Šéfkuchař nadivoko

Šéfkuchař nadivoko (Kitchen Confidential)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Pajky

3. září 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Divoká kuchyně

Dobrej seriál z prostředí jedné restaurace, který není zas až tolik o jídle. Bradley Cooper je sympaťák a tahle role mu sedí. Já chápu, že se líbí, ale to musí s někym spát každej díl? Ale i zbytek obsazení je zajímavej. Tým skládající se ze Setha, Stevena, Teddyho a Jima vytváří spoustu vtipných situací. Nesmim zapomenout na střevo Tanju. Jsem dost překvapenej z toho, že to Fox utnul už po čtyřech dílech a zbytek putoval pouze na dvd. Je spoustu seriálů, který jsou mnohem horší

Avatar uživatele
phoebess

31. října 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Restaurace do nepohody...

Na tenhle seriál se rozhodněte nemusíte bát koukat hladoví. O jídle až tak úplně není, je o lidech, kteří ho připravují a přinesou až pod nos. A tyhle lidi hraje naprosto skvěle sehrané obsazení, počínaje Cooperem a Choem konče.
Tohle má prostě vtip, má to šmrnc... ale také i pár vážnějších chvílí. Některé do děje zapadají lépe, některé méně. Ale to nic neubírá na tom, že tohle je seriál do nepohody, seriál, který mám svými dialogy dokáže během chvíli několikrát polechtat bránici.

Avatar uživatele
Lavazza

5. července 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

100%

Stačil jeden diel a úplne si ma tento seriál získal. Skvelé obsadenie, toľko "seriálových celebrít" sa len tak nevidí. Rozhodne plný počet percent :D

Avatar uživatele
Ben Beviin

16. listopadu 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Život v luxusní kuchyni

Výborný komediální seriál z prostředí luxusní restaurace, který vás pohltí hned od začátku, takže ho celý zkouknete během dne. Popisuje každodenní práci party kuchařů a jejich vzájemné vtípky, naschvály a starosti. V čele stojí sympatický B. Cooper. Bohužel jako u spousty jiných skvělých seriálů od stanice Fox byl po jesné sezoně zrušen.