plakát seriálu

Skins

(Skins)

Epizoda 6×08 – Liv
94 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Blíží se maturitní zkoušky. Liv žije u Alexe a s ostatními kamarády se moc nevídá. Má pocit, že je jediná, kdo truchlí pro Grace.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Dostala na starost mladší sestru, protože nikoho jiného doma nezajímá. Alex odjede pryč s novou známostí, tak zajde k Mini, ale ta ji pošle do háje, že se ozvala, až už na ni Alex nemá čas. U Mini teď bydlí Franky. Mezi Liv a Franky by to nemohlo být horší.

Liv si najde na břiše bolestivou bulku a má strach, že by to mohla být rakovina, ale bojí se nechat vyšetřit. Chytají ji záchvaty vzteku, pohádá se s Mini, Franky řekne, že je její vina, že Grace umřela, ta jí ti vrátí, že Liv štve, že Matty i Nick chtěli ji, seřve i Riche, že ho zajímá maturita a není zničený kvůli Grace.

Ukáže se u ní Matty. Vrátil se a chce jen mluvit s Franky. Vezme ho tedy k Mini, ale obě holky Mattyho nevidí zrovna rády. Mini vyhodí i Liv. Tu zase chytne záchvat vzteku a začne Mini mlátit, až jí teče krev. Mini brečí a prosí Liv, aby přestala, že je těhotná.

Liv je na zhroucení. Má halucinaci Grace, která jí řekne, aby si vyřešila své problémy. Odhodlá se proto k doktorovi, kde ale sestra žádnou bulku nevidí. Celé to bylo v její hlavě, psychologické následky toho, co se stalo Grace. Doug pak vezme Riche, Liv a její malou sestru k hrobu Grace.

Hlavní postavy
Franky Fitzgerald
Liv Malone
Mini McGuinness
Rich Hardbeck
Grace Violet
Alo Creevey
Nick Levan
Vedlejší postavy
Bella Malone
Simon Sweetcheeks
Alex Henley
Receptionist
Maude Malone
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevLiv (neoficiální název)
Původní názevLiv
Rok natočení2012
Premiéra12. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka48 minut
Sledovanost premiéry486 000 diváků
Autoři profilu epizody