plakát seriálu

See Dad Run

(See Dad Run)

Epizoda 1×02 – See Dad Lose Janie
67 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Amy se vrací do práce a David se musí starat o děti, zejména o Janie, která ještě nechodí do školy. Nešťastnou náhodou ji ale ztratí a volá si na pomoc své děti i kamarády, aby mu ji pomohli najít, dříve než se o tom dozví Amy...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Amy odchází do práce a ještě jednou si s Davidem prochází jeho úkoly. Hlavně nesmí zapomenout, že Janie má v pět hodin svou první lekci klavíru a musí být tedy doma. Říká mu, že kdyby něco nevěděl, všechno je sepsáno v knize. David ale říká, že žádnou knihu nepotřebuje, že to zvládne i bez ní a Amy si ji tedy odnese do práce.

Emily si půjčila mámin svetr, a když ho chtěla vyprat, spral se. Její plán je koupit nový a podstrčit ho mámě.

David šel s Janie na hodinu „Maminka a já“, kde se potkají s Janienou kamarádkou Charlotte a její maminkou. Davidovi volají Marcus s Kevinem, ať se za nimi staví. Charlottina máma se mu nabídne, že se o Janie postará, můžou si hrát s Charlotte u nich doma, David souhlasí. Doma si ale uvědomí, že Janie ztratil. Neví totiž, kde Charlottina máma bydlí, ani jak se jmenuje. Emily mu nabídne, že mu pomůže najít sestru, když jí on pomůže vrátit svetr bez mámina povšimnutí.

Jdou tedy za Amy do studia, aby se dostali ke knize a mohli si v ní vyhledat kontakt na mámu Charlotte. Amy je ale vyruší, domů odchází s prázdnou.

Blíží se pátá hodina a Janie nikde. Kevin najme herečku – liliputa, která bude hrát Janie během lekce klavíru. Amy ale přijde z práce domů dřív a celou šarádu prokoukne. Janie už je také doma, Charlottina máme Gwen ji přivezla.

Amy říká Davidovi, že kdyby si nechal knihu doma, mohl všemu předejít. Když ale knihou listují, zjistí, že kontakt na Gwen tam ještě není přidaný, kniha by mu tedy nepomohla, tentokrát pochybili oba.

Hlavní postavy
David Hobbs
Amy Hobbs
Emily Hobbs
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevSee Dad Lose Janie (neoficiální název)
Původní názevSee Dad Lose Janie
Rok natočení2012
Premiéra14. října 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody