Špion

Špion (Spy) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
anjoa

10. února 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Spy

Spy je pohodový vtipný seriál. Námětem sice může připomínat Chucka, ale přijde mi takový dospělejší. Je to v podstatě komedie o dysfunkční rodině maskovaná za špionážní komedii, přičemž v osobě Tima dochází k plynulému prolnutí obou aspektů.
Hlavní hrdina Tim na začátku vypadá jako naprostý loser. Jeho syn Marcus ho pravděpodobně nenávidí a s exmanželkou závislou na lécích vede bitvu o synovo opatrovnictví. Úplnou náhodou se Tim stane tajným agentem v MI5, o čemž ví jenom jeho podivínský kamarád Chris. Timův nový šéf je totální pako. Téměř všechny postavy jsou vážně pošahané, že ve většině situací ňouma Tim působí jako jediný racionálně myslící člověk.
Mým oblíbencem však není Tim, ale jeho syn Marcus, takový neuvěřitelně otravný chytrý malý hajzlík, a jeho přítelkyně Justine, která ho často musí krotit a je asi jediným člověkem, kterého Marcus respektuje. Vůbec bych se nedivila, kdyby měl pod postelí schovaného Machiavelliho Vládce, protože o tom, jak získat a udržet si moc, toho ví na svůj věk fakt hodně:-) Taky mám ráda Chrisovy jmenovky na uniformě.
Hlavní důraz se klade na komediální stránku, akci tu nečekejte žádnou. Seriál se totiž většinou věnuje Timovu soukromému životu. Na Spy se mi líbí, že není přesycen rádoby vtipnými scénami podkreslenými umělým smíchem, kde má divák skoro povinnost se smát. Tady ten humor není nucený, tak nějak plynule prochází celým dílem. Na dnešní standardy asi bude příliš jemný, ale seriál je i tak zábavný.
A navíc Darren Boyd se zbraní vypadá vážně dobře:-)

Avatar uživatele
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Špion

Tak tohle je pecka. Není to tradiční sitcom, a právě o tom to je. Humor je nenucený, ale skvělý, vtipů je spousta a herci jsou naprosto parádní, zejména pak Robert Lindsay a Matthew Baynton a hlavně pak ten Examinátor je bezkonkurenčně nejlepší postavou a až na torchu do očí bijící přeobsazení Phillipa ve druhé sérii si nemám na co stěžovat. Tenhle výsostně britský sitcom mi vyloženě kápnul do noty a to snad ještě víc, než třeba Miranda, takže je velká škoda, že to má tak málo dílů. První série je lepší, ale ta druhá je horší jen o hodně, hodně malý kousíček, tu ale svým příchodem perfektně okořenil příchod Portise a celý seriál pak vztah Tima a jeho kolegyně. Nápad na sitcom originální, herecký koncert jak herců, tak i dabérů, zejména Pavla Rímského, skvělá hudba, záplava lehkých, ale skvěle fungujících vtipů a povedené, svižné zápletky. Špion je prostě další, neprávem opomíjený seriálový klenot, který stojí za pozornost a pro mě osobně představuje svěží vzduch a čím dál větší srdcovku, u které se neuvěřitelně těším na další díly. Za mě bez debat všechny palce nahoru a obrovské doporučení. Robertovovi Lindsaymu bych opravdu dal nějakou cenu, je skutečně geniální a já ho v té roli žeru. 100%. A jeden díl za všechny: 2x06, Prověrka Examinátora.

Avatar uživatele
Rimmerson

29. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tim je borec !

Po shlédnutí celé první série a dvou dosud přeložených dílech druhé serie musím říct že tento seriál je jednodušem oje srdcovka. Je vtipný obsahuje opravdu bláznivé a dobré charaktery jako až moc inteligentní 8 letý syn Marcus nebo bláznivý kamarád Chris nebo také jeho šéf no těch skvělých postav je tu opravdu hodněCelý seriál pusobí neotřele zábavně a je hlavně plný skvělého britského humoru kterého není nikdy dost. No podtrženo sečteno je to opravdu užasná a humorná oddechovka plná kvalitního humoru Doporučuju všem milovníkům britského humoru !

Avatar uživatele
majka147

22. listopadu 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Tim a špión ?

Ja milujem špiónske komédie dlho som hľadala niečo čo mi aspoň trochu nahradí môjho milovaného Chucka . Spy bol však niečo iné ale sklamaná som nebola. Britský humor to je moje (ale zas nie uplne vždy :D ). Ale tento seriál mi výborne padol. Tim je skvelá postava samozrejme je fajn aj jeho podarená rodina a samozrejme nový kolegovia. Timov kámoš bol ale už niečo iné . Občas mi pripadal ako uplný retard a inokedy ako genius.
Prvá séria bola úžasná. Druhá trošicku klesla nižšie ale stále pobavila. Koniec seriálu som očakávala zas niečo iné ( že sa ostatné alebo aspoň niekto dozvie o Timovej práci.) Ale ukončenie bolo skvelé napriek všetkému a preto dávam 100% Tento seriál si to zaslúži