plakát seriálu

Smrt nás spojí

(Dead to Me)

Názory uživatelů

She could be a crazy a person..

Pri niektorých seriáloch veľmi oceňujem, že sú jednoducho vypustené naraz a počas voľnejšieho dňa je reálna šanca ich bez problému bingnúť. Tento patrí k nim. Či už počas horúceho letného dňa keď sa Vám zaparuje mozog, alebo počas nudného zimného večera, tento seriál má také príjemné ľahké tempo a zopár (ne)čakaných zvratov a jednoducho by som ho radila medzi oddychovky so štipkou divnosti :D.

Hlavné postavy sa "náhodou" stretnú v podpornej skupine a tam to všetko začne. Človek už od začiatku tak nejak tuší celý ten hlavný zvrat, ale ani napriek tomu ho to neprestane baviť pozerať. Hlavné postavy som si obľúbila hneď od prvého momentu. Každá je úplne iná a každá je šialená svojim vlastným spôsobom. Sú svojské a nie každému sa zavďačia, ale mne sadli perfektne. Seriál považujem za takú čiernu komédiu a aj tie vtípky a záver celej série sa nesú v takom duchu. Čakajte sarkazmus a občas naozaj nevypočítateľné správanie, ale to je práve to čo ma udržalo pri obrazovke.

Je pravda, že niektoré pasáže mi ubiehali pomalšie, každopádne však seriál odporúčam. Dobré herecké výkony a veľký palec hore za celú dejovú líniu a zobrazené emócie, ktorými si postavy prechádzali.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Holky se rozjely..

Tolik zvratů a přelévání sympatií, jak se postupně rozkrývaly další a další fakta o všech zúčastněných včetně přejetého nebožtíka. Ovšem nad tím vším stejně visel ten neoddiskutovatelný fakt, že od nehody se neujíždí kvůli záchraně vlastního zadku. Ať jsou okolnosti jakékoliv...někoho srazit autem se může stát každému (kolik bláznů se pohybuje po cestách v noci v tmavém oblečení..), ale ujet je zločin. Každopádně konec první série, další pecka, mě zaskočila (a rozesmála) a netrpělivě vyhlížím další sérii :-).
A taková poznámka všeobecně, Jen je označována jako velmi vzteklá a neovládající se osoba. To je to jejich americké specifikum, stejně jako jsou v chápání nahoty , či kdo už je alkoholik. My to máme nastavené mnohem benevolentněji a není u nás alkoholik člověk, který si dá občas pár skleniček vína, bereme normálně nahé batole či dítě do těch cca 5 let někde u vody (v USA neodvysílají reklamu na plínky s holým zadečkem miminka, i tohle vadí, žila jsem tam) a také se nepodivujeme nad prudší reakcí člověka v takových okamžicích, které zažívala Jen.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí