plakát seriálu

Tým Škorpion

(Scorpion)

Názory uživatelů

Hra čísel

Výborný seriál, skvelé obsadenie ktoré dokazuje že nepotrebujete ani Hallet Berry (sarkazmus na prepadák extant) do hlavnej úlohy..nové tváre ale veľmi zaujímavé. A možno som len zahľadený do Paige :) . Časti zatiaľ zaujímavé , uvidíme ako to tvorcom pôjde..snaď si to udrží kvalitu lebo by ho bola škoda. Pilot bol troška scifi ,ale už je to v reálnej rovine :D..Niet čo dodať , máte radi géniov , hlavolamy a hádanky , troška akcie , výbuchov dajte tomu šancu..Aspoň prvých 6 častí čo som doteraz videl stoja za pozretie pre každého.odporúčam.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oddychovka

Tohle je jeden ze seriálů, které sleduju od začátku a vždy, když vyjde další díl, zkouknu ho bez větší prodlevy. Je to parádní oddychovka s velmi příjemným obsazením.

Velmi mě baví zvládání rolí vysoce inteligentních postav, založených vesměs na logice. Opravdu jsem vyčerpaná z návalu seriálů-telenovel, které se snaží diváka emocionálně vyždímat a ještě nudí.

To rozhodně Scorpion nedělá. Sleduje vztahy a příběhy založené na logice, učí postavy, že všechno nevyplývá pouze z čísel a vzorců, ale netlačí na pilu.

Rozhodně mě baví vztah Tobbyho a Happy. Sylvesterova dějová linka je zde taky zajímavě rozvinuta a budí ve mě zvědavost. No a samozřejmě hlavní pár Walter a Paige. Ti dva mě občas vážně baví.

Celkově jsem po první sérii zhodnotila seriál na 80%, po pár dílech druhé série jsem zvedla na 90%. Jen tak dál.

Edit: Druhá série za námi a Scorpion si vydobyl řadu třetí. To samo mluví za sebe. Druhá řada se opravdu povedla, vedle jednotlivých případů byla celá řada lépe provázána a rozvinula postavy tím správným směrem. Velice potěšena jsem i závěrem, který je velmi zdařilým tahákem pro sledování další sezóny. Hodnocení měnit nebudu, pro plné číslo tu stále chybí ta třešnička na dortu, ale pokud budou postupovat jako doteď, rozhodně té stovečky dosáhnou.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

197

Upřímně, pilot jsem zkoukla jen v rámci prokrastinace a bylo to pro mně celkem příjemné překvapení. Taková oddychovka. Případy byly celkem zajímavé a většina postav mi byla velmi sympatická. Zamilovala jsem si Doktora a Happy, ti jsou prostě kouzelní. Koho jsem prostě nemohla vystát byla Page. Všichni neustále mluvili, jak jim pomáhá, jak je tam spojuje, tak pardon, já si toho nevšimla. Teda jednou, v poslední epizodě, ale to scénáristé jen chtěli dát najevo to, co se omýlalo celou sérii a přiznejme si, bylo to trochu přitažené za vlasy. Když někdo balancuje mezi životem a smrtí, sotva se zajímáte o to, jak drze se chová strachující se přítel. A pak to kouzelné číslo. 197! Nebylo epizody, kdy by ho někdo nezmínil alespoň třikrát. Walter má IQ 197! Dobře, já to pochopila napoprvé, je opravdu chytrý :o ! Jinak taky nějaké pozitiva: Projevy lásky mezi Walterem a Paige jsou v rámci mezí a vztah Tobyho a Happy se mi líbil natolik, že bych si klidně dala víc toho samého v příští sérii. Ale Paige sama o sobě byla takovou násilně vloženou postavou a přiznám se, že mně její život ani moc nezajímal. Příběhová linka jí a Waltera by vůbec nemusela být. Jako měřidlo normálnosti by mi stačil i Cabe, nemuseli tam cpát babu, jejíž hlavním úkolem je vypadat hezky.
Abych to shrnula, tak pokud se po shlédnutí prvního dílu nebudete cítit méněcenně, můžete pokračovat dále. :)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jiné a skvělé

Tento seriál je pro mě překvapením... Netuším, co mě donutilo pustit si pilotní díl, snad to byla nuda a několik málo recenzí (avšak všechny kladné), ale absolutně toho nelituju. Je pravda, že první díl mě nějak neoslnil, ale po shlédnutí všech čtyřech doposud odvysílaných (a to během nejkratší možné doby - jeden díl za druhým) jsem se do toho seriálu naprosto zamilovala. Skvělé postavy a skvělý herci, humor, vtip, inteligence... Tomuhle seriálu nic nechybí. Doufám, že to tak bude dál a neklesne postupem času na kvalitě :)

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Víc podobných

Bezva obsazený,na který se můžu těšit abych mohl zlepšit náladu.
*Zábavný,s lehkým *Napětím po celou dobu,co napadne,s věcmi *Dnešní doby. Žádné *BEZedné zásobníky,megakatastrofální ničení,běžnou výdrží života,nezničí s deseti průstřeli v hrudníku půl města a nakonec obživne nějakou silou nadpřirozena.
Na zabití času je velký výběr,ale na to těšit se na jeden z mých Pěti Nej,možná jeden ze tří.
Doporučuji! (superhrdina je v každým druhým)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Překvapení

Myslel jsem si,že tenhle seriál nemůže být hit,ale mile překvapil...Musím se přiznat,že budu fanouškem tohoto seriálu,protože chemie funguje,humor je bezvadný a celkově t působí parádně

90 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

úžasné

Do tohohle seriálu jsem se zamilovala hned od začátku mě to příjde hrozně fascinující co dokážou lidé s vyšším IQ a myslím si že to ukazuje jak se ti lidé cítí že nechápou emoce atd ... mě se to hrozně líbí a rozhodně budu fanoušek tohohle seriálu nebudu říkat: doufám že se to bude každým dílem zlepšovat protože to už bezvadný je rozhodně doporučuji

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Oddechovka

Skvělá oddechovka. Úžasně u tohoto seriálu vypnu, pobavím se situacemi, které vyvolávají povahy hlavních postav v sociálních interakcích a jako bonus k tomu je v každém díle nějaká super akce, kdy člověk trne, aby to dobře dopadlo, i když je jasné, že to přeci musí dobře dopadnout. Ale jsem velice spokojena - spojení inteligence, legrace a akce.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pilot

Hezky zpracovaný, slušně zahraný, fungující chemie a humor mezi herci. Tento seriál má rozhodně potenciál pokračovat několik let, pokud dokáže udržet nastolené koleje pilotního dílu.

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Super!

Já jsem byla nadšená, celý díl jsem sledovala hodně zaujatě, usmívala jsem se, žasla a celkově měla radost, že jde o takové zajímavé herce a že je o čem vyprávět. Moc se těším na další díly!

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Neskutečná událost

Tento seriál mě zajímal jen kvůli tomu, že je děj inspirován pravdivým příběhem. Jedinou pravdivou informaci, co jsem zatím zjistil, je pouze jméno a programátorské schoponosti hlavní postavy. I když mě zajímala ta pravdivost příběhu, tak zatím seriál patří k tomu lepšímu, co letošní novinky nabídly.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Scorpion

Výborný seriál. Už pilot mě zaujal a s každou epizodou se mě líbí víc a víc. Inteligentní lehký humor, jemné napětí a jako bonus krásná Katharine McPhee.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Naprosto úžasné

Ani nevím, co jsem od seriálu čekala, ale rozhodně ne tohle! Je to prostě naprosto úžasný, napínavý, VŠECHNO! Seriál mě opravdu nadchl a nesmí být zrušen! :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

To je ale partička!

Velmi zajímaví a nesourodí lidé, kteří dohromady pracují na těch nejnebezpečnějších a nejtajnějších projektech a působí to velmi dobře. Na mě občas až moc odborných faktů, ale bez toho by to zase nepůsobilo tak věrohodně. Rozhodně originální schopnosti a originální řešení problémů.
Občas mi sice přijde, že epizody jsou na stejné brdo a jsou až moc vypjaté a je tam často taková ta záchrana na poslední chvíli, což já moc nemám ráda.
Celkově to působí skvěle a doporučuji se aspoň podívat na první díl.

Edit: Teď jsem ve třetí sérii a musím jenom podotknout, jak mě začíná štvát jednotvárnost případů a hlavně nereálnost v tom, jak v každém díle jde o život, v každém díle na poslední chvíli se zachrání. Kdyby tam nebyly zajímavé postavy, o kterých chci vědět, jak dopadnou, tak bych se asi přestala dívat, protože sice všechny případy jsou zajímavé, ale ono i to se časem přejí.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí