plakát seriálu

Star Trek: Nová generace

(Star Trek: The Next Generation)

Epizoda 7×25 – Všechno dobré... (All Good Things...)
96 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Picard si uvědomí, že proti své vůli cestuje časem. V jednu chvíli je o pětadvacet let starší a prochází se s Geordim po vinici – a vzápětí se jede podívat na novou loď Enterprise. Co se to s ním děje?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vyděšený Picard vyběhne z turbovýtahu v županu a ptá se Deanny a Worfa, kteří právě společně vyšly ze simulátoru, jaký je teď čas. Pak jim sdělí, že se nevysvětlitelně pohybuje vpřed a vzad časem. Začne to Troi podrobně popisovat, ale pak je přenesen do 25 let vzdálené budoucnosti, kde pracuje na vinici, doma ve Francii.

Právě přijel na návštěvu Geordi, protože Picard trpí Irumodickým syndromem, nemocí, která způsobuje mentální degeneraci. Poté je přenesen do minulosti, a právě letí raketoplánem s Tashou Yar na Enteprise, kde se má ujmout velení. Když se po chvíli opět přenese do současnosti, Troi, která si ničeho nevšimla, zavolá na ošetřovnu.

Po střetnutí s Q se Picard snaží zabránit zániku vesmíru, který má způsobit anomálie antičasu. Loďě ve všech třech časových liniích se přiblížují k Neutrální zóně a v budoucnosti se k posádce připojuje i guvernér Worf, zatímco v současnosti musí Picard vyjednávat s romulanským komandérem Tomalakem o vstupu do Neutrální Zóny.

Minulý, současný i budoucí Picard se na třech lodích a ve třech časových pásmech vydává do soustavy Devron uvnitř romulanské Neutrální zóny, aby odhalil pravdu a pokusil se zabránit zničení lidstva, které nevědomky způsobil...

Hlavní postavy
Jean-Luc Picard
William Thomas 'Will' Riker
Geordi La Forge
Dr. Beverly Cheryl Howard-Crusherová
Deanna Troi
Natasha 'Tasha' Yarová
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
velitel Tomalak
Miles Edward O'Brien
admirál Nakamura
zdravotní sestra Alyssa Ogawa
hlas palubního počítače
podporučík Jaeová
podporučík Kelloggová
podporučík Gatesová
poručík Gaines
podporučík Chiltonová
podporučík
Andrew Powell
podporučík
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVšechno dobré...
Původní názevAll Good Things...
Rok natočení1994
Premiéra21. května 1994
Česká premiéra25. května 2012
Typ epizodyZávěr seriálu
Délka105 minut
Autoři profilu epizody