Sherlock Holmes: Jak prosté

Sherlock Holmes: Jak prosté (Elementary) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

Jardismo

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Titulky
7.2.2013 / 00:48:06 (před 249 týdny)
Chápu, že času není nikdy dost. Ten týden čekání na titulky nějak překousnu, ale co nepochopím je to, proč nedokončíte titulky k jednomu dílu, který už má 95% dva dny a radši se pustíte do dalšího dílu, který v tuhle chvíli má 50% a který je navíc přeložený už někým dalším. Nechci, aby to vyznělo nepřátelsky, za vaše titulky jsem rád, jen nechápu jak děláte to, co děláte.
Jardismo
Editováno: 1x | Naposledy: 7.2.2013 / 00:48:40
Alexka

Cool level: 46
Richard Hammond

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.2.2013 / 01:01:41 (před 249 týdny)

Jardismo napsal(a):

Chápu, že času není nikdy dost. Ten týden čekání na titulky nějak překousnu, ale co nepochopím je to, proč nedokončíte titulky k jednomu dílu, který už má 95% dva dny a radši se pustíte do dalšího dílu, který v tuhle chvíli má 50% a který je navíc přeložený už někým dalším. Nechci, aby to vyznělo nepřátelsky, za vaše titulky jsem rád, jen nechápu jak děláte to, co děláte.

Jednoduše. 95 % je tam proto, že překlad už je kompletně hotový, jen se čeká, až bude mít čas korektor - PanDan, který dodělá závěrečné úpravy, zatímco já a Prcek můžeme v klidu překládat 14. díl, který už je z poloviny hotový.

A to, že někdo jiný přeložil 14. díl je sice krásný, ale jako stálý překladatelé k tomuhle seriálu fungujeme já a Dan (plus teď Prcek95 a panPatejl), takže si ho dopřekládáme ve vlastím tempu. Kdo chce, počká, kdo ne, stáhne si už zveřejněné titulky.

Editováno: 1x | Naposledy: 7.2.2013 / 01:17:31
Jardismo

Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.2.2013 / 01:51:32 (před 249 týdny)
A proč nedoděláte korektury sami, bez PANaDANa?
Jardismo
Alexka

Richard Hammond

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.2.2013 / 01:56:34 (před 249 týdny)

Jardismo napsal(a):

A proč nedoděláte korektury sami, bez PANaDANa?

Protože vím, že nám zkontroluje veškeré chyby, kterých my si nemusíme všimnout? Protože nám počeští výrazy, které jsme nechtěně přeložili až moc otrocky? Protože je to náš korektor?

Jardismo

Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.2.2013 / 02:01:04 (před 249 týdny)
Já tě chápu, člověk třebas píše diplomku, seminárku...no cokoliv a čte to po sobě tolikrát, že ty chyby už nevidí. Hele já titulky nikdy nedělal, tak jsem se jenom slušně zeptal, není proč se tu hádat :-)
Jardismo
Jayne

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.2.2013 / 02:03:16 (před 249 týdny)

Jardismo napsal(a):

Já tě chápu, člověk třebas píše diplomku, seminárku...no cokoliv a čte to po sobě tolikrát, že ty chyby už nevidí. Hele já titulky nikdy nedělal, tak jsem se jenom slušně zeptal, není proč se tu hádat :-)

No, evidentně chápeš velkej exkrement. Ve vší slušnosti.

Alexka

Richard Hammond

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.2.2013 / 02:03:18 (před 249 týdny)

Jardismo napsal(a):

Nehádám se, jen slušně reaguji. :) Titulky bez korektora prostě do oběhu nepouštím, ačkoliv to může znamenat, že nás někdo předběhne a nabourá nám překlad v půlce sezony.

Bucpet

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.4.2013 / 06:12:22 (před 240 týdny)
Sice to sem nepatří ale nemohl by mi někdo hodit odkaz na stažení 19 dílu? Nemúžu ho najít. Díky
gody

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

ON-LINE
S01E19
13.4.2013 / 11:11:05 (před 240 týdny)
nesedi mi casovani. stejne jako minule se to v pulce rozjede a pak uz neni sance. MAM HTDV LOL, jak pisete v popisu ale titulky maji nazev .480p.WEB-DL.x264-mSD coz je pro me jako pro laika zavadejici.
bude oprava, nebo mam shnet jiny rip. a popripade jaky ? dekuji.
SSDD Same Shit Different Day
Alexka

Richard Hammond

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.4.2013 / 11:46:42 (před 240 týdny)

gody napsal(a):

nesedi mi casovani. stejne jako minule se to v pulce rozjede a pak uz neni sance. MAM HTDV LOL, jak pisete v popisu ale titulky maji nazev .480p.WEB-DL.x264-mSD coz je pro me jako pro laika zavadejici.
bude oprava, nebo mam shnet jiny rip. a popripade jaky ? dekuji.

zkus je stáhnout ještě jednou, včera jsem si všimla, že mi mezi asi 18. až 20. minutou nesedí, takže jsem to dočasovávala (bohužel jsem si všimla až po nahrání a prvních stažení). osobně mám odzkoušeno na AFG.