plakát seriálu

Sonny ve velkém světě

(Sonny with a Chance)

Názory uživatelů

So Random & Mackenzie Falls

Na tenhle seriál jsem natrefila kdysi v roce 2010, kdy jsem byla ideální Disney věková skupina a oblíbila si ho. Pak ležel 4 roky hluboko v mých vzpomínkách, až do doby, kdy jsem se rozhodla podívat na Melissu & Joeyho. Protože se ve třetí řadě objevil v jedné ze skorohlavních rolí Sterling Knight. Tak jsem si vybavila Sonny a rozhodla se, že se se svým dalším maratonem vrátím zpátky v čase. I přesto, že jsem seriál viděla naposled nejspíš někdy na konci roku 2011 a že si budu nejspíš toužit vyškrábat oči. Ale víte co? Pořád se mi to líbí a chápu své 12leté já. Vlastně se ve svých šestnácti cílovce až tak nevzdaluji, dítě jsem pořád.
Tohle je taková něco jako pohádka od Disney, proto ho tak i beru, nebudu předstírat, že je to veledílo. Je to takové disneyovsky pitomé, stejně jako postavy. Ale na druhé přesto úžasně sympatické a vtipné, mile střelené. Skeče mě bavily (i když psíka Gassieho bych si odpustila). A celkově můžu s klidem říct, že se mi seriál líbil a že ty tři dny, za které jsem seriál dokoukala, rozhodně nebyly ztráta času.
Doufám, že není nějaké nepsané pravidlo, že postava, podle které se seriál jmenuje, musí být divákova nejoblíbenější. Protože u mě na celé čáře vyhrává právě Chad Dylan Cooper (Sterling Knight). Ať už v řadě první nebo druhé. Tawni, Gradyho, Nica i Zoru mám ráda. Naopak někde na chvostu je u mě právě Sonny Munroe (Demi Lovato), která mi prostě nesedla. Což se projevilo hlavně v posledním díle druhé série.
Sice už jsem teď někde jinde, ale Sonny jsem projela díl za dílem a vážně si to užila. Možná, že na Sonny zas někdy za pár let narazím a že mi konečně začne vadit, jaká blbost to je, ale prozatím si připouštím, že se mi to i tak, nebo možná proto líbí. V rámci disneyovek dávám palec nahoru a fakt tomu tu stovku asi dám.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pořád lepší než nějaká Hannah Montana

Toto je další stupidní komediální show. Od roku 2005 utrpěl Disney velký pád. Mám v paměti od Disneyho klasické show jako jsou třeba Mickey a Minnie, Recess, Famous Five, Kim Possible a další, ale teď to jde s doplněním kanálu bídně a to hlavně díky stále se opakujících scénách a klišé postav.

Charaktery:

Upřímně postavy jsou nudné a jednorozměrné. Nedají se s nikým spojit a zejména herecké schopnosti herců jsou příliš špatné. Takže, tady je stručný přehled obecné každého charakteru:

Sonny = "nová holka", která se snaží až příliš zapadnout. (Ta její přilíšná šťastná nálada je někdy až k zbláznění)
Tawni = blondýna, "diva", která se zajímá jen o sebe a módu. Ale dokáže být i milá.
Nico = Jedna z hlavních priorit Disney channelu je, aby kanál nevypadal zvenčí jako rasista. Proto bylo nutností, aby show dostala jednu hlavní postavu černé rasy, která se snaží být těžce vtipná a je pekelně hloupá.
Grady = bílá verze Nica.
Zora = divná vlezdoprdélka, která posunuje šílenost na novou úroveň a potřebuje psychickou pomoc.
Chad = mužská verze Tawni, který se stane v pozdější serii Sonnyním přítelem. Proč?

Děj:

Děj jako obvykle nemá žádný smysl a je to skoro jako vždy stejné staré klišé, jenž se týká Sonnyniného vměšování a snažení se změnit přirozený chod věcí, Tawni je přirozeně mrcha, Zora je příliš kličkující postava, Nico a Grady bůhví co vymyslí příště a není epizody, kde by Chad neobdivoval sám sebe.

Hodnocení:


Pokud chcete vidět sitcom zapnete si nejspíš HIMYM nebo TBBT, přesto to není zlé stejně jako So Random, což je levný ''SWAG'' mínus Demi Lovato. A I když já osobně mám přátele seriálově na úrovni, ani jeden z nich nepatří k těm, co by neviděli ani jeden díl Disneyho ''cool'' seriálu. Přece nejsme na to nikdy staří, že?

50 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sonny

Na Sonny jsem se dívala jen o trochu radši jak na Hannu Montanu. Smála jsem se a bavila při "kvalitních" vtípcích. Nejvíce se mi líbil Chad, který se dal později dohromady se Sonny. Ovšem konec mi přijde trochu nedokončený... Ale není to snad jedno, opět je to seriál pro malá děvčátka.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sonny..

Na to, že je to od DCH tak se na to dá dívat a jsou tam často vtipné hlášky nebo scény. Za mě super oddychovka při které se zasmějete :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Docela kravina ale...

Je to kravina, ale na zahnání nudy, nebo pro zasmání dobrý. Mám tam ráda Chada a tu jeho rádoby povrchnost. je to občas sranda, ale nic víc. A takhle to beru :)

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Do they Sonny? Do they reaally?

Neznášam Disneyovky ako Hannah Montana, či Wizards a neviem čo tam ešte chodí. Ale tento seriál fakt môžem, či už kvôli večne vysmiatej Demi, povrchnému Chadovi, či večne len do seba zahľadenej Tawni. Nico a Grady sú postavy, bez ktorých by to síce nebolo ono, no nie sú u mňa nejak zvlášť obľúbené. Zoru nemá veľmi rada okrem scén s malou Dakotou. To jej syčanie "Evil" zakaždým, keď ju stretne ma vždy pobaví. Nie je to nič svetoborné, no pre mňa je to fajn oddychový seriál, ktorý dokonca občas aj pobaví :) Narozdiel od ostatných Disneyoviek, pri ktorých sa mi chce skôr zvracať.

Malá poznámka, je potrebné pozerať v angličtine! Dabing totiž úplne zabíja väčšinu vtipov, ktoré nakoniec preložené vyznejú úplne zle a trápne. Takže jedine v originále :)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk