Star Trek: Enterprise

Star Trek: Enterprise (Star Trek: Enterprise)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Spolurodič

Enterprise přilétá k superobří hvězdě a Archer se už nemůže dočkat, až ji osobně zblízka prozkoumá. Při tom je kontaktuje loď Vissianů, která sem také přiletěla jev zkoumat. Když jim kapitán Vissianů Drennik vysvětlí, že stejně jako oni chtějí poznávat nové rasy, Archer pozve Vissiany na palubu Enterprise.

zdroj: voyager.cz
(s laskavým svolením Hypospray)

Při společné večeři pozve Drennik Archera, aby s ním letěl do nitra hvězdy ve speiálně upraveném modulu a Archer s nadšením přijímá. Mezitím se posádka seznamuje se skupinkou Vissianů.

Zejména Reeda zaujala jedna z nich a náklonnost je zřejmě oboustranná. Trip se dá do řeči s jedním párem a zjistí, že Vissiani k plození svých dětí potřebují jedince třetího pohlaví, kterému říkají Spolurodič.

Tento pár chce právě založit rodinu a tak mají jednoho spolurodiče s sebou. V jejich populaci je jich velmi málo a obvykle nemají ani jméno. Tripa to velmi zaujme a tak když mu doktor Phlox podrobně v ústraní vysvětlí, jak k rozmnožování dochází, rozhodne se spolurodiče navštívit.

Ten je ale velmi plachý, nedokáže ani psát ani číst, je s ním zacházeno jako s podřadnou osobou... Trip se rozhodne, že se to musí změnit...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir