plakát seriálu

Šéfkuchař nadivoko

(Kitchen Confidential)

Názory uživatelů

Divoká kuchyně

Dobrej seriál z prostředí jedné restaurace, který není zas až tolik o jídle. Bradley Cooper je sympaťák a tahle role mu sedí. Já chápu, že se líbí, ale to musí s někym spát každej díl? Ale i zbytek obsazení je zajímavej. Tým skládající se ze Setha, Stevena, Teddyho a Jima vytváří spoustu vtipných situací. Nesmim zapomenout na střevo Tanju. Jsem dost překvapenej z toho, že to Fox utnul už po čtyřech dílech a zbytek putoval pouze na dvd. Je spoustu seriálů, který jsou mnohem horší

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Restaurace do nepohody...

Na tenhle seriál se rozhodněte nemusíte bát koukat hladoví. O jídle až tak úplně není, je o lidech, kteří ho připravují a přinesou až pod nos. A tyhle lidi hraje naprosto skvěle sehrané obsazení, počínaje Cooperem a Choem konče.
Tohle má prostě vtip, má to šmrnc... ale také i pár vážnějších chvílí. Některé do děje zapadají lépe, některé méně. Ale to nic neubírá na tom, že tohle je seriál do nepohody, seriál, který mám svými dialogy dokáže během chvíli několikrát polechtat bránici.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

100%

Stačil jeden diel a úplne si ma tento seriál získal. Skvelé obsadenie, toľko "seriálových celebrít" sa len tak nevidí. Rozhodne plný počet percent :D

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bradley Confidential

Zahozený zákusek. Jeden herec lepší komik než druhý a nad tím vším Bradley Cooper jako král grimas i slovního humoru, dávno předtím než někoho napadlo říct nahlas "Pařba ve Vegas". To, že se tato gurmánská záležitost dočkala jenom třinácti chodů, mě tak neskutečně mrzí a přestože kvůli tomu chybí trochu ucelenější finální dojem, pořád je pro mě Kuchyň mnohem lahodnější pokrm než některé z nejprofláklejších sitcomů současnosti. Láska přece prochází žaludkem.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Život v luxusní kuchyni

Výborný komediální seriál z prostředí luxusní restaurace, který vás pohltí hned od začátku, takže ho celý zkouknete během dne. Popisuje každodenní práci party kuchařů a jejich vzájemné vtípky, naschvály a starosti. V čele stojí sympatický B. Cooper. Bohužel jako u spousty jiných skvělých seriálů od stanice Fox byl po jesné sezoně zrušen.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí