plakát seriálu

Star Trek: Hluboký Vesmír Devět

(Star Trek: Deep Space Nine)

Názory uživatelů

DS9

DS9 je stejně kvalitní Star Trek jako všechny ostatní. Jelikož ho mám rozkoukaný, komentář budu postupně doplňovat. Už teď můžu ovšem říct, že je to velmi kvalitní sci-fi s dobrým obsazením a skvělými postavami (Odo, Quark, Bashir)

1.série
Možná je slabá, ale mě se ohromně líbila, skvělě uvedla seriál, představila postavy a přinesla nezapomenutelné epizody. Některé slabší, ale rozhodně ne k zahození. Postavy se představily a začali se rýsovat, některé jsem si oblíbil, některé zatím ne.
Velmi dobré příběhy, zápletky i něco o soukromém životě postav.
90%

Nej epizody: Poslání, Klamné představy, Postupujte k domovu, Opuštěný...

2.série
Podle mě velký postup kvality nahoru, spoustu zajímavých příběhů a dějových zvratů, je to zatím nejlepší série celého ST. Více prostoru získaly vedlejší postavy jako třeba Garak, Nog nebo Bareil, zápletky byly bezvadné. 100%.

Nej epizody: Pravidla poznání, Nutné zlo, Druhý pohled, Soupeři, Makvis

3.série
Platí to samé..... 100%.

Nej epizody: Defiant, Hledání, Okouzlení, Čas minulý, Boj opřežití, V říši za zrcadlem, Nepřítel.

4.série
Nová titulková sekvence a staronová postava na scéně. Přichází Worf a na DS9 to nádherně oživuje. Změny v životě Oda, vztahy ve federaci přituhují, další bezvadné Quarkovy epizody... Více napětí, spoustu originálních dílů, jedna z nejlepších sezon DS9 vůbec. DS9 je opravdu čím dál lepší.

Nej epizody: Cesta bojovníka, Návštěvník, Zelení mužíčci, Těžké časy, Tělo na prodej.
100%.

5.série
Přišla mi o něco slabší, ale to nic nemění na tom, že epizody jsou opět skvěle napsány a několik jich obzvlášť vyniká. DS9 mi stále dokazuje své nesporné kvality. Schyluje se k válce, začíná přituhovat a obzvlášť začátek a finále série stály za to.

Nej epizody: Milostná vábení Ferengů, Přichází apokalypsa, Vysoká hra, Doktor Bashir, předpokládám, dvojdíl 14/15 a hlavně výroční (dokonalá) epizoda Další trable s tribbly...Za 100%, ostatně jako vždy.

6.série
Opět velice, velice kvalitní. Úvodní šestidíl byl naprosto úžasný a válka konečně vypukla naplno. Weyoun a Dukat jsou pořád jedněmi z nejlépe napsaných postav seriálu. Série je opět akční, napínavá, vtipná a má jedny z nejlepších dílů vůbec. Šestka mě potěšila o něco víc než série předchozí, ať už zápletkami nebo scénářem. Jen jedno bych vytknul - co to sakra, pane bože, provedli Jadzii? Připomíná mi to úplně jiný žánr...

Nej epizody: Tam za těmi hvězdami, Kdo truchlí pro Morna, Bratrstvo neohrožených Ferengů (to jsou chuťovky) Sirotek času, Statistická pravděpodobnost, Zisk v krajkách, 1-6. Pořád nejlepší seriál ST. Za 100%.

7.série
Naprosto dokonalá finálová série. Dax přešel do Ezri, válka končí, osudy všech postav se uzavírají - nádherně, důstojně a smutně, tak, jak si to většina z nich zasloužila. A finálová řežba v epizodách 17-26, no to bylo něco!!! Doporučuji!!! Tady pochopíte, proč je DS9 nejlepší Star Trek seriál. A závěr Co po sobě zanecháš je nejlepší Star Trekovský závěr. Nářez!!!
Za 100%. Oceňuji epizody 6,17-26, 8,10,12. A začínám od první řady znovu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nejlepsi ST

Dle meho nazoru nejlepsi ST ze vsech serialu. Ma sice slabsi prvni dve serie ale potom uz se to rozjede a ma to stale vzrustajici kvalitativni uroven. Technomaniaci se budou vyzivat v nemalem mnozstvi technickych hracek. Humanisticky zalozeni jedinci zase na vytecnych pribezich. DS9 je vlastne prvni z ST serialu ktery na pozadi rozehrava pribeh ktery se jim tahne celych 7 sezon. Je fakt ze dily maji rozlicnou kvalitu, ale clovek se aspon v tech horsich dozvida o psychologii hlavnich postav se kterymi se nakonec muze ztotoznit. Jde taky o prvni ST ktery cely vyzniva ponure, ne az tak utopisticky a svym zpusobem docela realne. Tim vsim je pro me DS9 proste nejlepsim ST serialem vubec.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

DS9

Přestože tu mám ve zvyku psát delší hodnocení spokojím se tu jen s jednou větou, jen předtím ještě musím říct, že hodnocení jak tady, tak na csfd je poměrně urážející. Člověk, který viděl všech 7 sezóny by pod 80% jít nemohl.

"Best TV show ever that no one noticed"

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Musím se přiznat ...

, že jsem vyděl na primě první 3 sezóny seriálu a nyní budu doufat, že na Prima Cool budou tento seriál vysílat celý. Na satelitu a třeba youtube.com jsem viděl i několik dílu dalších sezón. Bitvy s Dominionem jsou úchvatné...

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé