plakát seriálu

Skins

(Skins)

Epizoda 6×01 – Everyone
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Parta je na prázdninách v Maroku, ale jejich vila není dostavená, neteče tam ani voda. Jeden večer se vetřou na párty, kde se seznámí s Lukem. Ten projeví velký zájem o Franky a pozve je na další párty, ale nikdo z nich netuší, že je to dealer, který si ve vile schovával drogy.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Franky a Matty to vzali přes Tunis a jejich vztah na tom není vůbec dobře. Franky se hodně změnila vzhledově, ale také Mattyho už pomalu nemůže vystát, pořád se hádají. Zájem Luka jí lichotí.

Mini svede Ala a vypadá to, že si to užila ještě víc než on, ale odmítá to přiznat.

Lukův poskok Mattymu na druhé párty oznámí, že mu auto narvali drogami. Matty je má propašovat ze země, než si Luke užije s Franky, jinak ho nahlásí. Liv se dozví, kdo Luke je, a když vidí, že s ním Franky jede pryč, donutí Mattyho, aby za nimi jel a chytil je. V autě je i Grace. Brzy obě auta jedou hodně rychle a Matty to neuřídí a sjede ze srázu. Všude okolo se válí vysypané drogy, tak zpanikaří a uteče.

Parta se vrátí do školy. Matty je hledaný policií a pravděpodobně neopustil Maroko. Grace se při nehodě vážně zranila a je v kómatu.

Hlavní postavy
Franky Fitzgerald
Rich Hardbeck
Grace Violet
Liv Malone
Nick Levan
Mini McGuinness
Alo Creevey
Vedlejší postavy
Schoolboy 1
Nurse Pauline
Simon Sweetcheeks
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEveryone (neoficiální název)
Původní názevEveryone
Rok natočení2012
Premiéra23. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka47 minut
Autoři profilu epizody