Sindibádova dobrodružství

Sindibádova dobrodružství (Adventures of Sinbad, The)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
007.dany

10. ledna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Znělka

Ještě teď si vzpomínám na tu neskutečně úžasnou znělku,která se mi moc líbila.Jako kluk jsem tento seriál miloval.Nedávno jsem zkusil pár dílů a měl jsem velký strach,že si zkazím krásné vpomínky,ale kupodivu nebylo to vůbec strašné a já si to užil a připomělo mi to všechny ty časy strávené u televize se Sindibádem.Je to taková krásná výpravná pohádka a jsem za to moc a moc rád.Hlavní hrdina je vybrán naprosto perfektně a neumím si na jeho místo představit někoho jiného,ale jinak celou posádku jsem si oblíbil.Člověk se u toho občas i zasměje.Takže takový nostalgický,krásný seriál. :-) :-) :-)taky zavzpomínejte

Avatar uživatele
venalce

14. června 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál s přidanou hodnotou

Tou hodnotou je nostalgie. Spousta lidí na něm vyrostla (protože nebylo moc jiného, na co se koukat). Mladší generace už asi nepochopí, proč tolik lidí hodnotí vysoko seriál s chudými triky, zmotanou mytologií, pochybnou logikou a klišovitými souboji, ale Sindibád je prostě Sindibád a přes to nejede vlak. Bez něj by dětství mnohých nebylo to, co bývalo. (Hodnocení za 1. sérii, 2. jsem snad nikdy neviděla.)

Avatar uživatele
Marťa

7. srpna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

...

Ach, jak jsem tenhle seriál zbožňovala :D Dlouhá léta jsem si na něj sem tam vzpomněla, avšak jméno jsem už dávno zapomněla, přeci jen, v té době mi bylo plus mínus deset :D No v nedávné době jsem pocítila silnou touhu se na něj podívat, ale z útržkovitých částí, jsem nic nebyla schopná poskládat :D Shodou okolností jsem nedávno viděla ukázky na nového Sindibáda, který mě osvítil a já se tak dohrabala k dávno ztracenému :D Teď se jen musím smát. Je to pitomé a hloupé, ale pořád klasika na které spousta z nás vyrůstala :-)

Avatar uživatele
ILoveSinbad

5. února 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Stále a pořád....

Filmy jako Sindibád, Xena, Herkul.... jsou pro mě nejlepší i teď. Přesto že už mi je 13 let, miluji tyhle filmy a žádný nově propracovaný mě mic nezajímají- dnes už je jednoduché něco natočit, udělá víc filmu počítač než herci. A navíc herci v těchto filmech jsou pro mě prostě dokonalí. Xena pro mě představuje ženu co si umí poradit a nepláče pro každou blbost. Zatímco Sindibád a Herkul (Sindibád se mi vždy líbil víc....)jsou fakt muži, a nevzdávají se stejně jako Xena.

A vůbec mi nevadí, že to neni tak vysoce graficky upraveno, je to prostě boží, s hezkým dějem a vždy to skončí suprově. I když jsem chtěla, aby Herkul skončil se Xenou, Sindibád s Ruminou a ostatní mě už nezajímalo :-D

Avatar uživatele
aislinn

11. července 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dětská láska

Jako malá jsem tenhle seriál zbožňovala, hrozně ráda bych se na něj znovu podívala. Myslím, že Sindibád byl pro mě hodně dlouho symbolem pořádnýho chlapa :)

Avatar uživatele
cam15

13. září 2008

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pán sedmi moří nenudí

Seriál, který jsem jako dítě měla velmi ráda. Líbil se mi daleko více než Xena nebo Herkules.. Statečný Sindibád se plaví v dobrovodu své čestné posátky, vstříc novým dobrodružstvím a bojům s příšerami a čaroději, z nichž je zákeřná Rumina nejvytvralejší.. Její kouzla neměla chybu... Co díl, to jiná příšera, kupa hrdinství a humorných hlášek..

Avatar uživatele
ševča

29. ledna 2011

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sindibád

Efekty, kterým se dnes dá smát, ale jako děti jsme nad tím nepřemýšleli. Trochu to připomíná řecké báje, což byl jeden z důvodů, proč se mi to tak líbilo. Dneska si sice ani nevybavím, kolik řad to mělo, ale mám na to tak dobré vzpomínky, že bych se s chutí podívala klidně znovu, kdyby se to zase vysílalo. Škoda, že z těch ranních seriálů se reprízuje akorát ta Stefanie.

Avatar uživatele
shalimar2

26. ledna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Láska mého dětství

Tento seriál jsem milovala a musela jsem vidět všechny díly. Je škoda že seriál už nedávají. Bylo by fajn se na něj znovu podívat. Jiné seriály zopakují i tisíckrát.

Avatar uživatele
Malone

19. srpna 2009

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Fantasy

Seriál mého dětství, který se mi líbí i po letech. Sympatické postavy na straně dobra ( pohodář Sindibád, vtipálek Firouz, okouzlující Maeve) i na straně zla ( ďábelská Rumina a její otec). Humor, příšery v tehdy slušném vizuálním zpracování, dobré bitky, zajímavé zápletky i vcelku slušné herecké výkony. Vždycky když koukám na první díl druhé řady, tak lituji, že zrovna Maeve dopadla, tak jak dopadla. Druhá řada mi hlavně kvůli absenci Maeve a Ruminy přišla slabší, ale hlavní čtyřka ( nepočítám do ní tu příšernou Bryn) to drží vcelku nad vodou.