Společná terapie

Společná terapie (Common Law) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Gun!

Wes s Travisem chodí k novému terapeutovi, který jim ale vůbec nesedí. Rozhodnou se tedy, že se pokusí přesvědčit dr. Ryanovou, aby je vzala zpátky. Ta po nich chce, aby jí odpověděli na otázku, které se celou dobu vyhýbali - proč Wes vytáhl na Travise zbraň.

Kluci se rozpovídají o Pack-Manovi. Kamarád, který je oba seznámil. Pak se přidal ke skupince policistů, kde nabral podezření, že si nechávají věcné důkazy z loupeží poté, co zloděje zabásnou. Pack-Man byl zabitý a kluci vinili vedoucího tohoto týmu. U soudu ale nebylo nic dokázáno a byl vydán soudní příkaz, že se k nim už nesmějí přiblížit.

Travisovi to ale nedá a pátrá dál. Pohár trpělivosti přeteče, když mu protivník zašeptá do ucha, že Pack-Mana opravdu zabil, ale že mu to nikdy nedokážou. Travis vytáhne zbraň a chce po něm jít. Wes se ho snaží zastavit po dobrém, ale Travis nereaguje, proto na něj Wes vytáhne zbraň. V tomto momentu si jich všimne celé oddělení včetně kapitána a důsledkem je povinná terapie.

Kluci se v přítomnosti s touto skupinkou policistů opět setkají u nového případu. Rozhodnou se, že si na ně počíhají, což jim vyjde, ukáže se, že měli celou dobu pravdu. Jsou osvobozeni od terapie a jdou za dr. Ryanovou, aby jí tu novinu řekli. Místo toho, aby se rozloučili, jí ale požádají, zda by nemohli v terapii pokračovat dobrovolně, protože za tu dobu, co tam chodí, se jejich pracovní vztah výrazně zlepšil.

HUDBA V EPIZODĚ

All I Need (Awolnation)

Na konci scény v místnosti s důkazy, pánové si potřásají rukama.

Sail (Awolnation)

Travis si nasazuje neprůstřelnou vestu a Wes se ho snaží zastavit.

Hands Of Time (Groove Armada)

Wes je s Travisem před centrem a přiznává se mu, že dál vyšetřoval případ SIS týmu...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly
megawir