Show Catherine Tateové

Show Catherine Tateové (Catherine Tate Show, The)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
plne

18. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Catherin miluji tě! :D

Super. Nádhera. Boží. Vtipný. PřízvukY! Lauren.
Opravdu nevím co víc dodat. Jeden z mála skečseriálů které mě nadchly.

Uff. Tak teď když jsem se trochu uklidnil mohu to vyjádřit jinýmy slovy.
Na Catherine Tate jsem narazil u Doctora Who v tu chvíly jsem si jí zamiloval a věděl jsem že ona je ta pravá. :D Od Doctora odešla a já hledal její další seriály. A tehdy jsem našel tento podle mě u nás velmi neprávem opomíjený seriál, který natočila ještě před tím než se oběvila u DW.

Teď už však o seriálu. Catherine Tate a její The Catherine Tate show je v anglii velice známá, ale u nás nic moc. Řekl bych že je to také proto, že jsou jen k pár dílům české titulky. A sledovat Britský seriál kde přízvuky a odkazy na Britské, zkráceně, "věci" jsou častou pointou vtipu, docela oříšek.

V seriálu se objeví spousta postav od školou povinné Lauren, hádavý a líný teenager, přes Bernie, vulgární vlezlou sestru, až po Nan, babičku která neustále uráží a kritizuje ostatní. Různé postavy a situace které vás pobaví proto by jste si to neměly nechat ujít.

Když to zkrátím. Máte rádi Britský humor, přízvuky, které Catherine umí velice dobře zahrát, a chcete se dobře zasmát? Tak si to honem upalujte pustit! Ale pořád to platí spíše pro angličtináře jelikož je zatím přeloženo jen 6 dílů (1. série).