to udrží kvalitu lebo by ho bola škoda. Pilot bol troška scifi ,ale už je to v reálnej rovine :D..Niet čo dodať , máte radi géniov , hlavolamy a hádanky , troška akcie , výbuchov dajte tomu šancu..Aspoň prvých 6 častí čo som doteraz videl stoja za pozretie pre každého.odporúčam.

Avatar uživatele
teraxa

30. října 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Oddychovka

Tohle je jeden ze seriálů, které sleduju od začátku a vždy, když vyjde další díl, zkouknu ho bez větší prodlevy. Je to parádní oddychovka s velmi příjemným obsazením.

Velmi mě baví zvládání rolí vysoce inteligentních postav, založených vesměs na logice. Opravdu jsem vyčerpaná z návalu seriálů-telenovel, které se snaží diváka emocionálně vyždímat a ještě nudí.

To rozhodně Scorpion nedělá. Sleduje vztahy a příběhy založené na logice, učí postavy, že všechno nevyplývá pouze z čísel a vzorců, ale netlačí na pilu.

Rozhodně mě baví vztah Tobbyho a Happy. Sylvesterova dějová linka je zde taky zajímavě rozvinuta a budí ve mě zvědavost. No a samozřejmě hlavní pár Walter a Paige. Ti dva mě občas vážně baví.

Celkově jsem po první sérii zhodnotila seriál na 80%, po pár dílech druhé série jsem zvedla na 90%. Jen tak dál.

Edit: Druhá série za námi a Scorpion si vydobyl řadu třetí. To samo mluví za sebe. Druhá řada se opravdu povedla, vedle jednotlivých případů byla celá řada lépe provázána a rozvinula postavy tím správným směrem. Velice potěšena jsem i závěrem, který je velmi zdařilým tahákem pro sledování další sezóny. Hodnocení měnit nebudu, pro plné číslo tu stále chybí ta třešnička na dortu, ale pokud budou postupovat jako doteď, rozhodně té stovečky dosáhnou.

Avatar uživatele
Triiciiie

24. května 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

197

Upřímně, pilot jsem zkoukla jen v rámci prokrastinace a bylo to pro mně celkem příjemné překvapení. Taková oddychovka. Případy byly celkem zajímavé a většina postav mi byla velmi sympatická. Zamilovala jsem si Doktora a Happy, ti jsou prostě kouzelní. Koho jsem prostě nemohla vystát byla Page. Všichni neustále mluvili, jak jim pomáhá, jak je tam spojuje, tak pardon, já si toho nevšimla. Teda jednou, v poslední epizodě, ale to scénáristé jen chtěli dát najevo to, co se omýlalo celou sérii a přiznejme si, bylo to trochu přitažené za vlasy. Když někdo balancuje mezi životem a smrtí, sotva se zajímáte o to, jak drze se chová strachující se přítel. A pak to kouzelné číslo. 197! Nebylo epizody, kdy by ho někdo nezmínil alespoň třikrát. Walter má IQ 197! Dobře, já to pochopila napoprvé, je opravdu chytrý :o ! Jinak taky nějaké pozitiva: Projevy lásky mezi Walterem a Paige jsou v rámci mezí a vztah Tobyho a Happy se mi líbil natolik, že bych si klidně dala víc toho samého v příští sérii. Ale Paige sama o sobě byla takovou násilně vloženou postavou a přiznám se, že mně její život ani moc nezajímal. Příběhová linka jí a Waltera by vůbec nemusela být. Jako měřidlo normálnosti by mi stačil i Cabe, nemuseli tam cpát babu, jejíž hlavním úkolem je vypadat hezky.
Abych to shrnula, tak pokud se po shlédnutí prvního dílu nebudete cítit méněcenně, můžete pokračovat dále. :)

Avatar uživatele
LuciaJudinova

24. května 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Neskutočné prekvapenie!

Keď som pozerala trailer, tak ma to celkom upútalo, ale nečakala som, že to predĺžia. To bolo veľké prekvapenie. Myslím, že sa dalo dosť predpokladať kto s kým skončí. Prvé časti som sa nevedela odtrhnúť od obrazovky, ale ako to išlo ďalej, ma to prestávalo baviť. Každá časť bola v podstate to isté, nastane nejaký problém, ktorý je ťažký vyriešiť tak zavolajú na pomoc tým Scorpion a tí to vyriešia, ale vždy pritom nastane nejaká akčná scéna. Posledné časti, no to som sa k tomu dokopala, ale pri tých akčných častiach som aj ja zadržiavala dych. Ďalšiu sériu začnem pozerať, ale nemyslím, že s týmto seriálom budem až do konca.

Avatar uživatele
Miška_

19. října 2014

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jiné a skvělé

Tento seriál je pro mě překvapením... Netuším, co mě donutilo pustit si pilotní díl, snad to byla nuda a několik málo recenzí (avšak všechny kladné), ale absolutně toho nelituju. Je pravda, že první díl mě nějak neoslnil, ale po shlédnutí všech čtyřech doposud odvysílaných (a to během nejkratší možné doby - jeden díl za druhým) jsem se do toho seriálu naprosto zamilovala. Skvělé postavy a skvělý herci, humor, vtip, inteligence... Tomuhle seriálu nic nechybí. Doufám, že to tak bude dál a neklesne postupem času na kvalitě :)

Avatar uživatele
Bohumil Novotný

23. prosince 2014

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Víc podobných

Bezva obsazený,na který se můžu těšit abych mohl zlepšit náladu.
*Zábavný,s lehkým *Napětím po celou dobu,co napadne,s věcmi *Dnešní doby. Žádné *BEZedné zásobníky,megakatastrofální ničení,běžnou výdrží života,nezničí s deseti průstřeli v hrudníku půl města a nakonec obživne nějakou silou nadpřirozena.
Na zabití času je velký výběr,ale na to těšit se na jeden z mých Pěti Nej,možná jeden ze tří.
Doporučuji! (superhrdina je v každým druhým)

Avatar uživatele
Qip1

26. září 2014

73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Překvapení

Myslel jsem si,že tenhle seriál nemůže být hit,ale mile překvapil...Musím se přiznat,že budu fanouškem tohoto seriálu,protože chemie funguje,humor je bezvadný a celkově t působí parádně

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

27. září 2014

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

úžasné

Do tohohle seriálu jsem se zamilovala hned od začátku mě to příjde hrozně fascinující co dokážou lidé s vyšším IQ a myslím si že to ukazuje jak se ti lidé cítí že nechápou emoce atd ... mě se to hrozně líbí a rozhodně budu fanoušek tohohle seriálu nebudu říkat: doufám že se to bude každým dílem zlepšovat protože to už bezvadný je rozhodně doporučuji

Avatar uživatele
partlondra

28. září 2014

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Pilot

Hezky zpracovaný, slušně zahraný, fungující chemie a humor mezi herci. Tento seriál má rozhodně potenciál pokračovat několik let, pokud dokáže udržet nastolené koleje pilotního dílu.

Avatar uživatele
firstacka

28. září 2014

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Super!

Já jsem byla nadšená, celý díl jsem sledovala hodně zaujatě, usmívala jsem se, žasla a celkově měla radost, že jde o takové zajímavé herce a že je o čem vyprávět. Moc se těším na další díly!

Avatar uživatele
Alien

28. října 2014

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Neskutečná událost

Tento seriál mě zajímal jen kvůli tomu, že je děj inspirován pravdivým příběhem. Jedinou pravdivou informaci, co jsem zatím zjistil, je pouze jméno a programátorské schoponosti hlavní postavy. I když mě zajímala ta pravdivost příběhu, tak zatím seriál patří k tomu lepšímu, co letošní novinky nabídly.

Avatar uživatele
L_u.C_a

15. března 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Oddechovka

Skvělá oddechovka. Úžasně u tohoto seriálu vypnu, pobavím se situacemi, které vyvolávají povahy hlavních postav v sociálních interakcích a jako bonus k tomu je v každém díle nějaká super akce, kdy člověk trne, aby to dobře dopadlo, i když je jasné, že to přeci musí dobře dopadnout. Ale jsem velice spokojena - spojení inteligence, legrace a akce.

Avatar uživatele
STOUPA

9. února 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Scorpion

Výborný seriál. Už pilot mě zaujal a s každou epizodou se mě líbí víc a víc. Inteligentní lehký humor, jemné napětí a jako bonus krásná Katharine McPhee.

Avatar uživatele
Jája_xD

25. prosince 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Naprosto úžasné

Ani nevím, co jsem od seriálu čekala, ale rozhodně ne tohle! Je to prostě naprosto úžasný, napínavý, VŠECHNO! Seriál mě opravdu nadchl a nesmí být zrušen! :D