plakát seriálu

Sindibádova dobrodružství

(The Adventures of Sinbad)

Názory uživatelů

Znělka

Ještě teď si vzpomínám na tu neskutečně úžasnou znělku,která se mi moc líbila.Jako kluk jsem tento seriál miloval.Nedávno jsem zkusil pár dílů a měl jsem velký strach,že si zkazím krásné vpomínky,ale kupodivu nebylo to vůbec strašné a já si to užil a připomělo mi to všechny ty časy strávené u televize se Sindibádem.Je to taková krásná výpravná pohádka a jsem za to moc a moc rád.Hlavní hrdina je vybrán naprosto perfektně a neumím si na jeho místo představit někoho jiného,ale jinak celou posádku jsem si oblíbil.Člověk se u toho občas i zasměje.Takže takový nostalgický,krásný seriál. :-) :-) :-)taky zavzpomínejte

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál s přidanou hodnotou

Tou hodnotou je nostalgie. Spousta lidí na něm vyrostla (protože nebylo moc jiného, na co se koukat). Mladší generace už asi nepochopí, proč tolik lidí hodnotí vysoko seriál s chudými triky, zmotanou mytologií, pochybnou logikou a klišovitými souboji, ale Sindibád je prostě Sindibád a přes to nejede vlak. Bez něj by dětství mnohých nebylo to, co bývalo. (Hodnocení za 1. sérii, 2. jsem snad nikdy neviděla.)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Ach, jak jsem tenhle seriál zbožňovala :D Dlouhá léta jsem si na něj sem tam vzpomněla, avšak jméno jsem už dávno zapomněla, přeci jen, v té době mi bylo plus mínus deset :D No v nedávné době jsem pocítila silnou touhu se na něj podívat, ale z útržkovitých částí, jsem nic nebyla schopná poskládat :D Shodou okolností jsem nedávno viděla ukázky na nového Sindibáda, který mě osvítil a já se tak dohrabala k dávno ztracenému :D Teď se jen musím smát. Je to pitomé a hloupé, ale pořád klasika na které spousta z nás vyrůstala :-)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Stále a pořád....

Filmy jako Sindibád, Xena, Herkul.... jsou pro mě nejlepší i teď. Přesto že už mi je 13 let, miluji tyhle filmy a žádný nově propracovaný mě mic nezajímají- dnes už je jednoduché něco natočit, udělá víc filmu počítač než herci. A navíc herci v těchto filmech jsou pro mě prostě dokonalí. Xena pro mě představuje ženu co si umí poradit a nepláče pro každou blbost. Zatímco Sindibád a Herkul (Sindibád se mi vždy líbil víc....)jsou fakt muži, a nevzdávají se stejně jako Xena.

A vůbec mi nevadí, že to neni tak vysoce graficky upraveno, je to prostě boží, s hezkým dějem a vždy to skončí suprově. I když jsem chtěla, aby Herkul skončil se Xenou, Sindibád s Ruminou a ostatní mě už nezajímalo :-D

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dětská láska

Jako malá jsem tenhle seriál zbožňovala, hrozně ráda bych se na něj znovu podívala. Myslím, že Sindibád byl pro mě hodně dlouho symbolem pořádnýho chlapa :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pán sedmi moří nenudí

Seriál, který jsem jako dítě měla velmi ráda. Líbil se mi daleko více než Xena nebo Herkules.. Statečný Sindibád se plaví v dobrovodu své čestné posátky, vstříc novým dobrodružstvím a bojům s příšerami a čaroději, z nichž je zákeřná Rumina nejvytvralejší.. Její kouzla neměla chybu... Co díl, to jiná příšera, kupa hrdinství a humorných hlášek..

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Sindibád

Efekty, kterým se dnes dá smát, ale jako děti jsme nad tím nepřemýšleli. Trochu to připomíná řecké báje, což byl jeden z důvodů, proč se mi to tak líbilo. Dneska si sice ani nevybavím, kolik řad to mělo, ale mám na to tak dobré vzpomínky, že bych se s chutí podívala klidně znovu, kdyby se to zase vysílalo. Škoda, že z těch ranních seriálů se reprízuje akorát ta Stefanie.

50 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Láska mého dětství

Tento seriál jsem milovala a musela jsem vidět všechny díly. Je škoda že seriál už nedávají. Bylo by fajn se na něj znovu podívat. Jiné seriály zopakují i tisíckrát.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Fantasy

Seriál mého dětství, který se mi líbí i po letech. Sympatické postavy na straně dobra ( pohodář Sindibád, vtipálek Firouz, okouzlující Maeve) i na straně zla ( ďábelská Rumina a její otec). Humor, příšery v tehdy slušném vizuálním zpracování, dobré bitky, zajímavé zápletky i vcelku slušné herecké výkony. Vždycky když koukám na první díl druhé řady, tak lituji, že zrovna Maeve dopadla, tak jak dopadla. Druhá řada mi hlavně kvůli absenci Maeve a Ruminy přišla slabší, ale hlavní čtyřka ( nepočítám do ní tu příšernou Bryn) to drží vcelku nad vodou.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé