plakát seriálu

Scrubs: Doktůrci

(Scrubs)

Epizoda 3×11 – Můj první rozchod (My Clean Break)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

JD se ještě nikdy s nikým nerozešel. Dokáže to teď se svou přítelkyní? Dr. Cox je poslední dobou čím dál hodnější, ale nemá to také vliv na jeho práci? A co Elliot? Její nový image je sice šik, ale vypadá stále jako doktorka?

Hudba v epizoděvložit další píseň

The Rescue Blues (Ryan Adams)

Při JDho posledním zamyšlení.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Ženatý se závazky

V televizi běží Ženatý se závazky... J.D.: " Ženatý se závazky? Skvělý, už tam byla Kelly?"
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Dr. Cox: Malej Jacku, promiň ten přihřátej, námořnickej obleček. Mamince se líbí. Když ho máš na sobě, je to příjemnost sama. Svlíkneš ho a magoří. Oblíkneš ho, je milá a přívětivá. Tak to tak ber.
JD: Promiň, Jordan, vyrušil jsem tě snad, když jsi chtěla sníst svý dítě?
Turk: Co JDho znám, ještě se nikdy s nikým nerozešel.
JD: No jo. Nerad ubližuju lidem. Ale s Danni se zachovám čestně. Seženu někoho v hasický kombinéze, aby jí řekl, že jsem uhořel.
Dr. Cox: A pak mi to došlo, v čem je to jinak. Došlo mi, že je to přesně ten pocit, co jsem měl onehdy v parku se svou rodinou. Že jsem šťastný. Člověku by se z toho udělalo špatně. Ble!
Dr. Cox: Mozky v téhle učebně mají takovou kapacitu, že by rozsvítily celé město. Ne opravdové, ale dozajista malé, mravenčí městečko, jehož vedení právě přijalo řadu drastických opatření na úsporu energie.
Dr. Bob Kelso: Doktorko Reidová, doporučím vám totéž, co říkám každé ráno svému synovi. Umyj si make-up, nech se ostříhat a nehol si laskavě mým strojkem ohanbí.
Turk: Broučku, už to pochop. Chlap se vyspí s každou, která se mu líbí a je fuk, co k ní cítí. Kdyby moji mámu přejela Tyra Banks a potom mi nabídla, že se se mnou vyspí, volal bych pohotovost nahej, protože už bych měl kalhoty dole.
JD: Včera večer jsem se s ní už chtěl rozejít, ale potom jsem se jí podíval do očí a došlo mi, jak je to vzácný, najít někoho, kdo se mnou chce souložit.
Dr. Cox: Asi bych dál chodil ke svýmu starýmu cvokaři, nebýt toho, že jsem šel přes park, když tam byly řemeslný trhy a zjistil jsem, že chlap, kterýmu vykládám svoje největší tajemství se baví přiděláváním plnovousu a tváří se, že je kovář.
Dr. Cox: Takhle šťastný jsem nebyl od Vánoc, když mi bylo sedm a můj otec mi ukázal jak udělat anděla ve sněhu. Ve skutečnosti jen opilý omdlel na dvorku, ale já vzal jeho ruce a nohy a hýbal s nimi dopředu a dozadu... Záchranáři říkali, že je to ten nejlepší anděl ve sněhu, co kdy viděli.
Hlavní postavy
Dr. John 'J.D.' Dorian
Dr. Elliot Reid
Dr. Christopher Turk
Dr. Bob Kelso
Dr. Perry Cox
sestřička Carla Espinosa
Údržbář
Hostující hvězdy
Danni Sullivan
Vedlejší postavy
Dr. Doug Murphy
Dr. Todd Quinlan
sestřička Laverne Robertsová
Jordan Sullivanová
Scott Gerber
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMůj první rozchod
Původní názevMy Clean Break
Rok natočení2004
Premiéra3. února 2004
Česká premiéra15. dubna 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody