plakát seriálu

Shameless

(Shameless)

Epizoda 4×04 – Strangers on a Train
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Frank musí řešit problémy s hledáním jater. Také potřebuje velké množství peněz na operaci. Fiona má problémy s Robbiem, který jí obtěžuje. Mickey zase neví, jak zaměstnat několik jeho prostitutek, které čerstvě přišli o práci.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Robbie neustále píše Fioně a obtěžuje jí. Ta mu vynadá, ale stejně to nakonec skončí sexem. Nakonec v jeho bytě je málem přistižena Mikeem.

Samantha nabídne Frankovi kus svých jater, aby mohl žít. Jenže to není jen tak. Na operaci zadarmo bude muset čekat několik let. Pokud by jí zaplatil, stálo by to 150 tisíc dolarů. Proto Frank hledá způsob, jak tyto peníze získat. Chce se zmrzačit, ale nejde to podle plánu. Proto ho Carl uspí a zlomí mu nohu na šesti místech. Když ale Frank zjišťuje, že Samantha není kompatibilní, prořekne se a ona se dozví, že je Frank její otec.

Lip nezvládá vysokou, tak jak myslel. Nyní nestihl důležitý test a ani ředitel mu nedal šanci test udělat znovu. Proto rozzuřený rozmlátí skla několika aut v kampusu a uteče pře místní ochrankou. Jede domů a vyhledá Mandy, se kterou se vyspí. V baru mu Kevin promluví do duše a on se vrátí na fakultu, aby zkusil učitele přemluvit k další šanci na test. Ten mu nakonec vyhoví.

Mickey Milkovich vede byznys s několika šlapkami. Protože ale Saša, žena, u které ruské dívky sex za peníze provozují, platí málo, Mickey všechny dívky odvede. Myslí si, že tak na Sašu zatlačí. Ona se na něj ale vykašle a přiveze si nové dívky. Mickey teď má na triku několik prostitutek, které ztratili práci. Proto hledá možnost, co s nimi. Tu najde, když Kevin nechá v baru Alibi několik hispánských uprchlíků za pár šupů vyčistit horní patro od azbestu. Mickey si myslí, že spolu s Kevinem můžou mít tam nahoře dobrý byznys.

Debbie se rozhodne, že je čas mít sex se svým přítelem. Je jí ale jen třináct let a jemu je dvacet. On jí má rád, ale kvůli věku s ní odmítne spát. To jí naštve a pokusí se o to s někým jiným. Ale ani v tomto případě to nevyjde.

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Frank Gallagher
Fiona Gallagher
Lip Gallagher
Debbie Gallagher
Carl Gallagher
Kevin Ball
Veronica Fisher
Vedlejší postavy
ruská prostitutka
ochranka kampusu #2
Ron Kuzner
ruská prostitutka
ochranka kampusu #1
ruská prostitutka
cestující v metru
zdravotní sestra
Terry Milkovich
Robbie Pratt
ruská prostitutka
Holly Herkimer
Lou Deckner
dívka v prádelně
Mike Pratt
Mandy Milkovich
lékařka
Mickey Milkovich
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevStrangers on a Train (neoficiální název)
Původní názevStrangers on a Train
Rok natočení2014
Premiéra2. února 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka56 minut
Sledovanost premiéry1 220 000 diváků
Autoři profilu epizody