plakát seriálu

Soukromé pasti

(Soukromé pasti)

Názory uživatelů

Každý pes jiná ves

Je těžké souhrně posuzovat tenhle cyklus příběhů, který nemá navzájem prakticky nic společného, snad kromě času kdy se vysílá v televizi.Jinak je zde pokaždé jiné herecké obsazení a samozřejmě, odlišné je i jméno režiséra. K těm hercům bych si dovolil jednu poznámku: docela by mě zajímalo co se stane až dojdou ty "áčková" herecká jména,která zatím každý díl výrazně táhla nahoru.Nova pak bude mít možnosti dvě: buď celý projekt ukončit (a nikdo z nás asi nevěří že se to stane-pokud to bude mít slušnou sledovanost) nebo nastoupí garnitura, jejichž jedinou hereckou zkušeností je maximálně tak zrůdnost typu Ulice a kvalita půjde rapidně dolů.Ale uvidíme,třeba nás Nova překvapí a přijde s nějakou další možností. Každopádně některé díly jsou "silnější" a některé slabší,ale zatím je to takový lepší průměr.Díky krátké stopáži není možné zabývat se hloubkou charakterů a dalšími elementy které obvykle tvoří příběh,takže režiséři mají celkem snadnou úlohu:převyprávět vždy celý děj tak,aby byl pokud možno srozumitelný co největšímu počtu diváků.Někde jsem se dočetl že příběhy mají být inspirovány skutečnými životními případy. Nemusím doufám dodávat že se skutečnými lidskými osudy mají tyto povídky společného asi tolik jako Včelka Mája se životem zvířat v divoké přírodě.Nutno však říct že Nově patří potlesk za výrazné odklonění od svého dosavadního stylu, který spíše urážel dobrý vkus.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Soukromé pasti

Projekt, který obsahoval jak slabší díly, tak díly, u kterých jsem bez hnutí zírala a měla husí kůži (např. Tatínkova holčička).
Herci jsou pro příběhy výborně zvolení, výhodou je také to, že na sebe díly nijak nenavazují, takže když o jeden přijdete, nic se nestane:)
Pravdou je, že tu asi nebyl díl, u kterého bych se vyloženě nudila, každý měl něco do sebe a určitě to nebyla ztráta času. Doufám, že se nějakých nových dílů ještě dočkáme. Leč bohužel, ordinace v růžovce asi na lidi zabírá víc...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Soukromé pasti

Když se Soukromé Pasti v televizi objevily, hleděla jsem na každý díl s otevřenou pusou a nemohla se dočkat dalšího. Nikdy předtím jsem nic podobného neviděla a byla jsem naprosto unešená. Možná to bylo tím, že mi v té době bylo "teprve" dvanáct, možná tím, že jsem nic podobného neviděla, ale rozhodně jsem Soukromé pasti řadila mezi své nejoblíbenější seriály. Když se pak objevily Nevinné lži, brala jsem to jako "vykrádačku" Pastí a proto jsem taky seriál měla ráda "o něco míň". V dnešní době, po opětovném shlédnutí, ale můžu říct, že jsou seriály na úplně stejné úrovni. Každý z nich má vynikající, průměrné a velmi špatné díly zhruba ve stejném poměru, proto hodnotím úplně stejně. Z první série Pastí do dnes miluju díly Tatínkova holčička, ve kterém Miroslav Etzler předvedl tak skvělý výkon, že jsem jej od té doby považovala ještě hodně dlouho poté za jednoho z nejlepších českých herců, a pak samozřejmě Malý terorista, který mě opravdu skvěle pobavil. Druhá řada pak byla samozřejmě o něco slabší, až na poslední díl - V síti, který rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější. Kryštof Hádek v roli stalkera byl prostě tak naprosto geniální, že si vůbec v této roli nedokážu představit jiného herce.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Soukromé pasti

Na Novu jde skutečně o pokrokový počin. Největším kladem jsou kvalitní herci, kteří dodávají každému příběhu punc té jedinečnosti, kterou se liší od ostatních seriálů, a že jich tam je spousta.
Kvalitativně se bohužel jednotlivé příběhy hrozně liší. Jsou díly (jako třeba naprosto neskutečná Tatínkova holčička), kde člověka jenom mrazí a svírá každá emoce, kterou dá herec najevo, díly, které zaujmou a díly, kde se člověk nudí a proklíná sám sebe, že si to kdy pustil.
Nicméně pořád jde o pokrokový počin, u kterého ale stojí za to si pustit pouze některé z epizod.
Jsem zvědavá na pokračování.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak to vidím já...

první dojem: Docela to jde. herci dokonce i hrají, což je u českých seriálů vzácnost a příběh se snaží být silný a psychologicky složitý. Hercům jsem něco i věřil a chvílemi to i působilo realisticky. Seriál jde jen těžko hodnotit celkově, protože jde o samostatné příběhy. Já navíc zatím viděl jen jeden.
Je vidět, že scénáristé se snaží, ale stejně je to takové... rychlé. Od příběhu "Jiná láska" bych čekal nějaký úvod nebo alespoň nějaké jiskření. Místo toho se postavy líbají dřív, než vůbec známe jejich jména.
Tuhle sérii nechci zatracovat, protože ze současné vlny nových českých seriálů se mi zdá nejlepší. Mohlo by to být něco.

60 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Soukromé pasti

tak to je tak na pul nektere dili sou dobry a nektery zase nudny o nicem ale jinak je to super napad :)

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Hlavou proti zdi

Tak tam ani nebyl účel dělat něco komplexního, souvisejícího. Alespoň myslím. Všechny byli zajímavé a dobře herecky obsazené. Některé z nich byli, řekla bych, vyjímečně povedené.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Milé překvapení

Asi určitě nejlepší český seriál.Konečně se podařilo něco,co se odlišuje od všech vékávéček a podobných hloupostí.Hallelujah.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Cyklus z reálných životů

Reálné příběhy z nichž běží občas mráz po zádech. Dle mě se jedná o jeden ze zdařilejších projektů české filmografie. Ocenila bych, kdyby se objevila další část příběhů, protože se jedná o kvalitu tak málo dnes vídanou.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí