Shadowhunters

Shadowhunters (Shadowhunters) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Aku Cinta Kamu

Jace se rozhodne jít do utajení, aby vyhrál Clary zpátky a spojí se s Jonathanem a Clary a jejich hledání Meče Ranní hvězdy. Isabelle, Luke a Simon se mezitím snaží extrahovat ze séra Nebeský oheň, aby získali zpátky Clary. Magnuse navštíví v New Yorku jeho otec.

Vedení Lovců stínů se rozhodlo nařídit zabití Jonathana, i když to bude znamenat i smrt Clary. Alec proti tomu nic nezmůže, a tak se Jace rozhodne jít za Clary s Jonathanem do utajení. Řekne Clary, že jeho láska k ní je důležitější než Lovci stínů a že chce být s ní. Clary mu uvěří, ale Jonathan ne. Alec z toho není nadšený, věnuje alespoň Jacovi jeden z páru vílích prstenů, aby spolu mohli komunikovat. Jace má zdržovat, aby Isabelle mezitím dokončila extrakci Nebeského ohně, aby mohli Clary definitivně separovat od Jonathana.

Jonathan, Jace a Clary zamíří do Prahy, kde vyrazí do klubu Bone Chandelier. Mají informace, že Vílí královna tam jednou měsíčně chodí a v dalším pokusu získat Meč Ranní hvězdy chce Jonathan s Clary Vílí královnu unést, aby pak za ní meč mohli vyměnit.

Clary a Jonathan si vezmou vílí drogu, Jace nechce. Poté, co ho Jonathan provokuje, to udělá taky. Zatímco Jace a Clary tancují, Jonathan je schopen spatřit vílí prsten na Jacově ruce, jakmile získá chvilku o samotě s Clary, odhalí jí, že jí Jace lhal. Několik vílích rytířů napadne Jace a Clary mu přispěchá na pomoc. Jakmile je ale Jace v bezpečí, Clary ho varuje, aby už nikdy nezkoušel odtrhnout ji od jejího bratra a pošle ho portálem do New Yorského Institutu.

Isabelle se Simonem se mezitím podaří extrahovat kousky Nebeského ohně, ten se jim však z tekuté formy změní zpět na kámen. Isabelle se tak snaží získat pomoc od Lukovi sestry Cleophas, ta jim ale pomoct nemůže. Luke aspoň ale přinese Isabelle nástroje Železných sester, aby se mohla pokusit ukovat meč sama, což se jí skutečně podaří a uková z Nebeského ohně celý meč.

Raphael se staví v Jade Wolf, aby se omluvil Maie a Jordanovi za to, co způsobila Heidi. Maia je překvapená, že Raphael dokáže stát ve slunečním světle a ptá se, jak je to možné. Raphael jim řekne o séru Nebeského ohně. Maia s Jordanem se tedy vypraví do New Yorského Institutu, aby se po séru zeptali, a jsou naštvaní, když zjistí, že jim zbyla pouze jedna dávka a že ostatní zničili. Jordan lahvičku se sérem ukradne.

Asmodeus dodrží svoji část dohody s Alecem a vrátí Magnusovi jeho magii. Magnus je po rozchodu s Alecem zničený a rozhodne se pro drastické opatření. Zavolá na pomoc bratra Zachariaha a požádá ho, aby odstranil všechny jeho vzpomínky na Aleca. Bratr Zachariah je očividně překvapený, nicméně to odmítne udělat. Poukáže na to, že pokud to Magnus skutečně chce, tak se dokáže vzpomínek zbavit i bez jeho pomoci. Magnus to pak skutečně chce udělat, ale je to Asmodeus, kdo mu ve vymazání vzpomínek zabrání.

Zajímavosti

Odkaz na Čechy více z této kategorie

Clary s Jonathanem (a později i Jacem) jsou v Praze. Na prvních záběrech vlaje na pozadí česká vlajka. V pozdějších scénách lze vidět Pražský hrad i Týnský chrám.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Aku Cinta Kamu (neoficiální název)
 • Aku Cinta Kamu
 • 3. série, 19. epizoda (celkově 52. díl)
 • 22. dubna 2019
 • 2019
 • 41 minut
 • www.imdb.com/title/tt7370770/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Ivy