plakát seriálu

Shameless

(Shameless)

Epizoda 4×09 – The Legend of Bonnie and Carl
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Fiona hledá práci, ale se záznamem to nebude lehké. Frank není schopen přijmout fakt, že brzy umře. Sheila si ho chce vzít, aby mohla adoptovat cizí děti. A Carl se zamiluje.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Fiona může nyní opustit na deset hodin denně dům. Musí ke své kurátorce, na setkání anonymních závislých a potom hledat práci. Jenže to je těžké, když má teď trestní záznam.

Lékaři dali Frankovi už jen málo života a on opravdu vypadá hodně špatně. Sammi ho připravuje na smrt, ale on není ochotný si jí přiznat. Chtěl by do Alibi, ale nemá na to sílu. Mezitím se domů vrací Sheila a nachází poloprázdný dům. Frank a Sammi rozprodali její nábytek. Jí je to ale jedno. Rozešla se s Rogerem. Má ale nový sen, a to adoptovat Rogerovi synovce a neteře. A proto se musí vdát. A Frank je pro to vhodný.

Carl je po škole a potká tam dívku, rebelku, do které se zamiluje. Kvůli ní opět poruší předpisy, aby mohl být opět po škole. Dívka má opravdovou zbraň a následně vykradou obchod. Dívka to ale zjevně nedělá kvůli penězům, ale kvůli vzrušení.

Debbie stále kamarádí s Mattym. Když jí ale oznámí, že se začal vídat s novou dívkou, Seemou, naštve jí to. Začne jí vyhrožovat po telefonu a nakonec jí do auta hodí i hada. Ale Seema není žádné ořezávátko.

Mickey má vícero problémů. Kromě těch finančních je to také Světlana. Ta porodila dítě, které je podle ní jeho. Mickey ale na dítě kašle. Světlana mu vyhrožuje, že pokud se nebude o dítě starat, zavolá jeho otci, a řekne mu, že zase spí s Ianem. Mickey se rozhodne vydělat peníze zločinem. Použije Iana jako návnadu na bohatého muže. Toho poté vyfotí v posteli s Ianem a začne mu vyhrožovat.

Amanda, dívka Lipova spolubydlícího se nyní zaměřila na Lipa. Chce s ním spát, ale také se mu začíná plést do života. Udělá pro něj rozvrh na celý týden, hlídá Liama a podobně. Ale ona to nedělá zadarmo. Chce se vzbouřit proti svým rodičům a Lip je velice vhodným nástrojem.

Promo k epizodě
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Ian: Musím do práce.
Mickey: Hej, hej, zadrž. Řekni šéfovi, že jdeš dneska domů marodit.
Ian: Marodit?
Mickey: Jo, to je fuk. Řekni, že máš AIDS.
Hlavní postavy
Frank Gallagher
Fiona Gallagher
Lip Gallagher
Debbie Gallagher
Ian Gallagher
Carl Gallagher
Kevin Ball
Veronica Fisher
Vedlejší postavy
dělník
policista
řidič taxíku
Dr. Alarie
Rosa Ramirez
učitelka
muž za pultem
Adam Gillespie
Robbie Pratt
zaměstnanec Worldwide Cup
Gail Johnson
pracovník
policista v kampusu
vysokoškolačka
Sheila Jackson
ruská prostitutka
Jane Pratt
Mandy Milkovich
bývalý trestanec
Ron Kuzner
Mickey Milkovich
policista v kampusu
Clean Cut Guy
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevThe Legend of Bonnie and Carl (neoficiální název)
Původní názevThe Legend of Bonnie and Carl
Rok natočení2014
Premiéra16. března 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka53 minut
Sledovanost premiéry1 700 000 diváků
Autoři profilu epizody