plakát seriálu

Scrubs: Doktůrci

(Scrubs)

Epizoda 8×12 – Jejich příběh II. (Their Story II)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

JD si užívá své nové role člověka, který má největší vliv u Dr. Coxe, a tudíž za ním všichni chodí s žádostmi. Turk kvůli tomu žárlí a plete do toho nového chirurgického praktikanta, který se naopak ze všech sil snaží do ničeho nemíchat.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Chicago X 12 (Rogue Wave)

Při posledním zamyšlení.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Jedna z mála epizod, jejíž název nezačíná na "My" a místo JDho myšlenek nás epizodou provází myšlenky nových praktikantů.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
JD: (myšlenky) Když teď byl Dr. Cox primářem, všichni na mě spoléhali, že vyjednám věci, co nemocnice potřebuje. Jo, byl jsem jediný, kdo ho dokázal přinutit říct...
Dr. Cox: Ne.
rezident: (o Turkovi) Měl jsem takovou radost, že můj šéf je černoch. Někdo, ke komu můžu vzhlížet. Nemám pravdu? Omyl! Nechci, aby se ze mě stalo plešatý, sedmiletý děcko, co je posedlý svým nejlepším kamarádem.
Denise: Bože můj, chápu to, máte vagíny!
Elliot: Tak my už asi půjdeme. Za chvíli přijde sestra a odebere ti krev. (na chodbě) Denise, kdybys nastudovala její kartu, věděla bys, že Paige má Rokitansky-Küster-Hauserův syndrom. Narodila se bez vagíny.
Denise: Bože můj, to myslíte vážně?
Elliot: Ne, ale jestli budeš takhle vyvádět u mých pacietù, budu tě za to mučit.
rezident: Dávám si mentolku.
údržbář: To nejsou mentolky ale vysoce koncentrované čistící minitablety do toalety. Patent čeká na schválení.
rezident: Jsou dobrý.
údržbář: Sice nejsou určeny k jídlu, ale díky.
Turk: Na tebe jsem naštvanej!
JD: (myšlenky) Asi přišel na to, že jsem vystopoval jeho odoperovaný varle a udělal z něj disco kouli. Moment, to jsem si vlastně jenom představoval. Žádnej strach.
údržbář: Neměla bys po lidech házet zeleninu, je to nebezpečné. Mýho bratrance zabila hlávka zelí! Opravdu! No... vlastně to nebylo ani tak to zelí jako spíš ti kánáloví králící, kterým ho ukradl.
JD: Musíte najmout víc sester.
Dr. Cox: Poslyš, Tammy. Nemáme na to peníze. Můžeš ty peníze zkusit vydělat sám. Třeba můžeš prodat svoje vajíčka oplodňovací klinice, nebo prodat tvoje vousy do muzea absurdit. Nebo ještě líp. Můžeš si udělat seznam lidí, které přivádíš k šílenství a říct jim, že za paušální poplatek je necháš na pokoji. Pochopitelně jim nabídneš měsíční předplatné, které je výhodnější, abys je nalákal. Po nějaké době lidé zapomenou, jak otravný jsi vlastně byl, a přestanou pravidelně platit. A prásk! V tu chvíli se ukážeš u nich doma a začneš je zase vytáčet tím, že s nimi prostě budeš mluvit. A teď to nejlepší. Až se budou všichni snažit obnovit předplatné, vybalíš na ně, že cena je nyní čtyřnásobná. Můj střízlivý odhad je, že bys tak mohl snadno vydělat kolem sta milionů dolarů čtvrletně. Nemocnici věnuješ sto táců a my najmeme pár sester. Ale do té doby Carle vzkaž, že nic nebude.
údržbář: Snažíš se mě zhypnotizovat? Nebude to fungovat! Já už zhypnotizovaný jsem. Před patnácti lety jsem byl v Las Vegas součástí čísla jednoho chlápka. Uprostřed show spustil požární poplach... Nikdy jsem se z toho nedostal...
Hlavní postavy
Dr. John 'J.D.' Dorian
Dr. Elliot Reid
Dr. Christopher Turk
Dr. Perry Cox
sestřička Carla Espinosa
Údržbář
Dr. Denise Mahoney
Vedlejší postavy
Dr. Todd Quinlan
Dr. Sonja "Sunny" Dey
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevJejich příběh II.
Původní názevTheir Story II
Rok natočení2008
Premiéra25. května 2009
Česká premiéra4. října 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka30 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody