plakát seriálu

Podfu(c)k

(Snatch)

Názory uživatelů

Líbilo?!

No nevím, prvních pár dílů mělo šťávu a docela dobře se na to dívalo. Potom se to dle mého zbytečně natahovalo včetně dějových zvratů (předlohu jsem neviděl). Když už jsem tomu dal šanci a chtěl vidět jak to dopadne, tak jsem byl zklamán. Poslední díl se mi vůbec nelíbil a byl odfláknutý včetně chyb, jakoby narychlo přes noc někde ve sklepě napsaný. Kazí to i můj celkový dojem.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

You in or you out? Well, Im out.

Film som (asi) nevidela, a teda nemám ako porovnať.

Pekný mix krimi, drama a komédie s bohovským obsadením (kvôli ktorému som to zapla). Luka mám veľmi rada, dúfam, že bude naďalej točiť tak dobré seriály. Samozrejme aj Rupert či Ed, no aj tí (aspoň pre mňa) menej známi herci podali pekné (aj keď miestami priemerné) výkony.
Celé je to postavené na záporákoch, ktorých si však obľúbiš a fandíš im (čo po tom, že sú zlodeji? Hlavne, že sú pekní, charizmatickí, miestami vtipní a podobne).

Na spracovaní sa mi páčila super hudba, kamera a zapracovaný vtip.
ALE. Príbeh nezaujme každého (niektoré časti som sa musela aj ja siliť). Síce to má len 40+ minút, ale niektoré scény tam boli zbytočné a predlžovali to (dalo sa to dať aj na menej ako 10 častí). Miestami to vyzerá na samú akciu, strieľanie, naháňačky, no v celku to je celkom spomalené a nudné (stiahla som si Tetris do mobilu, aby som sa pri tom zabavila).

Nejak by som tento seriál neodporúčala, ledažeby sa niekto veľmi nudil a nevedel čo so životom.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Snatch

Kvalitní seriál s rychlým spádem a dobrým námětem (film na kterém je seriál založen jsem neviděl). Je to perfektní na odpočinkové večerní sledování, kdy se člověk u seriálu pobaví. Hudba, kamera i scénář krásně zapadají do sebe a seriál tak působí autenticky. 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk