plakát seriálu

Show Jana Krause

(Show Jana Krause)

Názory uživatelů

Občas drsnější humor

Jan Kraus je přirozeně vtipný a zábavný, jeho pořad si vybojoval silnou pozici v rámci televizní zábavy a spousta lidí vzpomíná, že zná tu nebo onu osobnost, protože "byla u Krause". Mně vadí jen jedna věc, kterou bych Krausovi vytknul, a to je, že nepřistupuje ke všem hostům stejně. K lidem, kterých si váží, nebo se s nimi osobně zná, se chová velmi vstřícně a vůbec do nich jízlivě nezajíždí. Zatímco především politiky, modelky a všelijaké bizarní postavy jsou terčem jeho břitkého humoru. Na nich si vždycky velmi dobře "zgustne". Pokud bych to měl srovnat s konkurenčním Šípem, tak ten se tímto způsobem ke svým hostům nechová.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kraus útočí podruhé

Bezkonkurenčně nejlepší talk show v ČR. Na Krause nikdo nemá - perfektní volba hostů a zároveň k nim i velmi zajímavě přistupuje. S těmi, kteří jsou pro něj na úrovní udělá kvalitní srandu, ti, co jsou dle něj odpad... tak těch lituju. Sejme je vždycky s takovou dávkou sarkasmu, že podle mě pak doma pláčou do polštáře.
Pokud se chcete pobavit na úrovni tak tohle, tohle je sázka na jistotu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Je to proste Kraus...

takze nektery dily jsou fakt dobry diky Krausovi, nektery neprijemny...taky diky Krausovi.
Kupodivu nezalezi ani na hostech, i kdyz nekteri hoste a jejich interakce jsou fakt kvalitni, hlavni plus i minus je Kraus.
To je videt na pritroublym deptani hostu kteri si to nezaslouzi, takze nakonec nevypada jako blbec ten host (coz mel byt zrejme ucel), ale Kraus.
Videl jsem tak 90-95% vysilanych dilu, takze subjektivni nazor si dovolim udelat.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Show Jana Krause

Podle mého názoru nejlepší talk show v Česku. Kraus je skvělý bavič a jeho humor mám opravdu rád. Když to srovnám s Uvolněte se, prosím, tak jediné, co mi vadí jsou snad jen ty otravné reklamy... :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Prima večer :-D

Krause jsem sledovala už na ČT1, bavil mě. Poté když přešel na Primu,tak mi přijde, že je to víc uvolněnější.Poslední dobou mi jen trošku vadí, že hostům neustále skáče do řeči a nenechá je pořádně mluvit, jasně je moc vtipnej, ale když už si je tam pozval, tak sakra je nechám mluvit ne? A ještě docela přehnaný mi přišlo, že vždy narážel na to, že je to na Primě. Například: Mějtě PRIMA večer :-D

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Politická show...

Je bezva, že má pan Kraus politické názory, ale nemusí je cpát do své show. Pak mi nehorázně vadí, že hostům skáče do řečí dost často a dost nevhodně. Mluví víc než host. Začal to dělat i pan Šíp. Čímž obě talkshow značně trpí. Pan Kraus mi je ovšem mnohem nesympatičtější. Kdysi jsem jeho show měla ráda. Ale teď to jde od deseti k pěti. U těchto typu pořadů si chci odpočinout a ne řešit politiku. Líbí se mi ovšem jeho starty - stalo se. Ale i to začíná jít do klišé. Takže kvůli tomu všemu jen 10 %.

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Uvolněte se, prosím, podruhé!

Ať jde o Show Jana Krause nebo Uvolněte se, prosím, stále dovede Jan Kraus a jeho hosté pobavit a rozhodně nás ani tentokrát Kraus nezklame. Taky má o něco zajímavější hosty než dříve. Za mě stále jedna z TOP show.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

NE!

Krausovi jsem nikdy nepřišla na chuť. Už od pohledu mi není sympatický. Ale je to věc názoru. 10% jen za některé hosty.

10 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Už ne!

Na původní talk show s Krausem na jedničce, zvanou Uvolněte se, prosím, se mi teda dívalo mnohem líp. Nevím, jestli je to tím, že přibylo reklam či pouze tím, že to dřív býval na obrazovkách v podstatě jediný pořad takového formátu talk show.
Navíc, se mi čím dál víc hnusý rýpavost a někdy velice primitivní humor moderátora.
Z Jana Krause, se poslední dobou stala trochu komerční postavička, televizí Primou zaplacená a vydavatelství jeho časopisu podpořená.
Druhý Conan to není, jak se mi už někdy někdo pokusil vnutit, a na to, abych zjišťovala, jestli se to od minule nezměnilo, bych nerada v pátek večer, zapínala televizi a zatínala nervy.

40 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Co k tomu říct?

Tato talk show si za pár let vyrobila poměrně slušné renomé jako Uvolněte se, prosím. V nasazené laťce nějaký čas pokračovala, ale v posledních měsících šla úroveň prudce dolů. Dříve si Kraus zval do studia aspoň trochu známé nebo zajímavé lidi, teď jeho pohovkou projde víceméně kdejaký téměřpobuda.

Celá show staví víceméně pouze na Krausově schopnosti rychle reagovat a vtipně se vyjadřovat. Samozřejmě jako v každé talk show. Nic více snad ani není potřeba říct.

Bývala to neobyčejná a legendární talk show, ale stal se z ní tak trochu odpad, na který jsem se záhy přestal dívat. A i z toho, co jsem zachytil později, jsem zjistil, že se to o moc nezlepšilo.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

SJK

Na ČT1 měl ten pořad nějakou úroveň. Po odchodu pořadu na Primu šel rapidně dolů.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí