Star Trek: Enterprise

Star Trek: Enterprise (Star Trek: Enterprise)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Odměna

Posádka Enterprise se setkává s Tellaritem Skalaarem, který jim nabídne, že je provede po nedaleké planetě. Jakmile se ale dostane na palubu, zaútočí na "uvítací výbor" a podaří se mu omráčit a unést kapitána Archera. Enterprise nemůže sledovat jeho loď, protože Skalaar střelil do gondol Enterprise a tak přišli o warp.

zdroj: voyager.cz
(s laskavým svolením Hypospray)

Archer se mezitím probouzí obklopen energetickým polem a od svého věznitele se dozvídá, že Klingoni vypsali na jeho dopadení odměnu a Skalaar si ji právě letí vyzvednout.

Klingoni po Archerovi pátrají jako po uprchlíkovi z vězení na Rura Penthe. Jonathan se snaží Tellarita přesvědčit, že je nevinný, ale Skalaar je pevně rozhodnut ho předat Klingonům, aby za získanou odměnu mohl vykoupit svou loď.

Zanedlouho ale narazí na dalšího lovce odměn, který požaduje, aby mu Skalaar Archera okamžitě vydal. Když Skalaar odmítá, druhý lovec na Tellaritovu loď zaútočí.

Mezitím na Enterprise byla T'Pol nakažena zvláštním mikrobem, který aktivoval její pářící pudy a tak má doktor Phlox plné ruce práce, aby si ji udržel od těla a při tom zachoval diskrétnost...

Zajímavosti

Hvězdný deník více z této kategorie

21. 3. 2153

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir