plakát seriálu

Sex ve městě

(Sex and the City)

Názory uživatelů

The city and four nasty women

Moc ženským seriálům neholduji a ani tento si u mne moc velkou oblibu nezískal. Možná je to tou šílenou obscénností, možná tím, že se mi absolutně nelíbila hlavní hrdinka (říkejte si co chcete, Sarah Jessica Parker je prostě ošklivka).

I když mne některé epizody zaujaly, jiné mi přišly zase absolutně trapné. Za pozitivní považuju to, že když si konečně Carrie našla normálního chlapa, vydržela s ním déle než s ostatními a neodsoudila ho hned.

Líbilo se mi, že se zde řeší i "obyčejné" vztahové věci, jako nevěra, apod. ale u některých se to zase přehánělo. Podle mne jde o takovou lehčí, ženskou verzi Californication, Osobně nejdu výš než na 60 %.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Carrie Bradshawová ví hodně o sexu a nebojí se zeptat …

Na to, jak je tento seriál „starý“, tak jsem ho shlédla teprve nedávno. Nejdříve jsem viděla oba filmy, pak mě napadlo, že bych se mohla podívat, jak to vlastně všechno začalo.
Čtyři hlavní hrdinky. Carrie Bradshawová, malá kudrnovlasá blondýnka a nadaná spisovatelka, která se nebojí psát a mluvit otevřeně o sexu. Věčné hledání toho pravého dává divákům (spíše divačkám) možnost vžít se do její role. Její každodílové otázky nás nutí nevědomky se zamyslet nad právě položenou otázkou. Samantha Jonesová, nestydatá žena, která má skoro pořád prořízlou pusu. Někomu se může zdát neslušná, jiným zase přirozená. Je to její život a může si s ním dělat, co chce (taky to dává dost najevo – mně to vůbec nevadí). Věčná právnička Miranda Hobbesová, partnerka ve své firmě. Tahle krátkovlasá zrzka se vůbec nebojí říct to, co má na jazyku. Každého dokáže ostře zkritizovat ale i dobře pomoct. Nakonec tu máme stydlivou černovlásku Charlotte Yorkovou, která se bojí říct jediné sprosté slovo. Její postava nám má představit další typ ženy, úplně jiná než ty ostatní. Slušná žena, které se slovo prsa zdá být neslušné, dokáže být ale v noci velká divoška.
Děj nás vtáhne do velkoměsta, denního i nočního New Yorku, kde každá ze čtyř mladých žen hledá svého vyvoleného. Skoro každodenní střídání jejích partnerů nás vede k myšlence, jestli je vůbec možné, aby měly takové „neštěstí“.
Sex ve městě bych zhodnotila velmi kladně. Herecké výkony jsou na jedničku. I když tento seriál vyšel už skoro před dvaceti lety, tak mně přijde, že kvalita kamery, střihu, herci, děje atd. je mnohdy lepší než některé seriály natočené v dnešní době (když se zamyslím, jaká technika už v dnešní době funguje).

Hodnocení jednotlivých části:
- postavy, herci 100%
- nápaditost 80%
- děj 80%
- New York 100%
- řeč, hlášky 90%
- celkový dojem 90%

Tento seriál bych doporučila každému, kdo ho ještě neviděl. Snad neznám člověka, komu by se nelíbil :) .

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ženská bible

"Jsem z toho byl celkem zklamanej." řekl přítel, když konečně viděl mnou tak opěvovaný seriál.
Ono to totiž není pro každého. Musí do toho člověk 1. dospět a být "ten typ".
Mám kamarádku, co bydlí na vesnici, má trvalý a naštěstí spokojený vztah s jedním mužem a rozhodně jiné starosti než jsou móda a vztahy.
Já jsem zase její pravý opak. Módní průmysl (kterým je tento seriál tak krásně proložený) je pro mě fascinující a vztahy jsou delikatesou k dobrému vínu.
Měla jsem období, kdy se všechny vztahy začaly komplikovat a byl tu sex ve městě, který mi dal (věřte nevěřte) ne sice úplně odpovědi, ale cestu. Ty situace, co tam řeší jsou nejen reálné, ale skutečně potkávají všechny. Kolikrát jsem se v tom seriálu našla? Nesčetněkrát. Proto si myslím, že by tomu měla dát každá šanci. Možná na to nejste a to je v pořádku, ale pokud se v tom najdete. Vítejte v klubu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Neprekúsnem

Nemôžem povedať, že seriál by nebol vtipný, alebo že by som sa pri ňom nudila. To nie. Ale jednoducho...

NEMôŽEM sa stotožniť s morálkou, ktorú prezentuje. Neberte ma zle - nepovažujem ženu za šporák a žehličku v jednom, alebo si nemyslím, že žena musí byť plnohodnotnou osobou len ak má deti.

Lenže -
Prezentovať že sex je najdôležitejšou vecou vo vzťahu?
Míňať tisíce na oblečenie, šperky... a nemať pri tom riadne kde bývať?
Rozprávať sa o potratoch, akoby to bolo niečo úplne prirodzené, ako ísť večer na drink s priateľmi?
Zobrať si niekoho len preto že - chcem byť vydatá?

Nevravím, že nič z toho sa vo svete nedeje, ale snáď to nemusíme prezentovať ako ideál a vzor.

Plus - romantika a láska sú tu podané v tom najlacnejšom svetle.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

SATC

K tomu, abych se podívala na tento seriál mě donutilo kamarádčino věčné mumlání o tom, jak je skvělý a kolikrát už viděla všechny série. Jo, a taky fakt, že jsem prvně viděla filmy a zajímalo mě, kdo je to ten Aiden.

Teď mě prosím neukamenujte, ale bohužel úplně nechápu popularitu a masové nadšení z tohoto seriálu. Neříkám, že je špatný, to ne, ale u mě tenhle seriál nějak nevyvolával větší emoce. Jasně, zasmála jsem se, občas mi bylo nějaké z postav líto, ale to je asi tak všechno. Prostě TO tam nebylo (jestli mi tedy rozumíte). V průběhu sledování mi navíc začaly vždy v jiné sérii dámy pěkně jedna po druhé lézt na nervy (Charlotte to vyhrála, tu jsem neměla ráda už od 1. série).

Za mě tedy "pouhých" 50% - seriál mě neurazil, ale ani nenadchnul, ale není to seriál, který bych chtěla vidět znovu.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

srdcovka

Tento seriál patří mezi moje srdcovky. Začala jsem se na něj dívat kdysi o prázdninách, když ho prima love pozdě večer vysílala dokola a dokola a okamžitě se mi zalíbil.

Seriál je taková bezva oddychovka, je o čtyřech ženách, které se scházejí, drbají, řeší chlapy. Chlapi jsou v podstatě alfou a omegou seriálu. Hrozně mě bavily epizody, kde byli chlapi s nějakou úchylkou nebo divným zvykem a takových epizod je požehnaně.

Můj neoblíbenější muž v seriálu je Harry. Charlotta si nemohla přát nikoho lepšího. Chápavý, laskavý, oddaný. Vždycky jsem obdivovala jeho trpělivost. Dále miluju taky Steva a jeho vztah s Mirandou. Pan Božský je okouzlující, ale pro mě prostě hajzl.

Celkově se mi na seriálu nejvíc líbí ta síla přátelství. Vždycky, když se na Sex ve městě dívám, tak si říkám, jak by bylo super mít takovou partičku :) Každá z žen má své klady a zápory a tak je hodně těžké vybrat mou nejoblíbenější. Nejspíše to ale bude Miranda, miluju její sarkastické hlášky. Samantha je také skvělá, přímá, silná a ví, co chce. Charlotte mi oproti nim připadala vždycky trošku jako snob a pokrytec. Při sledování více epizod za sebou mi vždycky začaly trošku lézt na nervy, ale když to nepřeháním, tak je mám ráda :)

Jediné, co mi vadilo bylo to, jaké jsou to mešťačky. Rozčilovalo mě, že jet do přírody je největší trest, že veverka je pro Carrie hrůzostrašným stvořením a že je pro ně infartovou situací, když zaštěká pes. Chápu, mají rády město, ale tohle mi přece jen přišlo přehnané.

Celkově za 70%. Co se týká kvality seriálu, dala bych i méně, ale jak už jsem řekla na začátku, tento seriál je prostě moje srdcovka :)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

PAN BOZSKY

Ja by som to zaradila čisto len do dievčenských alebo ženských seriálov. Vlastne celé je to o nešťastných láskach 4 kamarátok, ktoré nakoniec dostanú aj tak to čo si budú priať. Potom dosť sexu, krásne šaty, ktoré by chcela mať každá doma v šatníku, peniaze, plač, NEW YORK a tak dalej.

Kedže som žena, tak musím povedať, že aj mňa to dostalo ;)

A potom PAN BOZSKY, no ktorá by takého chlapa nechcela ? A tu sme pri tej naivite, ktorá vychádza zo seriálu. Ale aspsoň máme o čom snívať.

Na to, že to nie je môj žáner tak som bola dosť spokojná. Bola tam láska, plač, smiech, moda, sex a vlastne všetko čo má mať taký dobrý ženský seriál.

Co by som však vytkla je asi to, že zase sa tu stretávame s tým, že niektoré diely zo seriálu boli natočené ako keby TERAZ NEMAME O COM ALE POTREBUJEME TO NATIAHNUT. Tým chcem povedať, že niektoré epizody máte chuť vypnúť alebo úplne preskočiť.

Co sa týka postáv tak tu sa podľa mňa nemáme o čom. Tieto kamarátky budú legendárne.

Myslím, že tých 70% si to zaslúži, už len preto, že je to taká klasika, ktorá nestárne.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

and the city

Strašně dlouho jsem tenhle seriál odsuzovala a nechápala jsem, co je na něm tak skvělýho. Vždyť je přece "jen" o 4 kamarádkách, které drbou o sexu.
Čím dýl ale na něj koukáte, tím víc ty 4 milujete a rozumíte jim. Chcete se stát jednou z nich, chcete mít to co mají ony a chcete to všechno. Nepředpokládám, že by nějakého chlapa uchvátil, tak jako nás ženy, ale jakmile mu jednou propadnete už není cesty zpět :)
Co se týče děje, tak žádná hitparáda to sice není ale nějakou kostru v podobě Carriina vyprávění to vede. Řekněme si ale na rovinu o děj tady až zas tolik nejde.

Jinak jako asi většiny je i má oblíbená postava Samanthy a jestli titulek hlásá, že Carrie toho ví o sexu opravdu hodně, potom Samanta je nejspíš kříženec Wikipédie s Googlem a co neví o sexu ona, to Neexistuje.

70 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Samantha!

Seriál o ženských tajnostech nejen pro ženy.
Konečně se na obrazovky dostala taky trochu pravda o nás, ženách a o sexu - ano pánové, i my se o něm v soukromí bavíme a pikantně!
perfektní sladění 4 hlavních hrdinek jen tyto debaty podtrhuje - sprostá, ostýchavá, nepřístupná a pak hlavní hrdinka snílek s realistou v jednom.
Každá sezóna je jedinečná, ale kostra vždy zůstává stejná - sex, móda, sex, móda. A stejně to nikdy neomrzí, každý díl je vtipný, chytrý a nese v sobě určité poslání, ve kterém se každá najde.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

88% v průměru :)

S01
Dlouho jsem se na tento seriál těšila. Poté, co jsem viděla první díl, jsem byla sklamaná. Nesplnil ta vysoká očekávání, která jsem měla. Postupně se ale série rozjela a já jsem si Sex and the city začala užívat. Hlavní hrdinky jsou třicátnice v New Yorku, které se nebojí užívat života. V podstatě je tento seriál o mně, o tom, jaký život bych chtěla jednou žít. V New Yorku, na vysokých podpadcích, chodit do klubů a žít ze dne na den. Carrie je velká sympaťačka, má skvělou chemii s Bigem, tři nejlepší přítelkyně a svůj vlastní sloupek. Co víc si přát? Nic mě nenapadá, hned bych měnila. Finále první řady mi vhnalo malou slzičku do oka, uvidíme, kam se postavy posunou v druhé řadě.
Celkem: 80%

S02
Jsem oficiálně závislá. Přes pomalejší rozjezd první série jsem se druhou řadou zařadila mezi největší fanynky seriálu, těšící se z každé nové episody. Carrie a spol. jsou prostě ideální složení, Big je božský a celý seriál je okořeněný spoustou sexu, ať už praktického nebo teoretického. A konec řady je tak smutně dojemný, opět mám slzu v oku. Ach jo, kdo by se teď šel učit na zkoušky? :(
Celkem: 95%

S03
Tak se mi zdá, že se do seriálu dostává až moc dramatu. Nevím, do jaké míry je reálné, že Carrie opět Bigovi podlehne, i když v díle, kdy se rozešli, říkala, že už je to za ní. Ale ta aférka byla, když už nic jiného, velmi zajímavá, i když mi bylo líto Aidena. Nicméně Big je pro mě větší sympaťák než Aiden, takže mi to tolik nevadilo. A svatba Charlotte? Překvapující, ale dojemné. Musím opět pochválit poslední díl, tento seriál je má zatím mimořádně vyvedené. A Big samozřejmě nemohl chybět. :) Happyend se tentokrát víceméně konal, i když bych ty dva znovu dala dohromady. Mimochodem, ta červená stěna byla super, nevím, co se jim na ní nelíbilo. :)
Celkem: 85%

S04
Zatím jedna z nejlepších sérií. Miluju přátelství mezi Carrie a Bigem a její soužití s Aidenem. Rozchodový díl je srdcervoucí a to ještě netuším, co mě čeká ve finále řady. Poslední díl byl dovedený k dokonalosti, blyo tam vše, co si od nejlepšího dílu představuju, včetně vodopádu slz, který jsem vyronila na konci, když Carrie našla v Bigově bytě desku a letenku, smutné, krásné, romantické, takové scény mě vždycky dojmou a já je vždycky miluju a oceňuju. Už dlouho jsem si tak moc nepobrečela, takže díky 4. série. Takové třešničky jako vtipný díl z venkova nebo nový účes Carrie a práce ve Vouge už jen potvrzují mé přesvědčení hodnotit tuto sérii plným počtem bodů.
Celkem: 100%

S05
Velmi krátká série, která ani obsahově nedosahuje na ty předcházející. Carrie vypadá nádherně, především s rovnými vlasy na svatbě, ale to je tak všechno. Byla jsem sklamaná posledním dílem, i když jsem si říkala, že se ta skvělá tradice nemůže držet po celý seriál. Jistě, bylo to vtipné, byla i svatba, nikdo neskončil sám, ale něco tomu chybělo. Asi to bude Bigem, prostě jsem měla bigabsťák. Každopádně těch 8 dílů se dá dát na jedno sfouknutí (já jsem je dala spolu se čtvrtou sérií a za chvíli se vrhnu na poslední). Uvidíme, jak se všechno vyvrbí v závěrečné 6. sérii.
Celkem: 70%

S06
Hodnocení poslední série je na můj vkus až moc osobní, pokud má někdo zájem si ho přečíst, najde ho na mých stránkách www.ragellyblog.estranky.cz. Jediné, co napíšu, je: Aaaaach.
Celkem: 100%

90 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Sex, sex, sex

Sex and the city aneb seriál o sexu ale nejenom o něm :)
Je to seriál o životě bez cenzury, což tu do té doby nebylo ... Není to vulgární - takže to neuráží, ale zase je to natolik upřímné a "obnažené", že se v tom málokdo nenajde :)
Edit: Filmy Sex ve městě 1,2 tomuto seriálu bohužel zkazily pověst nadčasového a originálního seriálu ... Víc je komentovat nehodlám ...

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

:)

Seriál, ve kterém se najde snad každá ženská, jelikož každá ze čtyř hlavních postav je úplně jiná a řeší jiné problémy. Moje oblíbená je Miranda, protože je nejvíce při zemi, a přitom okouzlující. Mám všechny série, všechny díly a oba filmy. To asi mluví za všechno...

90 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí
TSZZ
17. listopadu 2007

New York

Seriál ukazuje ženský pohled na muže,různé životní situace a hlavně úžasným způsobem opěvuje New York.Snad každý díl začíná nějakým chvalozpěvem či konstatováním o tomto americkém velkoměstě.Zejména Manhattan je tam znázorněn tak, že kdykoliv vidím New York,vybavím si právě Manhattan.Rozhodně vtipná záležitost která v žádné epizodě kterékoliv série neztrácí humor a nadhled.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Holky z NY

Musím se přiznat, že seriál jsem začala sledovat poměrně nedávno, a to když mi došly mé oblíbené seriály, které měly zrovna pauzu, a já potřebovala vyplnit mezeru mého seriálového života něčím nenáročným. Jako malá jsem viděla pár dílů, protože jsem si myslela, že NĚCO uvidím. Už mám za sebou všechny díly, všechny série, takže se můžu vrhnout na hodnocení. Není to seriál pro každého. I já jsem náročnější divák, takže mě většinou není možné opít rohlíkem. I přesto, že se mi Sex ve městě ve výsledku líbil, budu trochu střízlivější a nebudu dělat ejchuchů a hlásat něco o nejlepším seriálu všech dob. Hrdiky naplňují tradiční schéma, je jasné, že musí být seskládány tak, aby ladily a bavily, aby to nebyla nuda. Měla jsem své oblíbenější a méně oblíbené, nejlepší byla zajisté Samantha. Její hlášky mě nejednou pobavily. Vtipný Sex ve městě byl. Nakazil mě nakupováním bot a kabelek, ty "módní přehlídky" jsem si opravdu užívala. Neměl extra děj, spíše epizodky, často to bylo pořád dokola, ale promíjím. Přes pomalejší rozjezd si mě seriál získal. Je mi jasné, že tohle je jen newyorské pozlátko, žádná realita, ale která holka jednou nezatoužila obout Manolky, navlíct Diora a popíjet o vlahé letní newyorské noci Cosmopolitan?

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Moje TOP n.3

Twin Peaks, MASH a Sex ve městě - to je moje naprostá a neměnná TOP trojka (update, přidávám opíří True Blood :-). Chápu, že se ty báby a jejich problémy se sexem, chlapy a děckama nelíbí každému a hlavně asi ne vám mužům, hochům a chlapcům, ale pokud zahodíte šovinistické předsudky, nemůžete nesouhlasit, že něco tak vtipného nemá obdoby. Nejde v něm sice o děj, ale ty minipříběhy a hlavně hlášky humorné situace jsou opravdu zábavné. Ačkoli přiznávám, že mi v posledních dílech Carrie lezla na nervy, u mne naprosto vévodící Samantha to zachraňovala.
Už se těším na film!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Sex And The City

Z počátku jsem si myslela, že mě tenhle seriál nebude bavit. Nedokázala jsem si představit, že by mě dokázaly bavit hovory čtyř slečinek z New Yorku. Ale jakmile jsem zkoukla první díl, tak mi bylo jasno, že se od toho už nehnu. Ty hovory o sexu podle mě nemají chybu, no a ty zkušenosti Samanthy jsou pozoruhodné. Jediná výtka se týká "Pana Božského", nechápu totiž co je na něm božského, ale každý holt má jiný vkus. ;)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

holky pro všechno

Nikdy jsem tomu nevěnoval příliš pozornosti. Čtyři emancipovaný panenky (dobře tři a tý poslední to našeptávaj), který maj mužský dokonale na háku. Jednou jsem to přitáhl domů, ze zvědavost jsem pustil jeden díl a nakonec, plus mínus, deset, patnáct dílů, jsem to skouknul všechno. Herečky to sice moc dobré nejsou, na Kim Cattrall, Sarah J. Parker a tu zrzku se ani moc příjemně nekouká, ale občas je to fakt sranda, nebo fakt k zamyšlení.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddechovka s hysterkou

Příběh o 4 kamarádkách a jejich hledání lásky v New Yorku.. Tenhle seriál beru jenom jako oddychovku na léto.
Podle mého seriál ukazuje realitu, která může být.
Někdy mám sice dost velké problémy s hlavní postavou Carrie, přijde mi strašně hysterická a když tehdy spadla na tom molu, tak jsem jí to prostě přála...:D
Nejraději mám Samanthu a Mirandu. Mirandu mám nejradši se Stevem, ti dva k sobě patří. Charlotte je taková moc uťáplá, ale sem tam má světlé chvilky.
A Carrie dala košem spoustě skvělým chlapům, jenom proto, aby mohla být s někým tak (podle mě) nevyspělým jako je "pan Božský".
Ale jak jsem psala, jako oddechovka na léto je to ideální.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sex ve městě.

Původně jsem mu dala 80%. Ale když tak nad tím přemýšlím, musím zvednout na 90%. Patří totiž mezi ty seriály, co vás nikdy neomrzí. Hlavní čtveřice je skvělá, nejradši mám Samanthu, a baví mě Charlotte, ale každá z nich má něco do sebe, protože Miranda je taky výborná :D
Někdy je to dost přehnaný a někdy jsou to situace vyloženě ze života. Ale téměř vždycky je to s vtipem...
Taky je fajn to občas sledovat se svou drahou polovičkou, protože se může ledacos dozvědět :D Teď mám na mysli to, co nás holky na nich štve, vytáčí, se*e. A vůbec - není to seriál jen pro holky, určitě se u něj pobaví i pánové. Jen to nesmíte brát tak strašně vážně :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

som chlap a predsa...

Som chlap, celým coulem, ale musím uznať , že tento seriál čiastočne zmenil môj uhol pohľadu na ženy. Jasné, že je to americký seriál, ale veeeľmi jedinečný svojho druhu a prvý svojho druhu, kedy si myslím sa začala ukazovať tvrdá nezávislosť žien ... 4 charaktery sú veľmi rozdielne a pritom podobné a skvele sa dopĺňajú. Mám to niekoľko krát pozreté celé a ak na to náhodou natrafím v tv , vždy pozriem.
P.S. aj tak je najlepšia časť kde Carrie sa dá dokopy s mladíkom ( povolanie syn ) a spolu pohúúúlia...

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Skvělé!

Do teď to po večerech sleduji, když na to narazím, je to prostě skvělý seriál, který si až na téměř nepatrné chyby zaslouží moje celkem vysoké hodnocení!

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Samantha je na prvním místě

Na tento seriál bych se mohla dívat pořád dokola a neomrzel by mě. Řeší se zde hlavně téma sexu a to naprosto bez cenzury a mnohdy to doprovází velice vtipné scény. Hlavně teda hlášky Samanthy stojí za to ;) Vztah těchto 4 kamarádek je skvělý a je super sledovat jak spolu řeší každodenní "problémy". Důležité je, že když si pustíte Sex ve městě, tak nemusíte nad ničím přemýšlet a prostě se svezete na vlně humoru ;)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

City and sex, sex, sex...

Čtyři kamarádky, které se spolu baví o všem ale hlavně o sexu, a mě to baví (sem tam).

Herečky jsou mi sympatické ale s jejich postavami to je už horší. Samozřejmě Samanthu hodnotím jako "da best". Někdy jsem jejich chování naprosto nechápala (hlavně "dokonalou" Carrie) a přála si mít tu možnost být tam a zařvat: "Přestaň se chovat jako totální kráva!" Ale takhle to v životě chodí, občas jednáme naprosto nelogicky, ale naštěstí máme nejlepší přítelkyně, které nám pomáhají zvládat život.

Mohlo by se zdát, že seriál oslavuje sex, ale pro mě je oslavou přátelství, ženského přátelství, kdy milujete své přítelkyně víc než nějakého chlapa.

Každopádně za mě hezkých 70%

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

nic pro stydlivky...

Viděla jsem už 100x, ale když na nějaký díl narazím v televizi šup a už koukám zase :) Je to pohádka pro oči - hezky vystylované a načinčané krásné ženské. Některé náměty jsou skvělé, jindy to zase pokulhává, ale pobaví. Nicméně mi ty holky přijdou ujetý, nevím zda bych měla potřebu volat kamarádce o půlnoci s nějakou kravovinou. Poslední série už dost tlačila na pilu celý ten vztah s rusem a stěhování jsem tak nějak nevěřila....

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sex and the city.

Seriál mého mládí. Vždycky jsem se tajně plížila do pokoje, abych viděla alespoň malý kousek. Protože na mě to bylo tehdy prý ještě moc "sprosté".
Hlavní hrdinky jsou velmi dobře obsazené, v roli Samanthy si nikoho jiného představit nedokážu. Nikdy jsem nebyla velký fanoušek módy, ale v tomhle seriálu si to užívám a stejně jako sex k němu neodmyslitelně patří.
Je tu hodně znát, jak se seriál měnil s dobou. Jak se móda měnila s dobou.
Co na seriálu ale nejvíc miluji je to přátelské pouto. Ten úžasný vztah, který je mezi hlavními hrdinkami. Každý by si přál mít takovéhle pravé přátele.
Sex ve městě doporučuji všem, kteří mají rádi módu, sexuální scény a chtějí si zpříjemnit den nějakým vtipným seriálem:)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Relax

Jakožto kluk se nestydím za to, že sleduju tento seriál plnej vyprávění o něčím přirození. Vlastně je to sranda sledovat 4 kamarádky, které kecaj o všem. Seriál jsem sledoval dříve v televizi, kdy jsem náhodně přepínal a nechával ho tam, ať už na začátku nebo v půlce. Přišel mi strašně odpočinkový a dobře se při něm relaxuje. Nemusíte totiž nad nim vůbec přemýšlet, dávat si v hlavě dohromady záplatky, protože tady skoro žádné nejsou. Ta Manhattanská atmoška mě naprosto dostala a seriál si pouštím převážně z toho důvodu.Kdykoliv se prostě chci odregovat, Sex ve městě je na seznamu.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:)

Seriál, který se zaměřuje z 50% na děj a z 50% módu. Patricia Fieldová a spol. si s garderóbou hereček a herců opravdu pohrála. Trendy jí utvářené až na pár výjimek neměly chybu.
Herecké výkony nebyly vždy nejlepší. Já osobně vždy ocenila výkon Chrise Northa - sexy chlap :)
Seriál pro odreagování a pro holky trošku zasnění se do "ideálního světa" :)

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mohou ženy prožívat sex jako muži?

- To je podstata seriálu, doprovázená humorem, romantikou, dramatem. Seriál, který by snad měla vidět každá žena, teda alespoň ta, co se za ni považuje.

Tento seriál je taková oddychová záležitost, kde se v každém díle probírají víceméně malicherné problémy, se kterými se ale každá z nás za život setká. Pro chlapy, kteří nedokáží přiznat, jací občas dokážou být, nebo pro někoho, kdo má raději závažnější zápletky, to rozhodně není. Já už si bez chlípné Samanthy, sarkastické Mirandy, romantičky Charlotte a dokonce i hysterky Carrie nedokáži svůj život představit a vždy, když se vyrovnávám s nějakou záležitostí nebo jen potřebuji vypnout, zapnu si Sex ve městě. Tento seriál si získal mnoho nepříznivců, protože poukazuje na fakt, jací muži a ženy doopravdy jsou a někdo to zkrátka nedokáže překousnout.

80 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Sex And The City

Seriál si mě získal hned prvním dílem. Nerozlučné kamarádky Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda řeší velmi často problémy ohledně jejich sexuálního života. Vzájemně si pomáhají a klábosí o holčičích věcech. Děj je mnohdy doprovázen vtipnými momenty, takže se u něj nenudíte. Z postav jsem si nejvíce oblíbila Samanthu. Je upřímná a nestydí se za svůj názor. Všech šest sérií jsem si náramně užila, jen škoda, že se na ten seriál tak strašně hezky kouká, že za týden a kousek máte zhlédnutý celý seriál a litujete, že těch dílů není víc...

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Trapné

Několikrát jsem se snažila tomuto seriálu přijít na chuť,ale nikdy se mi to nepodařilo. Neokouzlil mě absolutně ničím.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

The best 4

Ako jeden z mála seriálov ktorého časti som videla viac ako 1x . Pre mňa jeden z najobľúbenejších. Už len pre samotnú Samanthu by sa to dalo pozerať. Dej samotný nie je nijak zvlášť prepracovaný ale nalejme si čistého vína, o ten dej tu až tak zas nejde. Pre mňa úžasná oddychovka ku ktorej sa vždy rada vrátim ak mám hluché miesto v seriáloch.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sex and the city

Můj neoblíbenější seriál. Sice trochu fantazy, protože my obyčejní lidé si o tomto světě modelek, vernisáží, různých snobských akcí a drahých hadříků, můžeme nechat jen zdát.

Hlavní hrdinka byla úžasná, mám ráda tu herečku, ale lepší si myslím byla Samantha, ty její připomínky a řeči o sexu neměly chybu. Každá byla jiná a svá, i filmy, které se po tomto seriálu natočily byly pěkné. Škoda, že nebylo více řad. A pan Božský? No prostě Božský.

Dokonalý svět, dokonalé ženy, dokonalý styl atd..tak trochu pohádka, ale vcucla mě. :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

80 %

Typicky ženská záležitost, která po letech dorazila i do mého počítače. A vážení, já se u toho bavím! Kdybych měla hodnotit objektivně, tak je to tak na 60 %, ale vzhledem k tomu, že jsem žena a módu, psaní, klábosení s kamarádkami, děti, lásku (a sex taky) mám ráda, tak to objektivně nejde. :-) (akorát uvažuju nad tím, proč se mi zdá, že jsou tam božští snad všichni chlapi kromě Božského)

80 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Srdcovka

Jeden z mých velkých oblíbenců. Viděla jsem celý asi 3x a i teď, když zahlédnu v TV nějaký díl, tak ho klidně zkouknu. Romance Carrie a Božského a skvělé hovory čtyř naprosto odlišných hrdinek mě asi nikdy neomrzí. Pozoruhodné je i to, že tohle je asi jediný seriál, u kterého mám ráda český dabing.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Tutovka

Kdo by tenhle seriál neměl rád. Příběhy ze života a ukázáno jak to v životě chodí a jaké problémy se řeší. Pohodový seriál u kterého se odreagujete.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

sex

musím se přiznat bez mučení,že jsem neviděla ani jeden díl...až po shlédnutí filmu jsem si řekla no páni,tohle by mohlo být zajímavé a taky bylo.Sex ve městě je super podívaná,Carrie má skvělé názory a ještě lepší kamarádky,takže opouštím počítač,abych si mohla pustit další díl

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ach ta Carrie...

Tenhle seriál je vtipný, veselý, má úžasné hlášky (které obstarává především Samantha) a skvělé příhody. Miluju Charlottiny trapné momenty, Samanthiny sexuální historky a Mirandiny emancipované vztahy. Jediné mínus na seriálu je hlavní postava, Carrie. Panebože, její postava je TAK otravná, TAK sobecká a TAK dětinská, že byla opravdu jediná, kdo mi celý seriál kazil. Všude musí být slyšet jenom ona, když se to JÍ nehodí, tak se nikam nejde, ale když potřebuje jít ona, tak musí všichni...Řeší nesmyslné problémy, chová se jako malý smrad, které neví co chce a když něco dostane, hned to odhodí a už to nechce.

Jen kvůli Carrie strhávám seriálu 20%.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sex and The City

Jsem žena! Moderní, kultivovaná žena. Mám ráda módu, drby a sex. Mám ráda seriál Sex ve městě! Nejraději mám Carrie, protože píše, což obdivuji a tajně o tom sním ;) A to ani nemluvím o závisti Pana božského! :)

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ženy, ženy, ženy...

S odstupom času a vzdliadnutí komplet všetkých častí približne miliónkrát musím konštatovať jednu vec. Neznášam Carrie. Naozaj. Je to hlúpa ženská nech si vraví kto chce čo chce. Jej uvažovanie je plytké, detinské, priam až stupídne. No ale prečo to pozerám? Pretože aj my ostatné sme také. Povedzme si pravdu, ktorá z nás nevidela aspoň jednu čas či o seriáli prinajmenšom nepočula? Je to kult. Je to klasika. Pre mňa je klasikou Samantha. Žena ktora sa na nič nehrá a vyloží karty na stôl hneď a zaraz. S ničím sa nesere. Mám rada Mirandin cynizmus no to večné snívanie Charlotte ma unavuje. Buď som masochista tým že sa na tie dve (Charlotte a Carrie) dokážem vždy pozerať alebo v nich vidím kúsok zo svojích priateliek. A o tom to je - ukázať, že každá sme iná a napriek tomu do seba môžeme zapadať ako puzzle. Nie je to seriál z ktorého by som bola PAF kvôli scenáru, prostrediu či hercom ale kvôli tomu aký je. Je taký... ŽENSKÝ - s chybami i krásou a ja mu dávam... 90%... ale to len kvôli tomu že je to srdcovka...=)

90 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nechápu co mě bere, ale bere mě to

Vždycky jsem věděla, že je tohle hitovka, bohužel jsem to ale nikdy nedovedla pochopit. Pokaždé, když jsem zahlédla díl v televizi a neměla jsem nic lepšího na práci, nechala jsem si díl zapnutý. Bohužel vždycky jsem se pak přistihla, jak si buď lakuju nehty, nebo si třeba uklízím pokoj, který nikdy normálně neuklízím - jednoduše jsem tomu nemohla přijít na chuť. Jenže pak přišla pauza "mých" seriálů a já se rozhodla kouknout na pár dílů Sexu ve městě aspon online... Díl od dílu jsem potřebovala koukat dál. Seriál hodnotím jako tichou drogu o které nevíte a nakonec se přistihnete, jak potřebujete další a další dávku. Čím to je, to ale nevím... Sarah jsem nikdy nemusela a teď mi připadá úžasná... řekněme, že holky tvoří tak skvělou atmosféru svým přátelstvím a příběhy, že Vás to nakonec opravdu chytne.

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Srdcovka

Čím jsem starší, tím víc tenhle seriál miluju. Miluju holky, miluju to jak se oblékají, miluju prostředí...
4 kamarádky, 4 různé pohledy na svět, 4 různé životy a přesto do sebe vše krásně zapadá :-) Prostě Sex ve městě - srdcovka :-)

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sex and the City

Jeden z najlepších seriálov, aké som kedy videla. Je to vlastne seriál môjho detstva, ak sa dá detstvo nazvať vek od 9 rokov. Hlavných 6 postáv (Carrie, Miranda, Samantha, Charlotte, Mr. Big a New York) je veľmi dobre vymyslených. Akurat je škoda, že to trvá len pol hodinu, pretože kým si to začnem užívať, už sa to skončí.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sex ve městě

Obdivuju a zároveň Carrie nesnáším. Seriál poukazuje na klasické ženské problémy, které řeší s kamarádkami. Na straně druhé řeší až tak nesmyslné věci, kterými se snad v reálném světě můžou zabývat jen ..ehm, některé ženy, které se snaží žít jako tato slavná čtveřice v Sexu ve městě nebo Zoufalé manželky. Seriál je skvělým odreagováním.

50 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Promiskuita kam se jen podíváš

Feministky protestují, pracující ženy milují, třináctiletí chlapci masturbují a muži s napjetím zírají. Takhle nějak se dá shrnout Sex and the City, pro mě to znamená spoustu smíchu nad scénami se Samanthou. Jeden ze seriálu které "pohnuli" televizí a nikdy nebyl pomíjen, což je jen dobře.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Satc

možno budem neobjektívna lebo som videla dokopy 10 minút, ale videla som celý prvý film. nesympatické herečky, nudný dej, nič čo by ma zaujímalo. nechápem prečo je / bol z toho taký trhák

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oddechovka

Je to vtipný, dost se u toho nasměju, ale někdy si říkám, že je to přehnaný, co se týče tý jejich vybíravosti v chlapech.. Potom se není čemu divit když jim je pomalu 40 a furt jsou sami. Tak to mi příjde trošku trapný. Ale jinak vtipnej seriál u kterýho můžu vypnout.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The City:)

Ať si říkáme co chceme, ženská občas potřebuje seriál pro ženy. Jako oddechovka se to sem tam dá zkouknout, ale že bych do toho byla nějak zabraná to ne.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé