plakát seriálu

Single Lady: Jízda v Óčku

(Single Lady: Jízda v Óčku)

Názory uživatelů

Příjemné překvapení

Mě seriál doporučila kamarádka a kolegyně z práce, která má podobný humor jako já. Seriál na mě hned po prvním díle působil opravdu velmi sympaticky. Humor mě baví. A příběhy ze života ztvárněné Janou Plodkovou? Proč ne? Každý asi takovýto typ humoru nemusí, ale když přijdete domu z práce a pustíte si jeden díl, myslím že by vám mohl zvednout náladu. Taková rychlá, vtipná vzpruha.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Na českou tvorbu dobrý

Další příjemné překvapení české tvorby v poslední době. Na seriál jsem narazil kdysi v nějaké reklamě v časopisu, ale tenkrát ještě nebyl online a prakticky jsem na něj zapomněl. Teď v době státnic si člověk rozpomene i na takové kousky, takže jsem to zkusil. Zkusil a byl příjemně překvapený, po pilotu hned přišly další 4 díly a dnes (zatím) poslední odvysílaný 6.
Celkově je to spíše taková jednohubka vhodná k rychlému pobavení a odpočinutí mozku. Každopádně seriálu rozhodně prospívá krátká stopáž kolem 12 minut na díl, takže si člověk nestihne skoro ani všimnout plochého děje. Na druhou stranu se Jana Plodková pro její roli snad narodila a vypadá to, že si natáčení celkově užívá, takže i přes její chování si ji rychle oblíbíte pro její charisma. A na tom víceméně stojí celý seriál - na povedeném castingu. Další postavy jsou totiž kupodivu také dobře obsazené a každá má něco (jedna hloupá, druhý nadměrně používá anglické výrazy atd.), co vás bude po chvíli bavit. Základ úspěchu je nebrat seriál příliš vážně a koukat na něj spíš jako na určitou parodii manažerského prostředí. Po 6 dílech dávám 70%.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Odpad

Slovo “prcat” jsem tolikrát v jedné větě ještě neslyšela. Jeden díl stačil na to, abych poznala, že je tohle jeden velkej odpad.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé