plakát seriálu

Simpsonovi

(The Simpsons)

Itchy a Scratchy

01×04 Taková nenormální rodinka

Bezejmenná epizoda - Scratchy nažene Itchyho do myší díry, ale uvízne mu v ní hlava. Itchy mu dá do pusy bombu, ta vybuchne a ze Scratchyho zůstane jen kostra.

01×12 Je Šáša vinen?

Burning Love - Scratchy přespává ve stanu, Itchy na něj vystřelí hořící šíp, a tím ho zapálí.

02×01 Bart propadá

Let them Eat Scratchy - Scratchy honí Itchyho s mečem v ruce. Itchy usekne Scratchymu hlavu gilotinou, do pusy mu strčí dynamit a hlava vybuchne.

03×01 Šílený Homer

Bang the cat slowly - Scratchy slaví narozeniny. Itchy mu dá jako dárek bombu, která vybouchne a utrhne Scratchymu hlavu.

06×18 Zrodila se hvězda

Čtyři pohřby a jedna svatba (Four Funerals and a Wedding) - Scratchy se žení, ale Itchy vymění nevěstu za postavu z bomb a zapálí ji. Scratchy s ní má i děti. Až kdy jsou v domově v důchodců, manželka-bomba vybouchne, Itchy se mu směje, ale dostane infarkt a umře taky.

07×03 Domove, sladký domove

Kocourek pěstounen: Zabij! Zabij! - Scratchy si čte noviny, někdo zazvoní. Za dveřmi je Itchy převlečený za mimino. Když ho Scratchy zvedne, rozbije Itchy láhev a pobodá ho s ní. Poté ukradne Scratchyho televizi a uteče.

07×04 Bart prodává duši

Ztažen z kůže v Seatllu - Scratchy se má setkat s tajnou ctitelkou u Space Needle. Celé je to plán Itchyho. Z vrchu Space Needle hodí Itchy minci, ale ta Scratchyho mine. Vzeme tedy suvenýry ve tvaru Space Needle a naháže je na Scratchyho. Suvenýry ale kolem něj vytvoří tvar srdce. Naštvaný Itchy uřízně horní půlku věže a hodí ji dolů. Špička Space Needle se zabodne Scratchymu do oka a ten v bolestech pobíhá okolo.

07×05 Líza vegetariánkou

Apokalypsa - Scratchy jde do restaurace, Itchy jako číšník pod stolem dá na talíř Scratchyho břicho a talíř položí na stůl. Scratchy kousek ukrojí, sní, ale kousek vyskočí vyhrojenou dírou, což se opakuje několikrát. Itchy donese účet na 100 dolarů. Když Schratchy uvidí cenu, vybuchne mu hlava.

11×10 Malá velká máma

Scratchy zemře, a Itchymu se po něm stýská. Prohlíží si staré fotky a najednou spatří článek v novinách ohledně klonování. Tak se rozhodne Scratchyho naklonovat, aby mohli dál pokračovat v zájemném zabíjení.

12×04 Líza na větvi

Bart čte komiks Itchy and Veronica.

12×09 Homr

From Here to Infirmity (černobílý) - Itchy se na pláži líbí s kočkou Scratchy, poté se vymění za žraloka, který ji překousne vejpůl. Po ukončení záběru udělají Itchy a Scratchy ještě reklamu na cigarety.

13×09 Sdrátovaná čelist

Zabít mluvícího ptáčka (To Kill a Talking Bird) - (upozornění v kině před filmem) Itchy a Scratchy jsou v kině. Jeden ptáček začne telefonovat, Itchy se naštve a místo mobilu mu podstrčí bombu. Poté rozřízne Scratchymu břicho a z jeho vnitřností udělá na plátně nápis "Prosíme, vypněte si mobilní telefony."

13×11 Srdci neporučíš

Bart se s Gretou dívá na DVD na epizodu v cirkusu. Itchy a Scratchy jsou akrobaté na hrazdě, Itchy místo toho, aby chytil Scratchyho za ruce, mu ty ruce uřízne. Scratchy spadne skrz záchranou síť a slon začne naporcovaného Scratchyho jíst. V komentáři ustřihne Itchy Scratchymu hlavu nůžkami.

13×13 Stařec a hoře

Když jedou Bart a děda v autě poslouchají Itchyho a Scratchyho v autě. Itchy stojí u pokladny ve svém řezniství. Vejde Scratchy, je slyšet řez, jak Itchy drtí Scratchymu hlavu.

13×15 Může za to Líza

Na život a na smrt (Par for the Corpse) - Itchy a Scratchy hrají golf, Itchy požádá Scratchyho, aby mu nachystal míček. V ten moment skočí Itchy na Scratchyho a odpálí jeho hlavu až na Měsíc.

13×20 Malá vysokoškolačka

Máslo z mrtvých (Butter Off Dead) - Farmář Itchy nemá máslo na toust. Kolem okna projde Scratchy. Itchy ho dá sežrat krávě, tu podojí a z mláka utluče máslo, které si namaže na toust.

14×15 Ředitel XXL

Šílenci v texaskách (Bleeder of the Pack) - Motorkář Itchy přiváže policistu Scratchyho řetězem ke sloupu a vyprovokujeho. Ten ho začne na motorce honit, ale řetěz mu strhne kůži a spadne na silnici. Sanitka převeze Scratchyho k letadlu, jímž letí i Big Bopper, Richie Valens a Buddy Holly, a toto letadlo se zřítí.

15×11 Toulky historií s Marge

V příběhu o Jindřichu VIII. se hraje loutkové divadlo.

15×12 Milhouse tu už nebydlí

Kung Mňau (Moo Goo Gai Pain) - Scratchy jde do čínské restaurace, Itchy mu dá menu, které říká, že Scratchy je specialitou dne. Itchy ho naseká a servíruje rodince myší. Ti sní nasekané kousky a nechají hlavu. Za hodinu sní i ji a nechají pouze lebku.

20×07 MyPody a sousedi

diePod Slaylist - Scratchy poslouchá hudbu na MyPodu, Itchy mu nastaví vysokou hlasitost, takže mu vybouchne mozek a prasknou oči. Když Scratchy hledá svůj mozek, podstrčí mu Itchy ten od Einsteina. Scratchy navhne atomovku, po jejím vyzkoušení má ale výčitky svědomí a začne pít. Poté cestuje zpátky časem, aby se zastavil, ale Itchy ho předběhl a vyměnil ho v minulosti za atomovku. Itchy se poté vydá do Studia 54 v sedmdesátých letech.

21×08 Bratříčku, kde jsi?

Bart se snaží dívat na DVD Itchy a Scratchy vol. 63 pomocí statické elektřiny z balónku a vlasů.

21×15 První meta dobyta

Homer vezme Barta na 3D film.

21×21 Dopis od Vočka

Smrt kočky na Měsíci - černobílá němá groteska.

22×02 Dědíme po dědovi

Vyleť do povětří - Scratchy se žení, prožije s ženou dlouhý život, když už jsou staří, postřílí je Itchy. Scratchy se ženou jsou pohřbeni, jejich duše se vydají k nebi. Itchy je vysaje a pytlík z vysavače zapálí.

22×05 Tenhle život není pro tebe, Lízo Simpsonová

Masakr pod košem (Hoope Screams) - Tým myší hraje proti kočkám basketbal. Itchy usekne Scratchymu hlavu a umístí ji místo koše. Poté do ní vhodí bobmbu, ta vybuchne a ze Scratchyho kůže zůstane na tyči "dres" se jménem Scratchy a číslem 00.

22×07 Lepší holub v hrsti než pes v boudě

Den pod psa z roku 1933 (Dogday Hellody of 1933) - Itchy jako soudce a Scratchy v roli porotců soudí psa ze zločinů proti zvířatům. Objeví se Edward G. Robinson a psa prostřílí. Will Rogers ho svým lasem pověsí, W. C. Fields vypije jeho krev, Harpo Marx mu vyřízne krev a Bill Cosby ho udeří pálkou.

22×08 Předvánoční hádky

Lisa ve svém snu prochází kolem plakátu Dej si pozor na pusu.

22×12 Dobrý otec Homer

Popichování (Ain't I a Stinger?) - Scratchy je včelař, Itchy jeho včely vysaje, a poté je pustí do Scratchyho. Včely v něm udělají úl a med. Itchy ho zavře do klece s medvědem, který ho zabije.

22×14 Vzteklej fotr ve filmu

Velká čínská řež (The Great Brawl of China) - Kapitola první: Osudný den - Itchy po Scratchyho dědovi požaduje klobouk, ten odmítne, a tak ho Itchy zabije. Scratchy se vydá do kláštěra Mňaolin. Kapitola druhá: Lepší zítřky - Scratchy prochází tréninkem. Kapitola třetí: Poslední střet - Scratchy jde za zestárlým Itchym, začne s ním bojovat. Přijde mistr a řekne mu, že nejlepší zbraní je slitování. Scratchy se slituje a děkuje mistrovi, jeto však jen převlečený Itchyho syn. Společne Scratchyho zajijí, rozřežou a sní.

23×04 Mé nahraditelné já

bezejmenná epizoda - Itchy jako doktor Frankenstein vytvoří příšeru Scratchyho, když ho přivede k životu, zaraduje se a zabije ho. Poté ho znovu přivede k životu a znovu zabije. Tentokrát Scratchyho hlava odletí na louku, kde mu myška do očí vpíchne květiny.

23×08 Krustyho comeback

Kocourova řeč (The Cat's Speech) - Scratchy čte proslov do rádia, Itchy v kamnech žhaví skleněnky, poté je Scratchymu nasype do pusy. Skleněnky ho proděraví a Scratchy upadne, poté jej přejede Hitler na parním válci.

Sociální netvor (The Social Petwork) - Itchy omráčí Scratchyho a vydlabe z něj kánoi, poté se s ním plaví po řece. Přes scénu se objeví zpráva o dalším vývoji situace.

Černá a modrá labuť (Black & Blue Swan) - Itchy a Scratchy tančí balet. Itchy roztočí Scratchyho tak moc, až z něj odletí všechno masu a zůstane z něj jen kostra.

23×09 Duch Vánoc příštích

Bart v budoucnosti sleduje Itchyho s Scratchyho jako hologram.

23×13 Fiesta s Lízou

Kočka leze dírou, násilí oknem (Roses Are Red, Violence Is Due) - Itchy donese Scratchymu pugét růží. Vytrhne mu srdce a naplní jej Scratchyho očima, zuby, jazykem a nosem. Poté jej zaváže Scratchyho střevy a dá mu jej jako dárek. Scratchy má radost, ale za chvíli umírá.

23×21 Tajnosti Neda a Edny

Mezi extrémními svatbami je i svatby na téma Itchy a Scratchy - oddávající jako Itchy vezme Scratchymu, který předává prstýnky, polštář a začne ho jím dusit, potom mu nožem rozřízne břicho, z nějž vyletí balonky "Just Married".

24×02 Speciální čarodějnický díl XXIII

Itchy a Scratchy jsou vidět v televizích ve výloze.

24×03 Dětí jako smetí

Itchy a Scratchy ve filmu - podívejte se na to, co už jste viděli, akorát za víc (The Itchy & Scartchy Movie 3-D re-release - see what you saw before except it cost more) - Itchy ukáže Scratchymu fotku kočky, Scratchy vyvalí oči, Itchy mu je zauzluje.

24×07 Den, kdy se ochladila Země

Na T-Rexově oslavě jsou promítány staré grotesky s Itchym a Scratchym.

24×08 Panu Burnsovi s láskou

Malý Homer má svetr s Itchym a Scratchym.

24×09 Konec světa za dveřmi

Před výpadkem proudu jsou na televizi ve výloze.

24×19 Vočkovy nové šaty

Marge chce smazat epizody "Itchyho a Mitchyho" - na DVR je nahráno 1328 epizod Itchyho a Scratchyho.

25×01 Homerland

V parodii znělky Homelandu skupina Itchyů zaútočí na Amabasádu spojených koček, kde Scratchy a další kočky pálí dokumenty.

25×05 Novorozeně

Kotě v kolébce (Cat's in the Cradle) - Itchy najde přede dveřmi kotě-Scratchyho v košíku. Vychová ho jako vlastního syna. Na Scratchyho promoci mu dá dárek, který po otevření vybouchne Scratchymu v rukou.

25×07 Žlutá pomsta

Chcípni, chcípni (Rasta, Pussycat! Kill! Kill!) - Itchem zapálí Scratchemovy dredy, zabalí ho jako joint a vykouří ho.

(jamajská verze The Itchem and Scratchem Blow)

25×08 Vzpomínky na bílé Vánoce

Vánoční masakr (It's a Wonderful Knife) - V parodii na It's a Wonderful Life se Scratchy prochází po městě. Itchy mu ale natažením šňůry světel usekne hlavu, pak mu louskáčkem vytáhne oko a probodne ho stromkem.

25×14 Zima jeho spokojenosti

Panství pro kočku (Downton Tabby) - V parodii na Downton Abbey se Itchy vrací z války na vozíku. ale vstane a berlí bodne sluhu Scratchyho. Itchyho příbuzní se pak pustí do dalších kočičích sluhů.

25×19 Co čekat, když Bart čeká

V parodii znělky Modern Family je záběr na Itchyho, Scratchyho a Poochieho před bednami TNT.

25×21 Přátelství za všechny peníze

Catatouille - Itchy ovládá kuchaře Scratchyho, přimějeho rozříznout si břicho a uvařit střeva, pak si vyrvat bulvy, rozmixovat je a opět z nich vytvořit oči. Toto podává jako dekonstruované bulvy na dušených vnitřnostech kočičím hostům v restauracii. Když jim prozradí, co jí, začnou všichni zvracet.

26×01 Šáša na odpis

Hrátky s taťkou (Breaking Dad) - Scratchy houpá svého syna na houpačce, synek je ale zaměněn za bombu, která zabije Scratchyho.

26×02 Na jedné lodi

V gaučové scéně: Simpsonovi najdou na gauči Itchyho, jak se snaží zabít Scratchyho. Homer Itchyho odnese a rodina přijme Scratchyho mezi sebe. Časem jim ale leze na nervy, a tak Homer přivede Itchyho a nechá ho zabít Scratchyho.

26×11 Bartův nový kamarád

Bart vezme desetiletého Homera do Itchy & Scratchy Landu.
Když se Homer na konci epizody vrací domů, Bart se v pokoji dívá na Itchyho a Scratchyho.

27×01 O čem muži sní

Nezapomeň na alimenty (Remember the Alimony) - Scratchyho vyhodí manželka, a tak jde s kufry k Itchymu, který s přáteli hraje poker. Ten mu ve dveřích usekne hlavu, kterou použije jako mísu na guacamole. Poté mu usekne i jazyk, který použije jako podtácek. Zatímco si Scratchyho tělo míchá karty, k hlavě se slétnou holuby a začnou do ní klovat.

27×05 Speciální čarodějnický díl XXVI

Když jde Bob otevřít dveře, zapne Bartovi Itchyho a Scratchyho.

27×09 Bartovo chlapectví

Bart předčítá z knížky Itchyho a Scratchyho.

28×05 Důvěřuj, ale prověřuj

Vrah v pasti (Mousetrapping a Murderer) - Scratchy přijde k řeznickému stánku Itchyho na farmářských trzích a požádá o řízek. Itchy ho proto naporcuje.

28×10 Ukradené Vánoce šáši Krustyho

Mlácení Krista (The Bashin' of the Christ) – Itchy a Scratchy na sebe tasí zbraně, ale místo náboje vystřelí nápis odkazující na Bibli. Poté se usmíří a oblečou se.

28×15 Klobouk plný viny

Vražedný Garfield (The Garfield Assassination) – Scratchy je na návštěvě u bratrance Garfielda, ten mu přinese lasagne. Když se do nich Scratchy zakousne, sundá si Garfield masku (je to ve skutečnosti Itchy), a odpálí bombu ukrytou v lasagních.

28×20 Dokonalý vnuk

Kočup (Cat-sup) - Itchy a Scratchy pracují v kuchyni v bistru, Itchy chystá burger, ale došel mu kočup, naseká proto Schratchyho, jímž prázdnou láhev naplní. Do kuchyně přijdou další kočky, ty rozbitou lahví podřízne. Poté přijde šéfkuchař, který se zděsí, že se v jeho kuchyni používá kočup a zastřelí se.

29×03 Pískaná

Když dámy pomlouvají Margin vkus, v televizi Itchy vrtá vrtačkou do Scratchyho.

29×15 Čtení pro mne není

Sekáček je sekáč (Leave It to Cleaver) – epizoda 10432 z probíhajícího maratonu. Itchy se sekáčkem povraždí Scratchyho rodinu, poté z jedné lebky usekne vršek a nasype si do ní cereálie.

30×08 Šašek v manéži

Kebab smrti (Death Shawarma-ed Over) – Itchy napíchne Scratchyho na rošt a uvaří ho jako kebab, pak ho naporcuje a podává dalším kočkám.

30×09 Můj táta je bůh

Když se Homer s Lisou dívají na film, Bart jim to přepne na IS, kde Itchy provrtává Scratchymu hlavu.

30×18 Bart vs. Itchy & Scratchy

Ve vidlákově (Pitchfork Perfect) – ženská varianta. Itchy se uchází o místo v skupině a musí zazpívat. Místo kelímku uřízne hlavu Scratchy a zpívá s ní. Během toho ustřihne hlavu dalším kočkám a zbylé spálí plamenometem.