plakát seriálu

Shameless

(Shameless)

Epizoda 4×05 – There's the Rub
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Lip a Debbie chtějí najít svého bratra Iana dříve, než ho najde armádní policie. Utekl z armády a pokusil se ukrást vrtulník. Frank spolu s Rogerem pracují na indiánské léčebné kůře a Fiona se rozchází s Mikeem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Armádní policie navštíví na koleji Lipa. Jeho bratr Ian použil jeho údaje aby se dostal do armády. Nyní je hledán za nedovolené opuštění kasárny a pokus o krádež vrtulníku. Lip s Debbie se ho rozhodnou hledat. Dostává je to nejprve do squatu a později do velkého gay podniku, kde Ian pracuje.

Fiona se snaží skoncovat s Robbiem. Ten je ale při hádce s Mikeem naštvaný a řekne mu, že spí s Fionou. Navíc, jeho rodiče to také slyší. Mezi nimi je konec, ale Fiona alespoň nepřijde o práci. A to je navíc den jejích narozenin. Ty večer slaví s Monikou a Kevinem. Mají trochu koksu, který u Fiony nechal Robbie, než ho vyhodila. Náramně se baví do chvíle, než najdou v bezvědomí malého Liama. Ten olízl pytlík s kokainem. Odváží ho proto do nemocnice, kde je následně Fiona zatčena.

Kevin se potýká se špatnou finanční situací baru. Musí platit dluhy. Vůbec mu v tom nepomůže fakt, že před vchodem do podniku začne četa stavbařů rozkopávat podnik a nikdo nechodí. Proto se rozhodne přijmout Mickeyho nabídku a udělat z pokoje v patře bordel. Jeho ruské šlapky tam budou obsluhovat zákazníky.

Poté, co Carl zlomí Frankovi kvůli pojistce nohu, řekne mu jeho právnička, že peníze může stejně dostat až minimálně za rok. Proto Frank využije nabídko Rogera, Sheilina nového přítele. Na Sheilině dvorku poté postaví indiánskou potírnu, která podle Rogera léčí všechny nemoci. Prý pomůže i Frankovi.

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Frank Gallagher
Fiona Gallagher
Lip Gallagher
Debbie Gallagher
Ian Gallagher
Carl Gallagher
Kevin Ball
Veronica Fisher
Vedlejší postavy
Mandy Milkovich
Mickey Milkovich
Roger Runningtree
Robbie Pratt
ruská prostitutka
Alan Kopchek
Lou Deckner
záchranář
Lloyd Lishman
Sheila Jackson
Mike Pratt
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevThere's the Rub (neoficiální název)
Původní názevThere's the Rub
Rok natočení2014
Premiéra9. února 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka51 minut
Sledovanost premiéry1 580 000 diváků
Autoři profilu epizody