plakát seriálu

Springfloden

(Springfloden)

Názory uživatelů

Krimi ze Švédska

Severská kinematografie opět nezklamala a přišla s dobrým krimi seriálem Springfloden,ve kterém se řeší vražda která se odehrála před patnácti lety a pmáhá ji řešit studentka policejní akademie.Zprvu se děj odehrává v několika rovinách a s přibývajícími díly zjistíme,že vše do sebe zapadá a také,že zapojení této studentky není až tak bezúčelné,protože se velice blízce týká i její rodiny.Musím říct,že mně vyloženě dostalo perfektní vyústění celého případu v závěrečné části.
po seriálech jako byl Bröen,Zločin a další i tento má v sobě tu typicky chladnou atmosféru severu.Na plný počet to nevidím,protože mi tam něco chybělo,ale poctivých 90% si jistě zaslouží.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bezdomovec Kjell

Další ze severských seriálů, kde mladá studentka policejní akademie dostala přes prázdniny za úkol popohnout jedním z mnoha nevyřešených případů z minulých let. Obětí byla tehdy mladá, těhotná žena, zahrabaná do písku v zálivu a zaživa pak pohřbena mořským přílivem, sledována několika lidmi. Vyskytuje se zde hodně bezdomovců, pochopitelně i na určitých vyšších místech nastává panika Postupně se nalézají svědkové, ale současně přibývají další mrtví, tak uvidím jak to bude po sedmém díle vyvíjet dál?
Jsem spokojená a ani po ne zrovna očekávaném finále hodnocení neměním. A na Kjella se musím podívat v nějakém jiném filmu, protože toho bezdomovce hrál tak přesvědčivě, jako by to pro něj byl normál.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé