Sedmé nebe

Sedmé nebe (7th Heaven)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Co říkají lidé?

Erik pomáhá ženě, kterou týrá manžel. Když ji reverend doprovází k motelu a lidé je vidí, začne se o nich ve městě povídat. Mezitím Matt upozorní Mary na staršího hocha, kterého viděla.

Annie, Lucy, Simon a Ruthie vyzvedávají Matta a Mary ze školy. Na jejich cestě domů si před kostelem všimnou Erica, jak jde do kostela s ženou, kterou neznají. Annie se snaží všechny přesvědčit, že určitě jde o věc, související s jeho povinnostmi reverenda.
Později Eric doprovází ženu, Abby, do hotelu a řekne jí, že to není její chyba, že ji manžel mlátí. Abby poprosí Erica, aby nikomu nic neříkal.
Mary a Lucy se zatím v domě pokoušejí zjistit, co se s otcem děje. Do pokoje dojde Matt a řekne Mary, aby se o tomhle nebavila s mladšími sourozenci, protože to není dětská konverzace. Pak ji poprosí, aby byla opatrnější ohledně svého nového kluka Richarda, protože už měl spoustu holek.
Happy zkouší veškeré triky, aby se jí Simon věnoval. Ten má ale v hlavě jen jedinou věc - Gabriell. Annie se zeptá Simona, jestli si s ní nechce o něčem promluvit. On se jí však jen zeptá, jestli táta chodí s jinou ženou. Annie se mu znovu pokouší vysvětlit, že Ericovi plně důvěřuje. Když přijde Erik, Simon se ho zeptá, jestli se v práci stalo něco zvláštního a on mu odvětí, že nic neobvyklého.
U večeře se všichni baví o velkém fotbalovém zápase, který má být a Simonovi vyklouzne Gabriellino jméno. Simon je vyvedený z míry, protože o ní nikomu, kromě Ruth neřekl. Ruthie všem řekne, kdo to je a Simon na otce vyrukuje s tím, kdo byla ta žena, se kterou ho viděli. U stolu zavládne ticho a Eric se snaží ujistit, že ostatní vědí, že nic nemůže říct.
V Rooseveltově základní škole Simon během polední pauzy sleduje Gabriell a vlastně ani neví, co má k obědu. Pak se jí pokusí předat milostné psaníčko, ale to mu ukradne nějaký spolužák a nahlas ho přede všemi přečte. Gabriell uteče.
Eric obědvá s Abby a zjistí, že její manžel Jake je velmi rozzuřený, že odešla. Ráda by se s ním nechala rozvést, ale má strach, že přijde do pekla. Eric ji ujišťuje, že se nemusí bát, že bůh ví, jaký je Jake doopravdy.
Annie a Ruthie jsou na procházku spolu s Happy a potkají paní Beakerovou, která se zmíní,jak těžké to musí být, když Eric pracuje tak těžce. A řekne jí o klepech, že Abby odešla od manžela.
Večer jde Matt za otcem a řekne mu o zvěstech, co se říkají ve škole. Eric ale zůstává neoblomný kvůli svému slibu mlčenlivosti a ať si lidé šuškají, co chtějí. Později Matt otce sleduje do hotelu, kde Eric najde Jakea, jak se pokouší dostat k Abby.
Mary a její kluk Richard studují, ale Rich Mary stále odvádí Maryinu pozornost. Nejprve je vyruší Simon a pak přijde Annie, aby si promluvila s dcerou. Když pak zůstane s Richem o samotě, zjistí, že má problémy se čtením a doporučí mu paní z kongregace, která by mu mohla pomoc. Po Maryině příchodu Rich odchází, a další den jí řekne, že by si měli dát pauzu.
Simon chce po Ruthie, aby ho něčím praštila, aby mohl zůstat doma a nemusel tak ve škole čelit posměchu. Když přijde Lucy, řekne mu, že se už včera rozhodně něco stalo a na jeho trapas už všichni zapomněli a tak Simona přesvědčí, aby do školy šel. Nakonec to dopadne tak, že hned ráno si chlapec, co mu vytrhl psaníčko roztrhne gatě.
Erik nakonec přece jen řekne Annie o Abby, aby zamezil klepům, a ujistil svou ženu, že ji opravdu miluje.
Další den Abby přichází do domu, aby se rozloučila. Před domem se objeví Jake, který chce, aby se vrátila. Abby řekne Jakeovi, že ho opouští a Jake napadne Erica. Když Jake odchází, je zaskočený příjezdem policejního auta. Eric a Annie Abby utěšují.

Zdroj: www.sedmenebe.wz.cz
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Co říkají lidé?
 • What Will People Say?
 • 1. série, 8. epizoda (celkově 8. díl)
 • 11. listopadu 1996
 • 7. srpna 2006
 • 1996
 • 60 minut
 • www.imdb.com/title/tt0503762/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Pukki