Smash

Smash (Smash) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Understudy

Příchod Rebeccy Duvall se o týden opozdí. Aby se neztrácel čas, Derek určí Karen náhradnicí, ta bude pro tento týden Marilyn. Eileen trápí investoři, Nick jí ale nabídne nečekanou pomoc. Julia se trápí kvůli situaci s Frankem. Tom a Sam se pomalu ale jistě zbližují, a Johnovi to neunikne. Ivy přemýšlí, jak docílit toho, aby ji vzali zpět do muzikálu.

Rebecca Duvall se zasekla na Kubě a nedostaví se tak na schůzku s potenciálními investory. Bude chybět celý týden, Derek, Tom a Julia tedy nasadí dočasnou náhradnici - Karen bude na týden Marilyn.

Dev nezískal povýšení, ale nedokáže to Karen přiznat. Karen se mu později prořekne, že to na ni Derek zkoušel, když si ji zavolal do bytu. Dev je naštvaný a nechápe, jak se Karen může vrátit do tělocvičny. Další den se Dev dozví, že může mít šanci získat místo ve Washingtonu.

Ivy na Karen žárlí a snaží se ji uškodit. Poradí jí, aby se víc vžila do Marilyn a začala si na zkouškách prosazovat svou. Karen to zkusí, a Derek, místo aby se na ni rozčílil, v ní konečně uvidí schopnost ztvárnit hlavní roli.

Sam a Tom se přátelí stále více. John si toho všímá a nelíbí se mu to. Když si Tom začne u snídaně číst sportovní rubriku novin, je to pro Johna poslední kapka. Řekne Tomovi, že jeho oči se vždy rozzáří, když se koukne na Sama, a dá mu sbohem.

Frank Julii neodpovídá na zmeškané hovory. Ta už to nevydrží a ukradne Leovi telefon, ze kterého Frankovi zavolá. Domluví si s ním schůzku, Frank se ale neukáže. Tom s Julií mají svou malou tradici. Každý rok si vyhledají, kde se hraje jejich první hra "Three on a Match", a jdou se kouknout.
Julia je ale hodně nervózní. Vybuchne, když ji s Tomem zpovídá novinář, a také když si Tom dělá legraci a řekne jí, že jsou jako manželský pár. Julia mu konečně přiznává, že Frank přišel na její aférku a odešel z domu.

Inverstoři vyhrožují, že odstoupí, když brzy neuvidí Rebeccu. Eileen je zoufalá, Nick má ale řešení - dohodí jí nového investora, bývalého rockera Randyho Cobru.

Eileen konečně může slavit. Rebecca přijede již následující den. Derek to jde oznámit Karen a rovnou se omluví za to, že to na ni zkoušel první noc. Po omluvě odchází, na cestě z bytu ale natrefí na Deva a ten mu dá pěstí. Karen musí vyběhnout ven a odtrhnout je od sebe. Dev vybuchne a řekne Karen, že chce, aby odešla z muzikálu, a aby se přestěhovali do Washingtonu. Karen mu řekne, že Marilyn má všechno to, pro co si přišla do New Yorku. Dev odejde a bouchne za sebou dveřmi.

Rebecca Duvall se konečně objevuje na scéně!

Zajímavosti

Písničky:
Breakaway (Kelly Clakrson) - Ivy: Ivy sní o tom, jak se vrací do role Marilyn
Don't Say Yes Until I Finish Talking (originál) - Tom a mužská část Bombshell: nové číslo muzikálu
Three on a Match (originál) - Three on a Match: Tom a Julia koukají na středoškolské vystoupení jejich první hry
Never Give All the Heart (originál) - Karen: Karen zpívá baladu v roli Marilyn

HUDBA V EPIZODĚ

Breakaway (Kelly Clarkson)

Ivy sní o tom, jak se vrací do role Marilyn.

Don't Say Yes Until I Finish Talking (Smash)

Tom a mužská část Bombshell tančí nové číslo muzikálu.

Never Give All the Heart (Smash)

Karen zpívá baladu v roli Marilyn.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly
HonZajs000