Smash

Smash (Smash) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Publicity

Karen získá sólo v muzikálu, ale Ivy si to nenechá líbit. Rebecca se rozhodne pomoct Karen k tomu, aby z ní byla hvězda, začne ji brát sebou na večírky. Leo je nezvěstný, Julia s Frankem ho společně hledají. Rebečina pracovní morálka pokulhává. Ellis intrikuje o sto šest.

Derek pozve Karen na dřívější schůzku v tělocvičně. Řekne jí, že si myslí, že by byla skvělá Marilyn, že si ji živě dokáže představit. Vše slyší Ellis a jde ihned papouškovat Rebečinému asistentovi. Rebecca má další požadavky, tentokrát si přeje nahradit duet Mr. and Mrs. Smith nehudební scénou.

Tom a Julia jsou samozřejmě naštvaní. Tom ostře slovně zaútočí na Dereka, který by měl Rebeccu usměrňovat.

Rebecca pozve Karen večer ven. Jdou do klubu. Becca řekne svému asistentovi, že musí omrknout konkurenci (protože Derek považuje Karen "za svou múzu"), a donutí ji zazpívat si s kapelou Cooper. Karen vybere Run od Snow Patrol. Celý klub tleská ve stoje, včetně Rebeccy. Becca ji řekne, že není náhradnice, ale hvězda.

Další den na zkoušce Tom řekne Rebecce, že napsali s Julií novou písničku o Marilyn a její matce, že ji ale nebude zpívat ona, ale hlasy v její hlavě, tedy sbor. Rebecca navrhne, aby písničku zazpívala Karen.

Obě dvě pokračují ve svých nočních taženích. Dev jen vidí na internetu fotky Karen, jak si dává tequilla panáky. Víc než naštvaný je ale zmatený.

Julia a Tom nacvičují u Julie doma novou písničku. Přijde Frank, který přišel vyzvednou Franka. Ten ale není doma, vlastně psal Julii, že poslední dva dny byl u Franka. Julia s Frankem okamžitě zavolají policii.

Rebecca místo zkoušení míchá koktejly. Derekovy nervy jsou na pokraji přetečení. Jde za Eileen, aby si s Rebeccou opět promluvila.

Eileen má rande s Nickem. O přestávce k nim přijde Jerry s novou mladou přítelkyní. Eileen s Nickem se nenechají vykolejit. Nakonec z divadla odchází k Nickovi do bytu...

Karen vezme Deva na večeři do indické restaurace, aby ho seznámila s Rebeccou. Rebecce se v restauraci nelíbí. Vymlouvá se, že má alergii na oříšky, a ignoruje Devovy připomínky, že v žádném indickém jídle arašídy nenajde. Dev začne být otrávený. Večer se začne hrotit, když Rebecca začne Deva urážet a on jí to zdárně vrací. Karen už nemá sílu je poslouchat a zadívá se na plazmu z bollywoodem, kde vidí Deva, jak pro ni tančí a zpívá. Rebecca mezitím odejde.

Ellis poslal Karen z cizího telefonu SMS, že Julia má chřipku a že tedy nemusí chodit. Derekovi došla trpělivost. Když Karen nenajde, řekne, že bude zpívat Ivy. Ivy novou baladou dojme Eileen k slzám, tleská jí celá tělocvična. Rebecca ale není nadšená, řekne Derekovi, že si myslí, že tu písničku by měla zpívat sama Marilyn. Všichni se tváří rozpačitě, Rebecca na ni očividně nemá hlasové prostředky.

Leo se konečně ukáže doma. Řekne rodičům, že ví, že ta situace není jeho vina, ale že mu přijde, že se mu celý svět rozpadá. Julia ho obejme.

Zajímavosti

Písničky:
Run (Snow Patrol) - Karen: Karen zpívá v klubu před Rebeccou
A Thousand and One Nights (originál) - Dev, Karen, zbytek obsazení: Karen se zasní v indické restauraci (bollywoodské číslo)
Second-Hand White Baby Grand (originál) - Ivy: nová balada, Ivy zpívá "v mysli Marilyn"

HUDBA V EPIZODĚ

Run (Snow Patrol)

Karen zpívá v klubu před Rebeccou.

A Thousand And One Nights (Smash)

Karen se zasní v indické restauraci.

Second Hand White Baby (Smash)

Ivy zpívá "v mysli Marilyn".

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly
HonZajs000
naninka358