plakát seriálu

Smash

(Smash)

Epizoda 1×03 – Enter Mr. DiMaggio
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Crew začne přemýšlet, koho obsadí do hlavní mužské role Joa DiMaggia. Všechny zaujme Michael, toto rozhodnutí ale vyplaší Julii. Karen jede na víkend domů do Iowy, kde její nejlepší přítelkyně slaví, že se jí brzy narodí dítě. Zároveň musí přemýšlet, jestli jí stojí zato potenciálně přijít o práci kvůli pár dolarům v muzikálovém sboru. Eileen se snaží sehnat investory pro Marilyn, ale nikdo jí moc nevěří, že dokáže uspět i bez Jarryho. Ivy nechápe, proč ji Derek ještě nepozval k sobě do bytu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Derek si dá schůzku s Karen v baru, náhle se tam ale objeví Dev a začne s Derekem nenápadně soutěžit, který z nich je lepší a úspěšnější Brit. Karen na víkend odjíždí do rodné Iowy, kde její kamarádka pořádá 'baby shower'.

Ivy má černé svědomí. Přemýšlí, jestli nezískala roli Marilyn jen proto, že spala s Derekem. Zároveň se ale bojí, jestli ji Derek jen nevyužívá, protože ji zatím nikdy nepozval k sobě domů; vždycky se scházeli jen u ní.

Eileen rychle dochází peníze - musí prodat i nějaké své šperky. V klenotnictví ale uvidí náušnice inspirované Marilyn a musí je mít. Jerry ji uvidí v restauraci a všimne si náušnic; myslí si, že je od někoho dostala jako dárek a začne žárlit. Eileen se snaží získat investory pro nový muzikál. Ti ale mají pochybnosti, zda Eileen dokáže produkovat tak velký projekt sama.

Crew muzikálu se dohodne, že ideální pro roli Joa DiMaggia by byl Michael Swift. V Julii hrkne - před pěti lety s ním měla aférku a nikdo o tom neví.

Ellis si myslí, že by měl dostat zaplaceno za nápad muzikálu Marilyn. Když se tak nestane, ukradne Julii zápisník ve snaze dozvědět se o ní nějaké drby. Sice se nic nedočte, ale díky jeho zvyku poslouchat potají za dveřmi uslyší Julii, jak se přiznává Tomovi o aférce s Michaelem.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Grenade (Will Chase)

Derek s Eileen sledují představení možného kandidáta na mužskou roli.

Redneck Woman (Katharine McPhee)

Karen je na oslavě a kamarádky ji přemluví, aby zpívala karaoke.

Mr. and Mrs. Smith (Megan Hilty, Will Chase)

Ivy a Michael zpívají duet z "Marilyn".
Hlavní postavy
Karen Cartwright
Ivy Lynn
Julia Houston
Tom Levitt
Derek Wills
Eileen Rand
Dev Sundaram
Ellis Boyd
Vedlejší postavy
Michael Swift
Frank Houston
Store Clerk
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEnter Mr. DiMaggio
Původní názevEnter Mr. DiMaggio
Rok natočení2012
Premiéra20. února 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry6 470 000 diváků
Autoři profilu epizody