Star Trek: Enterprise

Star Trek: Enterprise (Star Trek: Enterprise)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Delfská oblast

K Zemi dorazí podivná cizí sonda, která bez varování vypálí na Zemi svůj smrtící paprsek, který se zařízne do oblasti od Floridy po Venezuelu a zabije milióny lidí.

zdroj: voyager.cz
(s laskavým svolením Hypospray)

Enterprise je povolána zpět k Zemi a Trip se dozvídá, že mezi mrtvými je i jeho sestra. Při cestě domů jsou zastaveni loděmi Sulibanů a Archer se opět ocitá v Silikově zajetí. Tentokrát je to ale jiné. Silik ho zavede ke svému pánovi, tajemnému muži z budoucnosti, který Archerovi odhalí, že za útokem na Zemi je rasa zvaná Xindové pocházející z Delfské oblasti.

Podle něj Xindové věří, že Pozemšťané někdy v budoucnu zničí jejich mateřskou planetu a tak se rozhodli pro preventivní úder. Tuto informaci dostali od někoho z budoucnosti a nyní staví ještě silnější zbraň, kterou Zemi nadobro zničí. Důvod, proč muž z budoucnosti Archera infomuje je ten, že odpálení zbraně byl velmi narušilo jeho minulost.

Enterprise je propuštěna a opět zamíří k Zemi, aby se připravila na nebezpečnou výpravu do Delfské oblati, kde neplatí fyzikální zákony a které dělá z lidí šílence. Cestou je ale dostihnou Klingoni, kteří prahnou po Archerově smrti...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir