plakát seriálu

Sestra Hawthornová

(Hawthorne)

Epizoda 1×05 – The Sense of Belonging
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Amanda, Christina tchýně, dostane svou vlastní sestru. A stav srdce pacientky Amy se zhorší.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Izabel hledá Christinu, ta ji totiž pomohla zaměstnat se v laboratoři v nemocnici. Jedna sestra křičí na Izabel, kvůli tomu, že zapomněla dát vzorek do ledu a sestra musí dělat odběr znovu.

Do nemocnice přijali Amy Johnsnovou, jednu z Christininých prvních pacientek se srdeční arytmií. Amy dostane záchvat když je Christina u ní. Kvůli tomu potřebují konzultaci neurochirurga, zjistí se že potřebuje operaci. Christina nesouhlasí s tím, že Dr. Phillips by měl operovat Amy, protože je to jeho první operace této poruchy. Bobbie zjistí, že Christina posílá Amyni snímky do jiné nemocnice. Amy to zjistí taky a je za to naštvaná, rozhodne se zůstat v Richmond Trinity, aby ji mohl operovat Dr. Philips. Ředitel Morrisey nadává Christině, že porušila předpisy a spáchala zločin.

Candy přišel přeplatek na výplatě a chce jít vrátit peníze, tak ji Ray radí jak na Larryho z účtárny. Candy ho pozve na kafe. Larry vydírá Raye, že prozradí informaci o operaci Amandy.

Tom přidělí Raye na případ Christininy tchýně, Amandy. Ray to nejprve odmítne, protože Christina ho prý zabije, Tom ho ale ubezpečuje, že Christina nic nezjistí. Amanda nechce, aby Christina věděla o tom že jde na biopsii. Christina to nakonec, ale zjistí.

Hlavní postavy
Christina Hawthorne
Bobbie Jackson
Tom Wakefield
Candy Sullivan
Vedlejší postavy
Cheryl Brooks
Isabel Walsh
Mr. Tanaka
Kelly Epson
Nurse Marian
Dr. Phillips
John Morrissey
Mrs. Tanaka
Dan Johnson
Beth Johnson
Amy Johnson
Amanda Hawthorne
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevThe Sense of Belonging (neoficiální název)
Původní názevThe Sense of Belonging
Rok natočení2009
Premiéra14. července 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody