plakát seriálu

Shameless

(Shameless)

Epizoda 4×03 – Like Father, Like Daughter
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zatímco Lip dře na vysoké a v práci, Frank shání drogy a snaží se dostat nová játra od své dosud neznámé dcery. Fiona má problém s Mikeovým bratrem a Sheila má rande. Debbie řeší přítele a Veronika s Kevinem zase peníze pro očekávané děti.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Fiona se na večeři u Prattů setkává s jeho dalším bratrem. I když se sním Mike pohádá, zanedlouho jdou na večeři, aby se opět usmířili. Když poté přijedou domů a Mike je hodně opilý, Robbie má sex s Fionou.

Frank mezitím zamíří za svou nejstarší dcerou, Samanthou, o které předtím neměl nikdo ani tušení. Chce od ní získat kousek jater k transplantaci. Nastraží to tak, aby vypadal jako hrdina, který zachránil jejího syna. Samantha si ho ale rychle oblíbí. To ale neví, že je to její otec. Carl Frankovi stále zdárně pomáhá shánět drogy.

Debbie se rozhodne, že by měla mít se svým přítelem sex. A to i přes to, že je jí třináct let. Je nezkušená, ale její kamarádky jí zasvětí a dají jí nějaké ty rady. Její přítel ale sex odmítne.

Lip hodně špatně zvládá vysokou školu. Protože musí pracovat aby si na ní mohl vydělávat, nestíhá chodit včas ani na hodiny, ani do práce. Nemá ani peníze na nákup notebooku.

Sheila se registrovala na internetu do seznamky. Odepsal jí jeden indián jménem Roger, se kterým se chce setkat. Protože teď ale u Gallagherů hlídá děti, pozve ho tam.

Veronika a Kevin musí honem rychle shánět peníze. Nejenom že bar na tom není finančně nejlépe, ale musí se také připravit na pěknou hromádku dětí, které jsou na cestě.

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Frank Gallagher
Fiona Gallagher
Lip Gallagher
Debbie Gallagher
Carl Gallagher
Kevin Ball
Veronica Fisher
Vedlejší postavy
Lipův spolužák
Mike Pratt
kluk s kapucou
Holly Herkimer
Mickey Milkovich
Liam Gallagher
skateboardista
Roger Runningtree
Ron Kuzner
Jane Pratt
Robbie Pratt
dívka na hřišti
Dr. Johnson
prodavačka trávy
Sheila Jackson
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevLike Father, Like Daughter (neoficiální název)
Původní názevLike Father, Like Daughter
Rok natočení2014
Premiéra26. ledna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka55 minut
Sledovanost premiéry1 830 000 diváků
Autoři profilu epizody