Spravedlnost

Spravedlnost (Justice) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Závislí

Mladý muž Daniel Benson je údajně zavražděn poté, co ho jeho přítelkyně Molly Larusová strčila z balkonu v centru pro léčbu závislostí. Zatímco on leží dole na zemi v kaluži krve, dívka zmizí.

Tom Nicholson z prestižní advokátní kanceláře TNT&G shodou okolností zná nejen Molly, ale i jejího otce – majitele restaurace Franka. Dívka se stala závislou poté, co auto, které řídila, mělo nehodu, při níž zemřela její matka. Molly si to dodnes vyčítá.

Tom se pokouší najít Molly dřív než policie. To se mu podaří. Přestože Molly tvrdí opak, je v její krvi zjištěn zbytek heroinu, stejně jako na její platební kartě, která byla nalezena na balkoně, odkud spadl Daniel. I on měl v těle heroin, ten ale byl jiný, než užila Molly. Další chovanka centra Kate Lambertová tvrdí, že v den vraždy slyšela, jak se Molly s Danielem hádají a že pak z ulice viděla, jak Molly mladíka shodila přes zábradlí balkonu. Z místa, kde stála, nic takového ale viděl nemohla.

Molly se sama přihlásí na policii, je zadržena a propuštěna na kauci. Tom Nicholson a jeho kolegové připravují její obhajobu. Najdou dealera, který ji zásoboval heroinem, a Tom se neudrží: praští dealera pěstí a vyrazí mu několik zubů. Don Trott ihned případ přidělí Lutherovi, protože Tom je příliš osobně zaangažován.

Od dealera se advokáti dozvědí, že dodával jisté terapeutce do centra drogy. Jak se ukáže, jedná se o Amber Wilsonovou, bývalou narkomanku, která se údajně vyléčila a nyní sama vede skupiny závislých. Vypadá to, že Molly s ní měla poměr, což dívka po delším zdráhání připustí: cítila se v centru velmi osamělá a zároveň chtěla skoncovat známost s Danielem. Ze žárlivosti by tedy mohla vraždit i Amber...

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon