Smrtonosná zbraň

Smrtonosná zbraň (Lethal Weapon) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
peta2q

26. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Lethal Weapon

Okej, nečakala som to. To, že sa náhodou dostanem k akčnému seriálu, a zamilujem sa tak, že normálne chcem, aby mi dali minimálne ďalších 20 epizód hneď teraz lebo je mi málo :D Pôvodné filmy som videla, ale nikdy som nebola fanúšik, tak som myslela, so seriálom to bude podobné. Ale: zamilovala som si najmä postavu Riggsa, od prvej minúty ako sa objavil na scéne a nakráčal s kľudom do prostriedku rukojemníckej drámy. Páčia sa mi šialené akcie, vtipné dialógy a to, ako spolu Murtaugh a Riggs fungujú. Teším sa na druhú sezónu :)

Avatar uživatele
štelér

17. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Klobouk dolů,to se povedlo.....

Když jsem před nějakými 25 lety viděl první díl čtyřdílné filmové série Smrtonosná zbraň,tak jsem se dobře bavil a stejně tak tomu bylo i u dalších dílů,protože Martaugh a Riggs byli fakt skvělí parťáci.
Nedávno jsem zjistil,že byl podle této série natočený i seriál a jelikož vím,že ne všechno co se má něčemu podobat se vždy povede,tak jsem k jeho sledování přistoupil s určitým despektem,ale musím přiznat,že to byla velká chyba,protože tady se to opravdu povedlo.Pravda je,že scény jsou oproti filmu akčnější a trikově dokonalejší,ale dnes jsou jiné možnosti než tenkrát.Velkou výhodou tohoto seriálu je,že od začátku do konce je zachována původní předloha a divák se neztrácí v ději,který na sebe díl po dílu navazuje (soukromý život,vztahy na stanici atd.) i když co díl,to jiný případ.
Prostě jsem se dobře bavil co oceňuji nejvíce je to,že i při změně hlavních představitelů seriál neztratil svůj náboj a humor oproti předloze......

Avatar uživatele
assbest

9. října 2016

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Tak tohle jsem necekal...

cekal jsem odvar z filmu, bez MG a DG a dostal necekanej narez.
Hlasky slusny, obsazeni me sedi, slape to...po delsi dobe 90%
A jak to vypada, nebudou mit problem s tim udrzet stejnou uroven i v dalsich dilech (videl jsem zatim dva)

Avatar uživatele
Hrus

30. ledna 2017

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Leathal Weapon

Ačkoliv filmy mám v oblibě, tenhle seriál mi nesedl. Je sice kvalitně natočený, ale tahle verze Riggse a Murtaugha mi nepřirostla k srdci, spíše naopak. Když odečteme z každého dílu nějakou tu menší demolici, občasnou přestřelku nebo honičku (akce tu je, ale na "akční" seriál je dost slabá), zbydou nám dialogy mezi hlavní dvojkou, někdy vtipné, někdy trochu trapné, otravná Murtaughova rodina a pár nezajímavých postaviček z okrsku. Pořád by to mohlo být slušným seriálem, kdyby mi byla hlavní dvojka trochu více sympatická. Ale vadí mi, že Murtaugh je zde vykreslenej jako šašek, co pořád vtipkuje, který jednu chvíli slibuje manželce, jak bude kvůli zdraví opatrnej (prodělal infarkt, ale vypadá jako hodně sportovní čtyřicátník) a hned se vrhá za Riggsem do akce. Naopak Riggs má hodně vážnejch momentů, abysme všichni věřili, že opravdu může spáchat sebevraždu, je to vožralej bezdomovec, má hnusnej knír a dlouhej pramen mastnejch vlasů, co mu pořád padá do čela a mě to hrozně irituje. Jsem přesvědčenej, že lidem, co nebude vadit hlavní dvojka, se bude seriál líbit, i když mě přijde, že mix mezi akcí, komedií a detektivkou je zde ve výsledku slabý, protože ani jedna část nijak nevyniká nad ostatními a proto se to rychle okouká. Hodnoceno po 5. díle.