plakát seriálu

Selfie

(Selfie)

Názory uživatelů

1, 2 aj 3

Toto je jeden z takých tých seriálov, ktoré som vopred vôbec neplánoval pozerať ani mi o nich nikto nepovedal. Jedného víkendového dňa pršalo a tak som si otvoril stránku, kde bežne pozerám seriály a hľadal niečo , čo bude znieť ako nejaká pohodová komédia a nemusí to byť ani nejaká kvalitná bomba, z ktorej sa každý ide pototo...Tak som narazil na Selfie, ktoré bolo vlastne celkom horúcou novinkou, keďže na nete bola ešte len jedna časť. A tak som si ju pozrel a otom aj druhú , tretiu , ... Ostal som sám prekvapený, že ma táto vec celkom baví. Vzťah Elizy a Henryho mi bol tak trochu časom proti srsti, no seriál stále vedel pobaviť a preto som ostal sklamaný jeho zrušením. Uznávam, že na seriál s týmto námetom by som nedokázal pozerať roky ako na sitcomy typu TBBT či HIMYM , no 2 série by si to podľa mňa zaslúžilo. A viete čo ? Možno aj 3 ! Na druhú stranu pozitívom je, že sa mi to neopozeralo a tak môžem dať kľudne aj štedrých 80 :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Okay...

Ak mám pravdu povedať, od tohto seriálu som nečakala príliš veľa. Objavila som ho len vďaka Karen Gillan a pozerať som ho začala tiež len kvôli nej. Pokladala som ho za další seriál, u ktorého skončím na druhej časti.
Musím ale povedať, že ma to chytilo. Nepozerávala som to hneď ako vyšla nová epizóda ale keď som práve nemala čo robiť rada som si Selfie zapla...
Je to fajn pohodový seriál a ak nemáte čo práve robiť, tak si ho pusťte. Možno sa vám bude páčiť tak, ako mne.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Závislost na sociální síti

Co si budeme nalhávat, tenhle seriál se mi do hledáčku dostal hlavně kvůli obsazení Karen Gillan, kterou jsem si zamiloval jako Amy v Doctorovi. Sociální sítě zpracovány a zakomponovány skvěle a já jsem se chytil. Musím říct, že se mi Selfie opravdu líbilo. Karen skvěle doplňoval John Cho coby Henry, jejich vzájemná chemie pro mě funguje a baví mě je sledovat. Celkově na mě nový projekt Emily Kapnek působí hodně povedeně. Feeling to má stejný jako její předchozí seriál Suburgatory a i znělka má podobně chytlavou melodii. Bohužel se však podobného úspěchu nedočká a zařadí se mezi ty příjemné seriály, které byly zrušeny moc brzy a to je to vážně škoda. Příběh Elizy a Henryho by mě bavilo sledovat dál. Příběh je i tak přesto vcelku pěkně zakončený a v závěru nabídne rekapitulaci nejlepších okamžiků seriálu.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Škoda, že to zrušili

Vlastně ani nevím proč jsem se na seriál podívala, neznělo to až tak lákavě a první díl mě zas tak nezaujal. Další díl už se mi začal líbit a já jsem přišla na chuť praštěné Elize a upjatému Henrymu. Hlavní dvojice je skvělá, obsadili opravdu výborné herce, kteří ten seriál táhnou. Líbily se mi Eliziny voice-overy a taky to, jak někdy mluvila hrozně rychle a nesmyslně :-D A Henry a jeho komentáře ala robot. Vedlejší postavy nebyly až tak dobré, jako třeba Charmonique, která je strašně stereotypní.

Mrzelo mě, že to po 13ti dílech zrušili, tenhle seriál si rozhodně zasloužil pokračování, bylo to příjemné pokoukání, takže proto dávám 80 procent.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Let me take a Karen

My Fair Gillady doplácí na tu samou věc, se kterou posledních pár let bojuje až smutně vysoké procento nových sitcomů. V pilotu naznačí jen zlomek svých možností, několik dalších dílů s kolísavou úspěšností cílí na své případné publikum a ve chvíli, kdy se v plné síle najde a začne chrlit neotřelé nápady, přesně padnoucí hlášky a překvapivě silné momenty, přichází neodvratná sekyra shůry. Sledovat karaoke večer, kde zazní Chandelier od Sii, tak bylo silně hořkosladké. Když totiž vidíte jednu z nejromantičtějších a nejpůsobivějších chvil, které mi komediální seriály za poslední roky nabídly a víte, že tímhle to pomalu ale jistě hasne, není člověku zrovna veselo. O to víc, že božská Karen roste skutečně díl od dílu a čím víc opouští původní diblíkovskou tvář a scénáře jí občas přihrají i adekvátně vážné momenty, tím výš Selfie stoupala. Přestože jsem její koncept od samého začátku viděl jako sezónní záležitost, došel jsem ke smutnému poznání, že tenhle příběh bych ochotně sledoval celé roky.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

#Selfie

Od seriálu jsem neměla vysoké nároky a ani jsem nějakou velkou kvalitu nedostala, ale mohu říci, že jsem Selfie ráda sledovala.

Karen Gillian znám už z Doctora Who a John Cho, to je snad klasika mé generace, ten, díky jehož ksichtu a hlasu se do étaru dostalo a usadilo slovo MILF.

Eliza je sice jako postava lehce otravná, ale líbila se mi. Celkově ta její problematika okolo toho, jak se učí žít v normální světě, které se od sociálních sítí hodně liší.

Upřímně, na seriálu mě nejvíce zaujala jedna věc a to chemie mezi Elizou a Henrym. Jiskřilo to mezi nima, dostávali roztomilé scény a i za krátkou chvíli se stali jedním z mých nejoblíbenějších TV párů, protože jejich pro jejich scény jsem si s chutí pustila další díl. Ještě se mi nestalo, abych seriál sledovala pomalu jen proto, že mi líbí nějaký pár.
Dvě naprosto odlišné osobnosti s rozdílným chováním, názory, životním stylem. Bylo fajn sledovat jak si k sobě přesto hledají cestu.

Když to vezmu jako celek, tak mi na to sitcom připadá málo vtipné a neviděla jsem to jak běh na dlouhou trat. Ovšem další sérii bych klidně ještě brala, protože mi to přišlo celkem zajímavé.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Po 1.sérii

Překvapení sezony se jmenuje Selfie. Nic jsem od toho nečekal a možná proto to byla taková svěží oddychovka. Takový paradox herců se jen tak nevidí - tolik nesympatických a ocelově čistě nudných charakterů (sekretářka, asistent, knižní klub či co) a protipól v podobě Elizy...tolik totálně marných scén a protipól v podobě scén s Elizou....to člověk jen tak nenajde :) Každopádně Karen G sekla role stejně jako všechny pužité outfity a snad se brzy uchytí v nějáké novém dílku. 54%

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

But first...

Na Selfie jsem se plánovala podívat už od samého začátku hlavně kvůli obsazení. Karen Gillan je zkrátka Karen Gillan a to pro mě, jako diváka seriálu Doctor Who, znamenalo jistou povinnost. A netuším, jestli vůbec odněkud znám Johna Cho, ale je to prostě sympaťák. Ale i námět celkově nezněl vůbec špatně.
Pak mě ale Selfie začalo neskutečně překvapovat. Vyšel trailer a zalíbil se mi, bavila jsem se a nemohla dočkat prvního dílu. A tohle nadšení mě neopustilo. Pokaždé jsem se nemohla dočkat dalšího dílu a pokaždé jsem byla překvapená.
Musím říct, že se seriál od počátku měnil. Užívala jsem si každičký díl, ale stejně musím říct, že Selfie bylo díl od dílu lepší, vyspělejší. Ukázalo svou pravou tvář, stejně jako hlavní postavy. Komediální stránka lehce ustupovala, nikdy nezmizela, ale stejně musíme všichni uznat, že Selfie v průběhu času lehce zvážnělo. Od lehce naivního, sebestředného k neskutečně sympatickému. Donutilo mě se zamyslet nad určitými věcmi.
Ale sakra, přála bych si pro Selfie víc dílů. Aby plně ukázalo svůj potenciál, protože to v sobě prostě má. Už předem jsem si říkala, že pokud nějak hezky skončí, vyrovnám se s tím. A hezky skončilo, to uznávám. Konec byl perfektní.
Nebudu tu tvrdit, že je Selfie nějaké veledílo, to ne, spíš je to takový oddechový seriál, ale i tak si mě dokázal získat. A já nezapomenu.

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Postupom času sa Selfie lepší

Je to len môj názor, ale podľa mňa je Selfie čoraz lepší. Som jedna z tých, čo ho začali pozerávať len kvôli hlavnej predstaviteľke Elize, ktorú hrá Karen Gillan. Prešlo 7. častí a myslím si, že sa seriál od Pilotu celkom zlepšil. Ono závisí od povahy, ale mňa priateľský vzťah medzi Elizou a Henrym vtiahol do deja. Sú absolútne protiklady, a to nielen tým, že ona je sociálny blázon a je prihlásená snáď všade a on je zase analfabet na sociálne siete. Majú inú výchovu, povahu, správanie a aj tak si vedia k sebe nájsť nejakú cestu a vytvoriť akési puto. Dosť ma bavia ich spoločné scénky, mne to proste príde vtipné a nie nudné. Podľa mňa tu Karen dokazuje, že vie byť aj komediálna herečka, čo je rozhodne pre ňu plus. Veľmi ma potom sklamalo, keď som zistila, že seriál zrušili, lebo som si ho obľúbila a pokračovala by som, aj keby ho predĺžili na 2.sériu. Ale tak to som ja. Každopádne, dúfam, že ho aspoň dovedú do konca (tých 13 častí) a hoci by to bolo klišé, že dajú Henryho a Elizu dokopy. Ja osobne im to moc želám. :)

Celkovo hodnotím seriál na 100%. Prečo? Aby som mu zvýšila rating, lebo sa mi zdá, že je dosť podhodnotený. Možno to nie je najlepšie z najlepších, ale určite by si zaslúžil viac.

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po zhliadnutí pilotu

Na tento seriál som po zhliadnutí traileru pozerala dosť skepticky, ale musím uznať že ma milo prekvapil.

Na pár situácií, („bozk“ alebo „zvratky“ , ktoré mi prišli až príliš silené aby sa stalo niečo trápne pre niekoho možno vtipné, čo ale pre mňa určite nebolo) sa seriál pekne niesol, udržoval tempo a ani neviem ako mi tých 25 minút ubehlo.

Iba po jednej epizóde sa veľmi ťažko hodnotí, ale ak by nám postupne predstavili postavy, priblížili ich príbehy a vyhli sa pri tom všetkým tým „super-vtipným“ klišé, mohol by z toho vzniknúť veľmi zaujímavý seriál.

A ešte poznámka:
Naozaj musím pochváliť ako graficky spracovali a dosadili všetky tie sociálne siete. To sa mi naozaj páčilo. :)

80 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

ABC šláplo totálně vedle...

...nepokračováním tohoto seriálu. Už dlouho se v oblasti sitcomu neobjevilo nšco tak povedeného, bohužel - na rozdíl od různých nudných seriálových "mrtvol" udržovaných při životě (tím nemyslím W.D.) - byl tomuto serálu vyměřen velmi krátký čas. Když jsem začal sledovat první díl, tak jsem neočekával absolutně nic - bez ohledu na obsazení - ale dopadlo to tak, že jsem všechny díly zhlédl během jednoho dne a perfektně jsem si to užil...občas se dějí zázraky - snad se stane další a někdo se rozhodne natočit další řadu (y).

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Překvapení

Když jsem uviděla jméno tohoto seriálu, řekla jsem si, že to bude pěkná blbost. Vůbec jsem se tím už nezabývala. Jelikož jsem ale onemocněla, tak jsem se rozhodla z nudy na pilot podívat.
Bylo to příjemné překvapení, nebylo to až tak špatné, jak se na první pohled zdálo. Karen Gillan hraje Elizu perfektně, ta role jako by pro ní byla stvořená. Ona a John Cho tvoří celkem zajímavou dvojici.

Selfie podle mě není ten typ seriálu, který se stane nějakým obrovským hitem. Ale jako takový seriál, u kterého můžete vypnout a občas se i upřímně zasmát poslouží dobře.
Ale jak už tu někdo psal předemnou, je jasné, že Eliza a Henry skončí spolu, takže to vlastně trochu ztrácí smysl vůbec dál Selfie sledovat. Já sama nevím, jestli u seriálu zůstanu, to si asi rozmyslím až v průběhu dalších epizod.

Podle mého názoru jedna z těch povedenějších novinek. Zatím hodnotím 60%

60 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

How are yoou?!

Jo, přiznám se. Tipovala jsem, že tento seriál bude zrušen, a měla jsem pravdu.
Ani jsem neměla v plánu se na něj podívat, ale po všech zkouškách přišlo volno, které se nedalo trávit jinak, takže jsem si sedla, stáhla Selfie a za dva dny neměla zase co dělat.
Pokud si chcete jen tak odpočinout a nehledáte nějaké hluboké filosofické myšlenky, je tento seriál ideální. Některé vtípky jsou jednoduché, ale pobaví. A navíc díky zrušení není tak dlouhý, takže u něj neprosedíte mládí.
Hlavně nám ukazuje věc, se kterou má dnešní společnost opravdu velký problém - všichni žijou na internetu (samozřejmě krom Henryho :D).
Ale konec se mi moc nelíbil. Čekala jsem, že bude jiný, všechno tomu nasvědčovalo, a já ho prostě takový chtěla! :D

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Selfie.

Ze začátku mě tenhle seriál moc neoslovil. Mladá dívka, která je naprosto posedlá sociálními aplikacemi, která se zvláštním způsobem pozvrací v letadle a všichni si jí začnou fotit na svoje profily? To mi vůbec nepřišlo k smíchu, bylo mi až trapně. A tohle byl začátek. Docela nic moc teda.

Nicméně mám ráda herce John Cho (Henry) a po shlédnutí asi dvou dílů jsem si velmi oblíbila i Karen (Eliza), ale v té době ne jako její postavu, ale jí samotnou. Opravdu v tomhle serialu vypadá dobře. Super vlasy, zajímavý styl oblečení, prostě taková lady internetu, když to musím takhle napsat.

Nicméně, nějak už po 4tém díle tahle senzace byla zrušena a od té chvíle, jakoby si zákon schválnosti dělal opětovně svoje, seriál byl lepší, lepší a lepší. Děj začal byl opravdu zajímavý, scénky byli vtipné. Začala jsem vidět v Selfie velký potenciál a ve chvílí kdy jsem byla tak u devátého dílů, začalo mě opravdu velmi štvát, že se blížím ke konci.

Seriál je zrušen, poslední díl byl naprosto úžasný a musím říct že i ten konec nebyl moc špatný. Utřu slzy, ale fanynka Selfie zůstanu už navěky, protože jsem si nakonec tenhle seriál opravdu velmi zamilovala. A už teď mi chybí Henry a Eliza! Byla to super dvojka, opravdu!

Nicméně ten začátek mě opravdu velmi zklamal a ikdyž se nakonec celý seriál opravdu povedl, nemůžu ani přitom začátku nějak přimhouřit oči a jít dál. Proto tedy dávám 70%

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pilot nic moc ale pak ....

Po shlédnutí pilotu (který jsem ani nedokoukala) jsem serial odepsala, pa k jsem se podívala na druhý díl a musím říct že o tak 70% lepší .. 25 minut uběhne, že nevíte jak.. Hlavní hrdinka se stává sympatičtejší a celkově je to takové vtipné .. Serial jsem přidala na můj watchlist a už se teším na další díly

80 %
54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Pilot

Karen Gillan je jednom jedna! Selfie je dost dobrou parodií na sociální závislosti a Karen je ve své roli perfektní.. A John Cho se s ní skvěle doplňuje.

80 %
54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Odraz naší "selfie" generace

Už dlouho mě nějaký pilot takhle nedostal. Selfie je stručně a jasně odraz naší selfie posedlé generace a funguje to, opravdu jsem se smála nahlas jako už dlouho ne. A Karel Gillan je nejen krásná, ale opravdu sympatická.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dobrá nová adaptace Pygmalionu.

Těšila jsem se na tenhle seriál hlavně kvůli Karen Gillan a modernímu pojetí.
Musím však říci, že pilot jsem tak nějak přetrpěla. Dalo se na něj koukat, ale nijak zvlášť mě nepobavil a mluva na mě byla občas moc rychlá, i když s tím se občas musí u sitcomu tak trochu počítat.

Neřadila bych to až tak do žánru sitcom, spíše to pro mě byla tzv. dramedy.

Nicméně kolem čtvrtého dílu to pro mě začalo dostávat ty pořádné grády. Mělo to hloubku, poučení a bylo to velmi vtipné. Stala se z toho bezvadná oddychovka. Kladně musím ohodnotit i poslední minuty finálního dílu, kde byly vyzdvihnuty highlights celého seriálu. Mohli jsme si připomenout ty nejkrásnější scény.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pilot a ďalej...

Na tento seriál som sa už dlhšie chystal, ale čas som mal až dnes.

Na trailery sa nepozerávam takže som mal k dispozicií len plot z tohtoročnej tipovačky Kdo prežije.

Pilot sa niesol v celkom dobrom duchu až na zopár trápnych a klišoidných scén. Dosadenie sociálnych sietí do seriálu je veľmi pekne spracované zato klobúk dolu (Scéna Sup? Sup? ma dostala).

Ďalšie epizódy boli tiež také ako pilot občas nejaká trápna scéna, typu (v reálnom, živote sa pozdravíme a bavíme s ľuďmi aj keď nás evidentne nezaujímajú ich osobné veci) alebo nejaké iné klišé.

Podľa mňa, ale tento seriál aj napriek veľkému počtu negatív má svoju budúcnosť, pretože hlavná predstaviteľka je sympatická a ak ju naučí Henry ako sa ešte aj správať bez mobilu tak by to aj mohlo byť fakt dobré.

Takže dúfam, že Selfie nebude v nasledujúcich epizódach zahrabaná kopou trápnych scén a vznikne z z toho niečo na štýl New Girl (kde mi tiež hlavná hrdinka v prvých epizódach prišla ako z inej planéty).

60 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Selfie

Seriálu bych se vyhla, ale proto že tam hraje Karen Gillan, musela jsem se na to podívat. Myslela jsem, že mě to nebude bavit, ale Selfie příjemně překvapilo. Karen svoji roli zvládla perfektně, až jsem se někdy divila: Pane jo, to je ta samá herečka co hrála Amy Pond?
Konec byl pěkný, avšak je škoda, že nenatočili další serii. Elizu a Henryho jsem si oblíbila.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kvalitka života online..

Seriál dokazuje, že život na sociálních sítích není tak skvělý, jak se ve skutečnosti zdá. Je prokládán komediálními prvky naivní Elizy.
Skvěle dokumentuje všechny pro a proti internetu a dokazuje, že internetoví 'přátelé' nejsou opravdoví přátelé a že se láska dá vyjádřit i jinak, než SMS zprávou 'I love you'..
Zasměji se u něj, takže doporučuji ve chvílích, kdy vám do smíchu není a kdy si chcete psychicky odpočinout. (y)
xoxo.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Komedie, která není absolutně vtipná

To je celkem výstižný popis pilotu Selfie. Zkusil jsem to hlavně kvůli Karen, ale bohužel to nestačí. Ona je totiž jedna ze dvou dobrých věcí na tomhle seriálu. Druhou je její mentor, ale už z první epizody je jasné, že nakonec skončí spolu, takže není nejmenší důvod to dál sledovat.

30 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

pilot

No když jsem o pilotu četla říkala jsem si že to bude blbost a tak jsem se ze zvědavosti koukla a no trochu mě to překvapilo no dost mě to překvapilo a styl podobnýho seriálu jsem ještě neviděla doufám že další díly budou lepší ale já zastávám názor nehodnoť po pilotu takže doufám že mě to v příštím díle mile překvapí

90 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Let's take a Selfie...nebo radši ne

Trailer mi přišel zajímavý ale co mě přinutilo se na Selfie podívat byl námět převzatý od G. B. Shawa - Pygmalion. Jsem velký fanda jak literárního Pygmalionu (dramatický text) tak divadelního (divadelní inscenace) a především muzikálového - My Fair Lady (filmová podoba z roku 1964 s Audrey Hepburn).

Zpátky k seriálu. Těšila jsem se na Pygmalion 21. století a dostala jsem slabý odvar toho, co se z tohoto námětu dá vytěžit. Musím říct, že jediným kladem je Karen Gillan, nebýt ji tak to ani nedokoukám. Jinak příjemná oddychovka ale nic víc a nic míň.

Příjemným překvapením byl Brian Huskey (Larry), kterého já znám spíš jako Google, kdyby byl obyčejný chlap. Musím říct, že ty tři videa s ním jsou daleko lepší než celé Selfie dohromady. ;-)

#Selfie => 50%

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nikdy nedávej na hlavní hrdinky...

Nebýt v hlavní roli herečky Karen Gillan, tak se seriálu zdaleka vyhnu. Jedině ona a John Cho se snaží utáhnout tuhle slátaninu o fenoménu posledních měsíců. Dle mého seriál, který nemá budoucnost pro více jak jednu sérii.

30 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Prvý dojem nie je všetko

Tento seriál nie je dokonalý ani zďaleka. A keby v ňom nehrá Karen Gillan, tak sa mu zďaleka vyhýbam. Trailer ma nijako nenadchol, znelo to ako kravina a naozaj som sa doň púšťala len vďaka nej. Ale zatiaľ som videla obidva diely a mňa to vážne baví. Nie je to síce ktovieako kvalitné a mega úžasné, ale je to vtipné, milé a tak... tak úžasne to odzrkadluje dnešný svet. Karen je tiež obrovským plusom, lebo tá je perfektná ako vždy a ja sa teším na ďalšie diely :)

80 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí