SLiDE

SLiDE (SLiDE) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Netty

2. dubna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Australští Skins?

Kdyby ve Skins nebyla Effy, tak se nebojím říct, že je Slide lepší a ve všech ohledech zábavnější než Skins, ale u tohoto seriálu zatím nemám vyloženě oblíbenou postavu. Po přečtení komentářů zde jsem čekala mnohem ostřejší humor, ale ten se nedostavil. Vlastně to samo o sobě ani není tak vtipné, akorát se parta dostává do absurdních a komických situací. U Skins je více vulgarity, drama, propracovanější a více "psycho" postavy.. .tohle nemá až tak daleko do amerických teen seriálů (ala O.C.), ale inspirace britskými skvosty je i tak znát. A čekala jsem, že se mi nejvíc zalíbí Eva (kvůli vzhledu), ale nakonec se mi asi nejvíc zamlouvá Scarlett, připadá mi nejzajímavější. Původně jsem si oblíbila Tammy, ale ta je prostě s tou svou rozvážností a trapnou láskou k Lukeovi čím dál otravnější. Uvidíme, jak se to vyvine dál, žádný větší příběh v pozadí tam není, takže je to spíš taková oddychovka, ale i tak si zaslouží pozornost...

Avatar uživatele
zuza99

13. srpna 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nudíte se?

První dva díly jsem hodně srovnávala se Skins a to byla pěkná blbost. Skins jsou totiž daleko víc špinavější (čti lepší). Jediné co mají seriály společné je věk hlavních postav.

Když jsem se tedy oprostila od spojitosti, tak mě seriál začal dost bavit. Nevím jestli bych někomu řekla "to musíš vidět", ale jestli se nemáte na co koukat, tak vás to asi neurazí.

Avatar uživatele
tichymord

27. března 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Srdcovka

Top teen seriál. Jěště o kousek lepší než Skins. Škoda, že se dočkal jen jedné řady.